reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
(9+3)
Cześć dziewczyny:) u mnie mdłości prawie ustąpiły ale za to ból głowy trzyma mnie od piątku i nie przechodzi nawet na chwile ;(
Ja prenatalne na 28.03 a wcześniej wizyta na 21.03 u gina. We wtorek ide się położyć do szpitala na badania. Jeszcze do tego chyba jakiś katar mnie łapie :/
Ja zaraz śniadanie, później lecę zaprowadzić synka do dziadków i w końcu na mecz :) miłego dnia wszystkim :)

@dorzynka @gaga92 skąd jesteście ? Musicie gdzieś blisko mieszkać:) prażonki wywodzą się z moich okolic :) mamy coroczne święto prażonek gdzie wszyscy się zjeżdżają ze swoimi garnkami i jest taki mega duży, jest wspólna zabawa i wspólne jedzenie a jakie zapachy....
U nas to nie odłączny element majówek i spędzania czasu na działce a i w domu często na obiad :)
@Carenik @Matkaroku gratulacje udanych wizyt i serduszek :)
 
Hej. Podczytałam was. Ja ledwo żyje, wczoraj na 40tce u przyjaciół, fajnie było ale dziś padam na twarz, a jeszcze znając życie bedzie after party.
Wrócę do was po weekendzie ;)
 
Witam!
Chciałabym się przywitać i do was dołączyć.
Termin mam na 26. 10. To moja trzecia ciąża . W domu dwójka urwisów 11 i 12 lat. No i 38 lat skończonych w lutym. Z racji wieku ciągle z tyłu głowy mam jakieś obawy. Na badaniu w poniedziałek było widać tylko pęcherzyk ciążowy. Z racji niewielkiego plamienia biorę duphaston. Cieszę się, że was znalazłam.
 
Witam!
Chciałabym się przywitać i do was dołączyć.
Termin mam na 26. 10. To moja trzecia ciąża . W domu dwójka urwisów 11 i 12 lat. No i 38 lat skończonych w lutym. Z racji wieku ciągle z tyłu głowy mam jakieś obawy. Na badaniu w poniedziałek było widać tylko pęcherzyk ciążowy. Z racji niewielkiego plamienia biorę duphaston. Cieszę się, że was znalazłam.
Witaj Baeda, fajnie że nas znalazłaś i rozgosc się :)

Witajcie mamusie :)

Klaudia no przykre te bóle głowy :( może pouciskaj sobie na wysokości brwi a nosa znajdź u siebie taki dołek mi to pomaga może i tobie pomoże :)
Matkaroku to chyba impreza była mega udana, fajnie :) niestety ja się nie nadaje na imprezy już, ja o 20 jestem już nie przytomna :)

Mnie dzisiaj znowu mdłości odpadły :) a piersi w nocy tak mnie bolały że jak szłam do musiałam je trzymać, heh

Życzę Wam udanej niedzieli kochane :)
 
9+5
Witajcie dziewczyny:)
U nas tez prażonki/prażoki sie robi:D
Witam!
Chciałabym się przywitać i do was dołączyć.
Termin mam na 26. 10. To moja trzecia ciąża . W domu dwójka urwisów 11 i 12 lat. No i 38 lat skończonych w lutym. Z racji wieku ciągle z tyłu głowy mam jakieś obawy. Na badaniu w poniedziałek było widać tylko pęcherzyk ciążowy. Z racji niewielkiego plamienia biorę duphaston. Cieszę się, że was znalazłam.

Baeda nie martw sie ja 39 w kwietniu skoncze. Tez mam wiele obaw. No nic musimy z nimi jakos zyc.
Miłej niedzieli Zycze
 
Witajcie dziewczyny :) jestem Kasia i mam 29 lat, to moja pierwsza ciąża. Mam chorobę Hashimoto.
Ostatnią miesiączkę dostałam 5 stycznia, ta w lutym już się nie pojawiła, więc 10.02. zrobiłam test - był negatywny. Było widać lekki zaciek, ale wyglądał bardziej jak rozmazany barwnik. Oprócz bólu piersi zero innych objawów. Dodam, że cykle miałam raczej wydłużone i nieregularne (ale to już zupełnie inny temat ;)
Zapisaliśmy się do lekarza na wizytę związaną z niepłodnością... Jednak ta smuga na teście pokusiła mnie o wykonanie kolejnego testu (15.02.) i... znowu nic! Tym razem bez żadnych wątpliwości.
Okresu nadal brak, ból piersi niesamowity. Kupiłam kolejny test i zwlekałam. 25.02. wreszcie zrobiłam i od razu pojawiły się dwie grube i wyraźne kreski. Do dzisiaj ciężko mi w to uwierzyć!
Poleciałam na będę tego samego dnia - 5634 mlU/ml, wg laboratorium wartość ta mieści się w trzech przedziałach, zarówno 5/6/7 tc.
Po 48 h powtórzyłam betę - 9658 mlU/ml, wydaje mi się w porządku, skoro urosła prawie o 100%. Ten wynik wskazuje 6/7 tc. Ciekawa jestem jak było w Waszym przypadku?
Pierwszą wizytę będę miała w tym już umówionym terminie (07.03.), muszę tylko zmienić jej cel ;)
Jeżeli chodzi o moje objawy, to 27.02. czułam się jakbym miała grypę jelitową - straszny ucisk na żołądku, a po południu temperatura pomiędzy 37,5 - 38 stopni. Olbrzymi wstręt do jakiegokolwiek jedzenia... Kolejny dzień na szczęście bez gorączki tylko ból żołądka po jedzeniu. Temperaturę udało mi się zbić okładami z kapusty + najnowszy sprawdzony trik - posmarowanie stóp od spodu cytryną ;) Od piątku wieczorem, przez cały wczorajszy dzień ostra biegunka, temperatura w normie, 37 st. Wczoraj byłam w ubikacji ok. 10 razy... Czy któraś z Was też miała taki problem?
 
6+5 Ja z pomorza to prazonek nie znam ale brzmia bardzo zachecajaco.martwi mnie troszke brak wiekszych objawow:( mdlosci w sumie sobie nawet poszly,sikam duzo,i jestem senna,no i sutki bola przy dotyku...hm jak mialam dosc tych mdlisci to moglyby wrocic na jeden dzien
 
reklama
@Amica20 mdłości miną, ja też zaczęłam je mieć na etapie na którym Ty teraz jesteś, choć nie wiem który jesteś tydzień ;) ale mi właśnie powoli mija, mniej je czuje.
@Baeda witaj kochana ;) gratulacje! Trzymam kciuki aby kolejna twa wizyta, rozwiała Twoje troski. Wszystko będzie dobrze.

Kochane nie martwcie sie objawami które mijają. Mi np. Dzięki Bogu mijają mdłości i wstręt do wszystkiego. Choć dalej czuje nie smak ale np. Mam już ochote na pare rzeczy. Jeszcze mnie zemdli ale nie tak.
Za to cyce... ich ból jest taki jakbym była po operacji jakiejś..ciągną, rwą. Przedwczoraj i wczoraj bóle głowy. I dziwny ból brzucha.
 
Do góry