reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Ja wczoraj też miałam wizytę 16+4 i prawdopodobnie córka:) ale lekarz stwierdził ze na nastepnej wizycie potwierdzi ale tak mu sie wydaje. Jak to jest ze Wy juz wiecie na pewno a ja ciagle slysze ze chyba :(
Ja 17+3 i w brzuszku synek., dużo zależy też od sprzętu ja plec poznałam w 12tc :D
 
My mamy 18+7. We wtorek ginekolog i pytam o połówkowe. Ostatnio powiedziała, że umówimy się wtedy dopiero. Dziś odebrałam wyniki moczu i moje ph jest za wysokie. Ph8
 
Ja wczoraj też miałam wizytę 16+4 i prawdopodobnie córka:) ale lekarz stwierdził ze na nastepnej wizycie potwierdzi ale tak mu sie wydaje. Jak to jest ze Wy juz wiecie na pewno a ja ciagle slysze ze chyba :(
Dużo zależy od sprzętu i ułożenia maluszka, mój lekarz ostatnio najechał głowica na rozłożone nóżki maluszka i pyta "czy widze płeć" a ja na to "że nic nie widać między nogami", na to lekarz "i ma pani odpowiedź, gratuluję córki" [emoji16]
Pierwszy raz już na prenatalnych usłyszałam, że na bodajże 70% dziewczynka.
 
Witam, mam nadzieję że i ja dołączę do grona październikowych mamuś. Termin z OM przypada na 23 październik, z pierwszych badań USG na 4.11. (bardziej prawdopodobny wydaje mi się październik).
Na ostatnich badaniach USG w 13 tyg waga wynosiła 71g wg norm tyle powinna wynosić w 15 tyg. Czy wasze dzieci też miały wagę większa niż zakładane normy? Dodatkowo od wczoraj odczuwam lekkie skurcze macicy trwające kilka minut. Nie są wcale bolesne tylko uczucie bardziej drażniące tak jak przy drganiu powieki. Jest to moja pierwsza ciąża i nie wiem jak te drgania zakwalifikować jako wcześniejsze skurcze Braxtona-Hicksa, ruszanie się dziecka czy skurcze związane z spadkami magnezu - wydaje mi się że na te dwa troszkę za wcześnie
 
Dziewczyny kiedy poczułyście pierwsze ruchy maluszka? U mnie pierwsza ciąża, w 18t3d pierwszy raz poczułam "pływającą rybkę w moim brzuchu":wink:.
 
reklama
Do góry