reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
My wynajmujemy równe 40m2. Śmiejemy się że przypada 10m2 na osobę :D ale lubię to mieszkanie. Mamy swój ogródek z pięknym widokiem. Dzieci mają mały pokój, my śpimy w salonie z kuchnią. Do tego średniej wielkości łazienka :) Maluszek będzie spał tam gdzie aktualnie będą ku temu warunki. Dlatego potrzebuję coś mobilnego. Mam bujak Tiny Love, myślę że kupię do niego jakiś materacyk i będzie ok, przynajmniej na pierwsze miesiące.
A widoczek z tarasu mamy całkiem miły jak na mieszkanie w bloku :)Zobacz załącznik 951409
Widoczek pierwsza klasa. U nas na małym metrażu bujaczek sprawdził się super i kokon, który był na kanapie.
 
Kasik90 współczuje choroby taty i zycze żeby wszystko się wyjaśniło i okazało mało poważne.
Amica20 współczuje szpitala ale mam nadzieje ze szybko pomogą i już będzie ok w rodzinka może bardziej doceni twoja obecność i zateskni
 
Miałam dzisiaj wizytę, w końcu zobaczyłam kruszynkę i biło serduszko! Termin póki co na 30.10, wg om 7+0 (nie wiem jak to liczą, mi apka pokazuje 7+1) a wg usg 6+2... Popłakałam się ubierając do wyjścia. Szkoda tylko, że nadciśnienie znowu wylazło i muszę brać dopegyt. A następna wizyta za 2 tygodnie.

A co do warunków lokalowych- mam kawalerkę raptem ciut ponad 30m i plan zrobienia pokoju z aneksem żeby dziecko mogło mieć własny pokój.
Hej :) też wczoraj miałam wizytę. Trochę za Wami nie nadążam ale w końcu udało mi się zalogować w aplikacji (na androidzie, na IOS nie szło) więc może będę bardziej ogarniać :) u mnie wg OM 7+0 a wg USG 6+3. To było samo USG, teraz muszę się umówić na wizytę u mojego lekarza prowadzącego. Nic Ci lekarz nie powiedział skąd taka różnica? Ja zapytam dopiero na wizycie. To chyba wg wielkości dzidzi oznaczają na USG, u mnie 6mm :) Dobrze kojarzę że to też Twoja pierwsza ciąża? :) Czy coś mi się pomieszało? :)

Któraś pisała o mdłościach, co robić. Ja walczę od 4 dni, wszystko co pcham do żołądka za 10min wraca... Obrałam patent na suche pieczywo i witaminę C (lekarz mi tak doradził z tą witamina że podobno pomaga) plus woda z imbirem i dzisiaj nie zapeszając jest już lepiej, próbuje już nawet jakieś owoce jeść.

Super pomysł z tabelką! Długo już o tym myślałam ale nie mogłam nadążyć, żeby napisać :) za chwilę spróbuje się dopisać
 
Może zaszkodzić jak nie leczone, dlatego muszę iść jak najszybciej

@Amica20 powodzenia! Rodzinka przeżyje to rozstanie a bakterii nie wolno bagatelizować. W poprzedniej ciąży tez postawiłam na sok z żurawiny i takie tam...
Oczywiście nic nie pomogły, a antybiotyk chyba został wdrożony za późno... także nie powinno się tego odkładać.
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Bardzo dawno mnie tu nie było, ale myślę i mam nadzieję,że będzie już wszystko dobrze i będę z Wami do października.
Wg om 10+1 wg usg 9+5
Ostatnią wizytę miałam 8 marca i był to 8+6 ,dzidzia miała 2,2cm i biło ładnie serduszko.
W listopadzie stuknie mi 40-tka więc i obawy większe. Jestem ze Śląska z Cieszyna.
Trzymam kciuki za wizyty moja wizyta dopiero 11 kwietnia, nie wiem jak wytrzymam.... Prenatalne mam 10 kwietnia.
 
Do góry