reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

6+5
Witam was i wszystkie nowe mamusie :)
Agata współczuję mdłości...

Mnie mdlosci mijają, piersi najbardziej bolą, normalnie jakaś masakra :D

Ja dzis mały wypadzik w góry zaliczyłam z mezem, jestem Padnieta ale zasnąć nie mogę jakoś.

Spokojnej nocy :)
Pięknie, gdzie byliście? :)
 
reklama
Witam się po długiej nieobecności. Dziewczyny, bo już sobie nie radzę z myślami. Otwórz mieszkam w uk ,a tu jak wiadomo ciąża do 12 tygodnia to jak nie ciąża więc jeszcze spotkania z położna nie miałam. Tydzień temu trafił mi się wyjazd do pl ,pełna nadziei poszłam do ginekologa wg ostatniej miesiączki 8 tydzień ciąży, a tam na usg widoczny tylko pecherzyk ciążowy i ciałko żółte. Lekarz dość szczerze powiedział że ciąża 50 na 50 do utrzymania . Wg niego zbyt mała ciąża do tygodnia wg okresu. Odesłał mnie z niczym ,pomimo że miałam plamienia. A tydzień wcześniej zrobiłam sobie bete i było 7700. Postanowiłam jeszcze raz zrobić bete to było we wtorek i było 20000z groszami, po 46 godzinach powtórzyłam bete I wyniosła 23000z reszta . Po tej becie byłam na ip i był zarodek bez akcji serca,czyli po nie całych 3 dniach od pierwszego ginekologa. I teraz bije się z myślami czy może być takie opóźnienie 2 tygodniowe, czy jest coś nie tak . Proszę napiszcie co o tym sądzicie.
 
Ja tylko przywitam nowe forumowiczki i uciekam. Ledwo żyję, a jesteśmy u teściów. Oni nic nie wiedzą i tak mam nadzieję pozostanie do 12 tygodnia conajmniej. Mąż im coś naprawia, a ja praktycznie staram się nie zwracać przy zapachach z obiadu.
 
Witam się po długiej nieobecności. Dziewczyny, bo już sobie nie radzę z myślami. Otwórz mieszkam w uk ,a tu jak wiadomo ciąża do 12 tygodnia to jak nie ciąża więc jeszcze spotkania z położna nie miałam. Tydzień temu trafił mi się wyjazd do pl ,pełna nadziei poszłam do ginekologa wg ostatniej miesiączki 8 tydzień ciąży, a tam na usg widoczny tylko pecherzyk ciążowy i ciałko żółte. Lekarz dość szczerze powiedział że ciąża 50 na 50 do utrzymania . Wg niego zbyt mała ciąża do tygodnia wg okresu. Odesłał mnie z niczym ,pomimo że miałam plamienia. A tydzień wcześniej zrobiłam sobie bete i było 7700. Postanowiłam jeszcze raz zrobić bete to było we wtorek i było 20000z groszami, po 46 godzinach powtórzyłam bete I wyniosła 23000z reszta . Po tej becie byłam na ip i był zarodek bez akcji serca,czyli po nie całych 3 dniach od pierwszego ginekologa. I teraz bije się z myślami czy może być takie opóźnienie 2 tygodniowe, czy jest coś nie tak . Proszę napiszcie co o tym sądzicie.
Spokojnie był sam pęcherzyki z całkiem teraz jest zarodek idzie w dobra stronę ciąża się rozwija. Jedyne co potrzeba to czasu i dobrej myśli. W ciążach chyba większość się z nas niecierpliwi.
 
Ja tylko przywitam nowe forumowiczki i uciekam. Ledwo żyję, a jesteśmy u teściów. Oni nic nie wiedzą i tak mam nadzieję pozostanie do 12 tygodnia conajmniej. Mąż im coś naprawia, a ja praktycznie staram się nie zwracać przy zapachach z obiadu.
Miałam to samo wczoraj u cioci. Obiad gotowała A ja na sama myśl o jego jedzeniu dostałam mdłości. Nie wiedziałam jak się z tego wykręcić. Dziubalam na siłę.
 
Miałam to samo wczoraj u cioci. Obiad gotowała A ja na sama myśl o jego jedzeniu dostałam mdłości. Nie wiedziałam jak się z tego wykręcić. Dziubalam na siłę.

Jakoś mięsa i ziemniaków nie trawię. Smażone mięso to dla mnie tragedia. Jak przełykamy mięso musi być mega ostre. Inaczej mi przez gardło nie przejdzie.
 
