reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Macie też taki problem: nie mogę wejść na forum prywatne, a wczoraj jeszcze wchodziłam. Nie udzielam się tam zbyt często ale jednak czasem coś napiszę.. nie jestem taka wyniosła za bardzo itp dlatego ..
czy możliwe że po prostu ktoś zadecydował żeby mnie z niego wyrzucić ??
Komunikat: wystąpił problem z forum. Skontaktuj się z administratorem lub spróbuj ponownie później ;(

To my mamy forum prywatne? :oops:
 
reklama
To my mamy forum prywatne? :oops:
Też nie wiedziałam, że takie coś jest. Za nowa jestem Tam pisalyscie o wadze. Ja miałam przed 56,a teraz mam 60,5. Jezu, czy ta glukoza jest faktycznie słodka? Ja lubię słodkości, ale np. nie cierpię słodkiej herbaty czy kawy. Podobno lepsza jest glukoza o smaku pomarańczy. Slyszalyscie o tym?
 
Mógł. Jest zasada jednej osoby podczas cesarki. Tak wiec mąż został ubrany w seksowny lekarski zielony kitel, zielone szpitalne kaloszki i zaproszony na sale. Siedział po drugiej stronie ekranu. Powiedziałam, ze jak spróbuje mi zajrzeć we flaki to mu jego własne wypruje żeby mógł się napatrzeć do woli.
Teraz tez będę mieć cesarkę.
Tu gdzie mieszkam mam wybór. Mogę rodzic naturalnie albo przez cc. Nie potrzebuje wskazań lub przeciwwskazań. Chociaż teraz mam już wskazanie. Rozmiar (4400g i spora średnica główki) i ułożenie pierwszego dziecka sprawiły, ze pierwszy poród i tak zakończyłby się cesarka. Drugie dziecko zazwyczaj jest większe niż pierwsze tak wiec teraz już nie ma ze zmiłuj. Cesarka jest wskazana.

U mnie pierwsza cesarka również była ze względu na wagę młodego. 4.5kg. Miałam wybór. W drugiej ciąży był spory odstęp czasowy od poprzedniej cesarki i mogłam rodzic naturalnie. Ale młoda miała arytmię i razem z lekarką stwierdziłyśmy, że nie warto ryzykować. Ale z wagą drugiego dziecka nie zawsze się sprawdza teoria, że kolejne większe. Moje drugie było półtora kg lżejsze. Teraz tez cesarka. Nawet się nie zastanawiałam. Jedynie co to żałuję, że ten szpital koło domu, który mam jest religijny i nie zrobią mi podwiązania jajników. Muszę jechać do drugiego.
 
Z ta waga tak mi powiedziano jeszcze w szpitalu. Jak dla mnie ok bo mam podstawy do kolejnej cesarki. :p
Moja młoda 4.4 kg.
Ty tez z UK? Czy już w Polsce robią podwiązywane? Wydawało mi się, ze w Polsce to zakazane, be i ochyda.
Mnie wykonają podwiązanie po cesarce. Nawet nie wiedziałam, ze tak wolno. Ale to dobrze. Zamiast dwóch operacji będę miała jedna. Rekonwalescencja będzie krótsza.
 
@DarkAsteR eeee tam przesadzasz z tym zakazem prowadzenia auta przez 8 tygodni [emoji12] bo ja już za kółko wsiadłam jeszcze w ten sam tydzień co cesarka. Musiałam młodego zawieść i odebrać z przystanku szkolnego. A iść raczej nie miałam zamiaru. U mnie góra tydzień się nie siada za kółko.
 
Dzięki za całkiem przekonującą wypowiedź :) też po poprzedniej cesarce całkiem szybko doszłam do siebie, a o zakazie jazdy autem nie wiedziałam, tydzień po cc sama pojechałam na zdjęcie szwów.

Ja też. Tylko taśm i szwów (bo u nas się skleja) już nie było. Sama sobie ściągnęłam [emoji23] za gardzi mnie denerwowały. Przeoczyłam tylko jeden szew [emoji12]
 
reklama
Z ta waga tak mi powiedziano jeszcze w szpitalu. Jak dla mnie ok bo mam podstawy do kolejnej cesarki. :p
Moja młoda 4.4 kg.
Ty tez z UK? Czy już w Polsce robią podwiązywane? Wydawało mi się, ze w Polsce to zakazane, be i ochyda.
Mnie wykonają podwiązanie po cesarce. Nawet nie wiedziałam, ze tak wolno. Ale to dobrze. Zamiast dwóch operacji będę miała jedna. Rekonwalescencja będzie krótsza.

U mnie to będzie trzecie dziecko-niespodzianka. Mąż miał datę wazektomii ustaloną. I chyba o miesiąc za późni ustalił. Hahahha także ten... nie potrafimy zdrowego dziecka usunąć. No wiec będzie dzidziuś. Ale niestety nie jestem z UK. Nawet nie ten kontynent. A szkoda. Brakuje mi tu bratniej, ciężarnej duszy [emoji23] w Polsce podwiązywania nadal nie robią z tego co wiem. W sytuacji kiedy jestem w ciąży, lepiej nam jeśli mi zrobią to w czasie cesarki, niż mąż ma robić sobie zabieg. Dwa w jednym. Już wszystko ustalone. I zero dopłat. A za wazektomię by było.
 
Do góry