reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Długo się nie odzywałam ale cały czas was czytam ;)
U mnie niestety bez zmian, chudnę w ekspresowym tempie...
Wymiotuje pawie całe dnie i to nie tylko od jedzenia bo od wody również .. byłam w przychodni na dyżurze w nocy a babka jedyne co dała to zwolnienie z uczelni i mówiła żeby brać Aviomarin ( bo ona jako zwykly lekarz nie może przepisać nic silniejszego ), nie wykupiłam tych leków bo nie sadze żeby na taki ciężki przypadek pomogły.
Jutro idę do gina i nie wyjdę dopóki nie da mi czopków przeciwymiotnych albo skierowania na kroplówki, bo ja już nie mam siły ....
O jej Agata coś strasznego. Może aviomarin troszkę złagodzić wymioty :(
 
reklama
Długo się nie odzywałam ale cały czas was czytam ;)
U mnie niestety bez zmian, chudnę w ekspresowym tempie...
Wymiotuje pawie całe dnie i to nie tylko od jedzenia bo od wody również .. byłam w przychodni na dyżurze w nocy a babka jedyne co dała to zwolnienie z uczelni i mówiła żeby brać Aviomarin ( bo ona jako zwykly lekarz nie może przepisać nic silniejszego ), nie wykupiłam tych leków bo nie sadze żeby na taki ciężki przypadek pomogły.
Jutro idę do gina i nie wyjdę dopóki nie da mi czopków przeciwymiotnych albo skierowania na kroplówki, bo ja już nie mam siły ....
Rany dziewczyno, bardzo Ci współczuję... :( Ale się namęczysz... mam nadzieję że niedługo wszystko ustąpi.
 
Planuję iść w czwartek może piątek, to będzie 6+1, 6+2, myślisz że będzie ok czy lepiej jeszcze zaczekać?



Kiedy teraz idziesz? :)



O to mam dokładnie tak samo, codziennie coś nowego wyskakuje :( ale z włosami mam spokój na razie, jest wręcz odwrotnie, mam wrażenie że teraz mniej się przetłuszczają
Wszystko zależy kiedy miałaś owulacji u mnie np była 3dni wcześniej co mi się nie zdarzało A jednak ciąża3dni starsza Ale zdarza się że się owu przesuwa i ciąża młodsza co skutkuje że mało widać.
 
5+4
Cześć :) cały czas Was czytam ale mam wrażenie że jestem daleko z tyłu i jakoś nie potrafię wbić się w rozmowę. Podpowiedzcie z doświadczenia, kiedy najlepiej pójść na pierwszą wizytę, tak żeby było już coś widać, kiedy pierwszy raz uslyszałyście serduszko? Jeśli chodzi o objawy właściwie jedynie bolesne i powiększone piersi, wypryski na twarzy, lekkie bóle brzucha i senność. Nie mam mdłości ani nie wymiotuję, któraś też tak miała? Może jeszcze mam to przed sobą :)
Cześć!
Ja byłam 6+4 i biło już serduszko. 5.03 idę na kolejne usg, czyli będzie 8+4. [emoji3526]
Cześć Mamusie,
Chciałam i ja się dołączyć. Termin z usg i moich obliczeń 14 październik. Mam 2 synów 7 i 14 lat, i córeczkę w niebie urodzona w czerwcu 2018, zmarła w październiku, miała trisomie 18. W tym roku kończę 37 lat.
7+6
Witaj! Trzymam kciuki i współczuję z powodu córeczki.
 