Witam się po długiej nieobecności. Dziewczyny, bo już sobie nie radzę z myślami. Otwórz mieszkam w uk ,a tu jak wiadomo ciąża do 12 tygodnia to jak nie ciąża więc jeszcze spotkania z położna nie miałam. Tydzień temu trafił mi się wyjazd do pl ,pełna nadziei poszłam do ginekologa wg ostatniej miesiączki 8 tydzień ciąży, a tam na usg widoczny tylko pecherzyk ciążowy i ciałko żółte. Lekarz dość szczerze powiedział że ciąża 50 na 50 do utrzymania . Wg niego zbyt mała ciąża do tygodnia wg okresu. Odesłał mnie z niczym ,pomimo że miałam plamienia. A tydzień wcześniej zrobiłam sobie bete i było 7700. Postanowiłam jeszcze raz zrobić bete to było we wtorek i było 20000z groszami, po 46 godzinach powtórzyłam bete I wyniosła 23000z reszta . Po tej becie byłam na ip i był zarodek bez akcji serca,czyli po nie całych 3 dniach od pierwszego ginekologa. I teraz bije się z myślami czy może być takie opóźnienie 2 tygodniowe, czy jest coś nie tak . Proszę napiszcie co o tym sądzicie.
Hej,ja tez z Uk.I ja bylam na prywatnym skanie w uk,moze w twojej okolicy tez sa,ale to kosztuje np 70 funtow.Ja tez mam mlodsza ciaze,bylam na takim skanie w 8 tyg to zarodek byl liczony na 6+2 mial i bilo serce,pani powiedziala ze jest zadowolona i ze milam pozniej owu,no i tego sie trzymam.nie robilam bety,plamien tez nie mam.W szpitalu jest oddzial dla wczesnych ciaz,tam mi kazala isc w razie krwawienia,moze u ciebie tez tak jest
 
8+6
Witam :)

No córa nareszcie po dłuższej przerwie wróciła do przedszkola, mam nadzieję że nie przywlecze zaraz z powrotem jakiegoś kataru.. W piątek z okazji dnia kobiet jadą na wycieczkę do parku z dmuchancami.

Agata współczuję wymiotów... Na prawdę musisz pomyśleć o jakimś krótkim pobycie w szpitalu pod kroplowka, bo się wykonczysz..

Agga81 ciężko coś powiedzieć.. Może faktycznie ciąża dużo młodsza ale lekarz w Pl to niezbyt pozytywnie Cie nastawil.. Ale skoro przyrost bety jest no to powinno być wszystko dobrze.

Ależ piękna pogoda się dziś zapowiada.. Jak siedziałam tydzień na zwolnieniu to było szaro, buro i ponuro, a dzisiaj powrót do pracy to słoneczko i zapowiadają w granicy 17 stopni :)
 
9+6 Witam nowe mamusie!
Ja dzis mam lekarza. o 19 10. Chyba do tego czasu osiwieje. Noc oczywiscie tragiczna przez nerwy. Juz sie z malenstewm pozegnalam. Wczoraj wieczorem rozbolal mnie brzuch jak na okres od razu poszla nospa w ruch. No i oczywiscie internet w nocy! Pownien byc zakazany dla kobiet w ciazy. Do tego doszlam ze mi sie objawy jakby wyciszyly. Piersi prawie nie bola, od tyg lepiej spie, mniej mnie mdli no i ten wczorajszy bol i po spaniu. Strasznie sie boje.
 
reklama
9+6 Witam nowe mamusie!
Ja dzis mam lekarza. o 19 10. Chyba do tego czasu osiwieje. Noc oczywiscie tragiczna przez nerwy. Juz sie z malenstewm pozegnalam. Wczoraj wieczorem rozbolal mnie brzuch jak na okres od razu poszla nospa w ruch. No i oczywiscie internet w nocy! Pownien byc zakazany dla kobiet w ciazy. Do tego doszlam ze mi sie objawy jakby wyciszyly. Piersi prawie nie bola, od tyg lepiej spie, mniej mnie mdli no i ten wczorajszy bol i po spaniu. Strasznie sie boje.
Trzymam kciuki za wizytę.
Też uważam że Internet powinien być zakazany. Bóle mogą się zdarzać. Cały czas Cię boli? Masz krwawienie plamienie? Nie to wszystko jest w porządku :) to 10tc objawy mogą ustępować. Mi też ustępują mdłości prawie już nie mam jedynie ból piersi w nocy. Ale rozumie Cię stres przed wizyta. Mnie czeka to w piątek.
 
Do góry