reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

7+3
Nadrobiłam was.
@Agata_20 agata ojej bardzo współczuje, mam nadzieje że będzie lepiej..
@Kordosia piękna fasolka ;) a w sumie Fasola ;)
@Nanya Tobie też współczuje wymiotów ;( musisz trzymac to dzielnie no i przetrwać.

Też jakaś nowa mamusia pisała, co straciła córeczkę przez trisomie 18 (*) współczuję i witam sie zarazem ;(
Ja żartowałam z tymi mdłosciami. One nie minęły ;( zatrzymały sie i wróciły ;( do tego gorsze zawroty i bóle głowy.
Padam na twarz, musze sie sekunde zdrzemnąć.
 
reklama
6+6 to juz jest 7 tydzien nie?wlasnie dzis zaczelam i mnie muli troche,i tak obliczam i juz chyba jest 7,i sikam wiecej
 
6+6 to juz jest 7 tydzien nie?wlasnie dzis zaczelam i mnie muli troche,i tak obliczam i juz chyba jest 7,i sikam wiecej
 
Witam, trzymam kciuki za wizyty. Objawów brak. Jestem po 1 dniu na nowym stanowisku. Dupa płaska od siedzenia więc dojadam (hahha makaron że szpinakiem i kurczakiem i zagryzam śledziem solonym) i idę na spacer. Myślałam że pójdę na drzemke ale jakoś przewalcze do 22 i pójdę spać :)
 
6+6 to juz jest 7 tydzien nie?wlasnie dzis zaczelam i mnie muli troche,i tak obliczam i juz chyba jest 7,i sikam wiecej
Tak zaczynasz 7 tydzień :)
Dorzynka ale ci dobrze :)
Akrimjoch trzymam kciuki :)

Ja się obrzarlam pomodorową i chyba z 5 kiwi i mogę iść spać. M do 21 w pracy, dzieci za duże na zabawę, więc mogę odpocząć :)
 
Ja juz po:D
Fasolek ma 3,9 cm, serduszko bije, wedlug usg jest o tydz starszy czyli 10+6. Matko ale ulga.
Prenatalne 26 marca, kolejna wizyta 1 kwietnia. Tak sie stresowalam ze teraz mnie łeb napierdziela.
Ale dzieki za trzymanie kciuków. Ja trzymam teraz za Was.
 
reklama
Do góry