reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Witam wszystkie październikowe Mamusie!

Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć. Sporo czasu zajęło mi nadrobienie wpisów na forum, ale dobrnęłam do końca u nas obecnie 17+2. Wg OM termin na 20 października, a wg USG na 16. Na początku męczyły mnie nudności i wymioty, teraz na szczęście z dnia na dzień coraz lepiej. Chociaż coraz częściej daje o sobie znać kręgosłup.
Nawiązując do ostatniego tematu dotyczącego nerwów, to sama mam szaloną i buntowinczą 3.5 latke w domu. I sytuacja u nas wygląda bardzo podobnie jak to pisała @kasik90.
Witaj u nas :)
 
reklama
Hej hej
Witam wszystkie październikowe Mamusie!

Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć. Sporo czasu zajęło mi nadrobienie wpisów na forum, ale dobrnęłam do końca u nas obecnie 17+2. Wg OM termin na 20 października, a wg USG na 16. Na początku męczyły mnie nudności i wymioty, teraz na szczęście z dnia na dzień coraz lepiej. Chociaż coraz częściej daje o sobie znać kręgosłup.
Nawiązując do ostatniego tematu dotyczącego nerwów, to sama mam szaloną i buntowinczą 3.5 latke w domu. I sytuacja u nas wygląda bardzo podobnie jak to pisała @kasik90.
 
Pochwale się dziewczyny bylam wczoraj na wizycie i będzie synuś. Wszystko jest dobrze serduszko ładnie bije także jestem narazie spokojniejsza. No i dumny tatuś byl podczas usg, fajne doświadczenie mieć go przy sobie bo wcześniej nie wchodzil ze mną do gabinetu. Popdytam od razu Was jak to wygląda czy wszystkie macie lub będziecie miały badania polówkowe? Chodze prywatnie i moj dr o polowkowych nie mowil, tylko że na następnej wizycie( wtedy to będzie 23tydzien) umowimy sie na usg anatomiczne.
 
Ja właśnie 1 czerwca będę miała Usg połówkowe. Po badaniu prenatalnymi w kwietniu lekarz powiedział,że są takie badania,ale nie są obowiązkowe. Jednak jeśli mamy taka możliwość to wolałam skorzystać. I gratulacje chłopca!
Pochwale się dziewczyny bylam wczoraj na wizycie i będzie synuś. Wszystko jest dobrze serduszko ładnie bije także jestem narazie spokojniejsza. No i dumny tatuś byl podczas usg, fajne doświadczenie mieć go przy sobie bo wcześniej nie wchodzil ze mną do gabinetu. Popdytam od razu Was jak to wygląda czy wszystkie macie lub będziecie miały badania polówkowe? Chodze prywatnie i moj dr o polowkowych nie mowil, tylko że na następnej wizycie( wtedy to będzie 23tydzien) umowimy sie na usg anatomiczne.
 
@Krateczka jeszcze raz przeczytałam swoj post napisałam maslo maślane hehe. Tak rzeczywiście anatomiczne to to samo tylko bardziej zastanowił mnie ten termin po 23 tygodniu. Prenatalne to mi tez proponował i robilam u niego w innym mieście na lepszym sprzęcie niz ten ktory ma w mieście do którego na kontrole jeżdżę. No nic na kolejnej wizycie zobacze co powie
 
Pochwale się dziewczyny bylam wczoraj na wizycie i będzie synuś. Wszystko jest dobrze serduszko ładnie bije także jestem narazie spokojniejsza. No i dumny tatuś byl podczas usg, fajne doświadczenie mieć go przy sobie bo wcześniej nie wchodzil ze mną do gabinetu. Popdytam od razu Was jak to wygląda czy wszystkie macie lub będziecie miały badania polówkowe? Chodze prywatnie i moj dr o polowkowych nie mowil, tylko że na następnej wizycie( wtedy to będzie 23tydzien) umowimy sie na usg anatomiczne.
Super, że wszystko dobrze:) ja mam połowkowe 29 maja. Zdecydowaliśmy się na nie ze względu na to, że w pierwszej ciazy miałam wskazanie na to badanie i dla własnego spokoju wolę je teraz też zrobić.
 
reklama
Hejo. Takie pytanie: czy któraś z Was planuje używać pieluszek wielorazowych? Otulacze i kieszonki z wkładami? Bo kupiłam 4 kieszonki na razie i mam taki plan. Wychodzi taniej a przede wszystkim zdrowiej dla maluszka, są z naturalnych materiałów :)
 
Do góry