5+5
Cześć Dziewczyny!!! Jak Wam mija niedziela? Ja trzy dni temu nabawiłam się wieczornych mdłości (cudo, że nie rano, bo w pracy czuję się świetnie). To z kolei przerzuciło mnie na kuchnię słono-kwaśną. Nauczyłam się robić sushi wegetariańskie i wcinam zamiast kanapek :D a przy okazji szukając inspiracji do kuchni trafiłam też na turecką zupę ezogelin z czerwonej soczewicy i pomidorów. Znacie może? Dla mnie to odkrycie roku i koniecznie Wam polecam! Jest super szybka do zrobienia, bardzo smaczna (jeśli ktoś lubi kwaskowe) i zdrowa :):):) nie wiem czy mogę tu wkleić linka z przepisem z bloga, gdzie to znalazlam, ale zaryzykuję:
Link do: EZOGELİN ÇORBASI, czyli zupa z soczewicy i kaszy - Tureckie Przepisy
Zmodyfikowałam to nieco i zupełnie pozbyłam się mąki z przepisu, jest zupełnie zbędna ;)
 
Ja mam pryszcze,codziennie nowe jakies.takie bolace:( i wlosy mi sie przetluszczaja bardziej/szybciej.
Ja mam to samo :( zawsze korzystałam z łagodnego naturalnego szamponu, a teraz musiałam zmienić na silniejszy. W innym wypadku ok. 16 wyglądam jakbym wyszła z basenu (myję włosy późnym wieczorem). Pryszcze też mnie atakują. Ale ze wszystkich dolegliwości jakie tu czytam to nie jest to najwiekszy dramat. Byle bez wymiotów
 
Ja mam to samo :( zawsze korzystałam z łagodnego naturalnego szamponu, a teraz musiałam zmienić na silniejszy. W innym wypadku ok. 16 wyglądam jakbym wyszła z basenu (myję włosy późnym wieczorem). Pryszcze też mnie atakują. Ale ze wszystkich dolegliwości jakie tu czytam to nie jest to najwiekszy dramat. Byle bez wymiotów
Myslicie ze to od hormonow?ja cos tam czytalam ze niby tak,ze ukrwienie ze srele morele i powinno sie wygladac promieniscie i rumianie...ale jest procent kobiet co wyglada zle...ja to bym lustra pobila hehe
 
Myslicie ze to od hormonow?ja cos tam czytalam ze niby tak,ze ukrwienie ze srele morele i powinno sie wygladac promieniscie i rumianie...ale jest procent kobiet co wyglada zle...ja to bym lustra pobila hehe
Miałam tak już kiedyś jak odstawiłam tabletki antykoncepcyjne 3 lata temu. Organizm normował się przez rok czasu zanim skóra i włosy wróciły do normy, więc pewnie to kwestia hormonów. Ale spokojnie, nie ma co zbijać luster :) ciąża też pewnie dokłada nam zły nastrój i stąd kiepskie postrzeganie siebie. Ja jak trzeba to myję włosy dwa razy, nakładam pachnący balsamik i znowu czuję się dobrze. A jak nie, to mąż śpiewa mi "piękniejsza" K. A. S. A, robi się śmiesznie i jest ok
 
Długo się nie odzywałam ale cały czas was czytam ;)
U mnie niestety bez zmian, chudnę w ekspresowym tempie...
Wymiotuje pawie całe dnie i to nie tylko od jedzenia bo od wody również .. byłam w przychodni na dyżurze w nocy a babka jedyne co dała to zwolnienie z uczelni i mówiła żeby brać Aviomarin ( bo ona jako zwykly lekarz nie może przepisać nic silniejszego ), nie wykupiłam tych leków bo nie sadze żeby na taki ciężki przypadek pomogły.
Jutro idę do gina i nie wyjdę dopóki nie da mi czopków przeciwymiotnych albo skierowania na kroplówki, bo ja już nie mam siły ....

To brzmi bardzo jak Hyperemesis Gravidarum. Bardzo ci współczuję.
 
reklama
6+5
Witam was i wszystkie nowe mamusie :)
Agata współczuję mdłości...

Mnie mdlosci mijają, piersi najbardziej bolą, normalnie jakaś masakra :D

Ja dzis mały wypadzik w góry zaliczyłam z mezem, jestem Padnieta ale zasnąć nie mogę jakoś.

Spokojnej nocy :)
 

Załączniki

  • IMG_20190303_141318.jpg
    IMG_20190303_141318.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 40
Do góry