reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Hejo. Takie pytanie: czy któraś z Was planuje używać pieluszek wielorazowych? Otulacze i kieszonki z wkładami? Bo kupiłam 4 kieszonki na razie i mam taki plan. Wychodzi taniej a przede wszystkim zdrowiej dla maluszka, są z naturalnych materiałów :)
Ktoś chyba stąd planował ale niepamietam kto.... Ja szczerze nie mam cierpliwości się z ty bawić, jednak stawiam na wygodę a nie na ciągle pranie :D ale to też moje 4 dziecko więc też mam inne myślenie :)
 
reklama
Hejo. Takie pytanie: czy któraś z Was planuje używać pieluszek wielorazowych? Otulacze i kieszonki z wkładami? Bo kupiłam 4 kieszonki na razie i mam taki plan. Wychodzi taniej a przede wszystkim zdrowiej dla maluszka, są z naturalnych materiałów :)
Słyszałam o tych pieluszkach wielorazowych, kuzynka takich używa i raczej sobie chwali. Ja przy córce używałam zwykłych, jednorazowych Pampersow i nie było żadnych problemów, ale wtedy nawet nie słyszałam o tych wielorazowych. Teraz muszę się zastanowić :) Chociaż podobnie jak Liza raczej stawiam na wygodę :D zwłaszcza, że u młodej sprawdzały się pamperaki.
 
Hej laseczki, nie doczytam Was już, ale wracam :-) u nas 18tc, lokator to chłopiec, następna wizyta 5.06, i polowkowe :-) a co u Was?
hej :) u mnie też 18+3 , ale w brzuszku dziewczynka hehe. Wizytę mam na 3 czerwca i w sumie nie mówił nic o połówkowych, zatem zobaczymy jak wizyta będzie wyglądać :)
 
Witam. U mnie dziś 19+3. W brzuszku rośnie córcia :) na połówkowe też się raczej nie wybieram, za to lekarz polecił wykonanie echo serca płodu.
 
Ja wczoraj też miałam wizytę 16+4 i prawdopodobnie córka:) ale lekarz stwierdził ze na nastepnej wizycie potwierdzi ale tak mu sie wydaje. Jak to jest ze Wy juz wiecie na pewno a ja ciagle slysze ze chyba :(
 
reklama
Do góry