reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

17tc
Ja też tak mam. Jak stoję robi sie twardszy, a jak leżę to jest miekki. Wydaje mi sie też, że wieczorem jest trochę większy [emoji5]
Kochane mam pytanie czy jak stoicie to brzuch jest twardy? Czy nie powinien taki byc? Jak chodze czy stoje brzuch jest napiety. Nie wiem czy to normalne czy nie. To moja 1 ciaza wiec lekko panikuje. Dodam, ze jak siedze czy leze jest miekki. Ogolnie niebolesny. Wizyte u gin. mam dopiero w srode stad u mnie jakas panika. Choc licze, ze niepotrzebna.
 
reklama
Ja, aż tak nie sprawdzam brzucha:D jak nic mi się nie dzieje, brzuch nie boli to nie doszukuje się problemów;)
 
Kochane mam pytanie czy jak stoicie to brzuch jest twardy? Czy nie powinien taki byc? Jak chodze czy stoje brzuch jest napiety. Nie wiem czy to normalne czy nie. To moja 1 ciaza wiec lekko panikuje. Dodam, ze jak siedze czy leze jest miekki. Ogolnie niebolesny. Wizyte u gin. mam dopiero w srode stad u mnie jakas panika. Choc licze, ze niepotrzebna.
U mnie też jak stoję i chodzę to jest twardy, też o tym ostatnio myślałam i chciałam o to zapytać ale jak widać nie tylko my tak mamy więc to normalne :-) i ja też w środę mam wizytę u gina :-D
 
A ja mam pytanie z totalnie innej beczki. Czy wy też miewacie może takie głupie sny?
Mi się potrafi śnić że mojej fasolce nie bije serduszko... I to potrafią tak realne być sceny jakbym przed chwilą dopiero skończyła oglądać film... Masakra.. Taka schiza
 
reklama
A ja mam pytanie z totalnie innej beczki. Czy wy też miewacie może takie głupie sny?
Mi się potrafi śnić że mojej fasolce nie bije serduszko... I to potrafią tak realne być sceny jakbym przed chwilą dopiero skończyła oglądać film... Masakra.. Taka schiza
Ja miałam takie sny realne że poronilam aż bałam się wstać do łazienki że zobaczę krew. Ale teraz mi przeszły:)
 
Do góry