reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

5+4
Cześć :) cały czas Was czytam ale mam wrażenie że jestem daleko z tyłu i jakoś nie potrafię wbić się w rozmowę. Podpowiedzcie z doświadczenia, kiedy najlepiej pójść na pierwszą wizytę, tak żeby było już coś widać, kiedy pierwszy raz uslyszałyście serduszko? Jeśli chodzi o objawy właściwie jedynie bolesne i powiększone piersi, wypryski na twarzy, lekkie bóle brzucha i senność. Nie mam mdłości ani nie wymiotuję, któraś też tak miała? Może jeszcze mam to przed sobą :)
 
reklama
Cześć Mamusie,
Chciałam i ja się dołączyć. Termin z usg i moich obliczeń 14 październik. Mam 2 synów 7 i 14 lat, i córeczkę w niebie urodzona w czerwcu 2018, zmarła w październiku, miała trisomie 18. W tym roku kończę 37 lat.
7+6
 
5+4
Cześć :) cały czas Was czytam ale mam wrażenie że jestem daleko z tyłu i jakoś nie potrafię wbić się w rozmowę. Podpowiedzcie z doświadczenia, kiedy najlepiej pójść na pierwszą wizytę, tak żeby było już coś widać, kiedy pierwszy raz uslyszałyście serduszko? Jeśli chodzi o objawy właściwie jedynie bolesne i powiększone piersi, wypryski na twarzy, lekkie bóle brzucha i senność. Nie mam mdłości ani nie wymiotuję, któraś też tak miała? Może jeszcze mam to przed sobą :)
Ja byłam w 7t1d na pierwszej wizycie widziałam maluszka i słyszałam serduszko. Też mam bóle brzucha tylko silniejsze Ale już trochę lepiej. Mdłości miałam troche jak pomyślałam o jakimś konkretnym jedzeniu Ale już mijają. Myślę że do 6tc nie ma sensu lepiej poczekać tydzień niż się zamartwiaj że nic nie widać albo tylko pęcherzyki ciążowy.
 
5+4
Cześć :) cały czas Was czytam ale mam wrażenie że jestem daleko z tyłu i jakoś nie potrafię wbić się w rozmowę. Podpowiedzcie z doświadczenia, kiedy najlepiej pójść na pierwszą wizytę, tak żeby było już coś widać, kiedy pierwszy raz uslyszałyście serduszko? Jeśli chodzi o objawy właściwie jedynie bolesne i powiększone piersi, wypryski na twarzy, lekkie bóle brzucha i senność. Nie mam mdłości ani nie wymiotuję, któraś też tak miała? Może jeszcze mam to przed sobą :)
Witamy serdecznie :)
Jak ja byłam w tym samym tygodniu co ty teraz to był sam pęcherzyk ciążowy w macicy :) co do mdłości to jest różnie mogą być ale równie dobrze może nie być :)
Rozgosc się :)
Cześć Mamusie,
Chciałam i ja się dołączyć. Termin z usg i moich obliczeń 14 październik. Mam 2 synów 7 i 14 lat, i córeczkę w niebie urodzona w czerwcu 2018, zmarła w październiku, miała trisomie 18. W tym roku kończę 37 lat.
7+6
Witaj :)
Gratulacje kochana :) przykro mi z powodu córeczki (*)

Rozgoscie się dziewczyny :)
 
Cześć Mamusie,
Chciałam i ja się dołączyć. Termin z usg i moich obliczeń 14 październik. Mam 2 synów 7 i 14 lat, i córeczkę w niebie urodzona w czerwcu 2018, zmarła w październiku, miała trisomie 18. W tym roku kończę 37 lat.
7+6

Witaj i rozgość się u nas, serdecznie współczuję z powodu odejścia córci..
 
5+4
Cześć :) cały czas Was czytam ale mam wrażenie że jestem daleko z tyłu i jakoś nie potrafię wbić się w rozmowę. Podpowiedzcie z doświadczenia, kiedy najlepiej pójść na pierwszą wizytę, tak żeby było już coś widać, kiedy pierwszy raz uslyszałyście serduszko? Jeśli chodzi o objawy właściwie jedynie bolesne i powiększone piersi, wypryski na twarzy, lekkie bóle brzucha i senność. Nie mam mdłości ani nie wymiotuję, któraś też tak miała? Może jeszcze mam to przed sobą :)
Ja mam pryszcze,codziennie nowe jakies.takie bolace:( i wlosy mi sie przetluszczaja bardziej/szybciej.
 
Ja byłam w 7t1d na pierwszej wizycie widziałam maluszka i słyszałam serduszko. Też mam bóle brzucha tylko silniejsze Ale już trochę lepiej. Mdłości miałam troche jak pomyślałam o jakimś konkretnym jedzeniu Ale już mijają. Myślę że do 6tc nie ma sensu lepiej poczekać tydzień niż się zamartwiaj że nic nie widać albo tylko pęcherzyki ciążowy.
Planuję iść w czwartek może piątek, to będzie 6+1, 6+2, myślisz że będzie ok czy lepiej jeszcze zaczekać?

Witamy serdecznie :)
Jak ja byłam w tym samym tygodniu co ty teraz to był sam pęcherzyk ciążowy w macicy :) co do mdłości to jest różnie mogą być ale równie dobrze może nie być :)
Rozgosc się :)

Kiedy teraz idziesz? :)

Ja mam pryszcze,codziennie nowe jakies.takie bolace:( i wlosy mi sie przetluszczaja bardziej/szybciej.

O to mam dokładnie tak samo, codziennie coś nowego wyskakuje :( ale z włosami mam spokój na razie, jest wręcz odwrotnie, mam wrażenie że teraz mniej się przetłuszczają
 
Ja mam pryszcze,codziennie nowe jakies.takie bolace:( i wlosy mi sie przetluszczaja bardziej/szybciej.
Ja też miałam ale już minęło, znikają na szczęście a włosy dłużej są świeże co mnie cieszy :) no i co prawda siedzę w domu a praca miała to do siebie że codziennie musiałam myć :/
 
Planuję iść w czwartek może piątek, to będzie 6+1, 6+2, myślisz że będzie ok czy lepiej jeszcze zaczekać?



Kiedy teraz idziesz? :)



O to mam dokładnie tak samo, codziennie coś nowego wyskakuje :( ale z włosami mam spokój na razie, jest wręcz odwrotnie, mam wrażenie że teraz mniej się przetłuszczają
Aerdgi teraz idę 12 marca będzie to 7t2d :)
 
reklama
Długo się nie odzywałam ale cały czas was czytam ;)
U mnie niestety bez zmian, chudnę w ekspresowym tempie...
Wymiotuje pawie całe dnie i to nie tylko od jedzenia bo od wody również .. byłam w przychodni na dyżurze w nocy a babka jedyne co dała to zwolnienie z uczelni i mówiła żeby brać Aviomarin ( bo ona jako zwykly lekarz nie może przepisać nic silniejszego ), nie wykupiłam tych leków bo nie sadze żeby na taki ciężki przypadek pomogły.
Jutro idę do gina i nie wyjdę dopóki nie da mi czopków przeciwymiotnych albo skierowania na kroplówki, bo ja już nie mam siły ....
 
Do góry