reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Tak, ja tez.
Gdybym napisała scenariusze i zrobiła filmy na podstawie moich snów to miałabym Oscara w kieszeni w kategoriach action, horror i dramat.
To podobno wina szalejących hormonów...
 
To ja zapytam o coś innego.
Czy was tez już rozdęło czy jeszcze ciazy po was nie widać?
Ja się już niestetynie ukryje, brzuch mam niczym księżyc w pełni.
 
To ja zapytam o coś innego.
Czy was tez już rozdęło czy jeszcze ciazy po was nie widać?
Ja się już niestetynie ukryje, brzuch mam niczym księżyc w pełni.
Tak bylo okolo tydz temu. Dodam ze przed ciaza brzuch mialam plaski, az mi miednice bylo widac [emoji16]
20190426_181256.jpeg
 
Tak bylo okolo tydz temu. Dodam ze przed ciaza brzuch mialam plaski, az mi miednice bylo widac [emoji16]Zobacz załącznik 968564
U nas też już kilka porządna a to dopiero 13 tydzień. Z jednej strony nawet nie chce myśleć co będzie dalej, a drugiej tak kocham tą małą fasolę że cieszę się, że zrobiła sobie tyle miejsca i się nie ukrywa :D
IMG_20190503_175323.jpeg
 
No dziewczyny super brzusie :) mój też już coraz bardziej widoczny, zwłaszcza z wieczora. No nie ma się co dziwić w sumie, zbliżamy się do połowy :)
 
U mnie 16+6 i brzuszek pojawił się dopiero kilka dni temu. Jeszcze jest malutki i zgrabniutki, mąż śmieje się że jak po dobrym all inclusive:D
 
Haha no to ciesz się. Mój za to gada :mały masz ten brzuch jakbyś w ciąży nie była.. Może myśli że ciąża trwa 5 miesięcy :D
Skąd ja to znam...jeszcze tydzień temu pytał się czy na pewno jestem w ciąży:) oczywiście, że to są tylko żarty i na wielkość brzuszka nie ma się wpływu. Dłużej nam będzie wygodnie;)
 
reklama
Do góry