reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Czoperka dawaj adres bo musze w nawigacje wbić ;)

Ja też kiedyś słyszałam i myslałam że w ciąży na rowerze nie wolno, jednak w drugiej jeździłam. Tylko ja mysle że może to jest zabronione bo można upaść lub mieć jakiś wypadek.
Ja tak myśle czy można nordic walking, myśle ze na pewno. Spytam sie dla pewności w piątek mojej gin. ;)
 
ja zacznę tuptać chyba po górach skoro mam je za oknem bo jakoś spacery nie mogą mnie zmęczyć :p
Ps. jak to jest u Was z badaniami? dostałam rozpiskę - WR, HBS, HCV, HIV, WIT D, TSH.
Czy jak chodzicie na NFZ to wszystko refundowane? czy jednak trzeba zapłacić? Bo mam zamiar przenieść się do Pani dr na nfz, którą załatwia po znajomości przyszła teściowa :) i myślę czy czekać aż mi da skierowanie czy iść od razu w piątek skoro mam wolne i zrobić i zapłacić.
 
ja zacznę tuptać chyba po górach skoro mam je za oknem bo jakoś spacery nie mogą mnie zmęczyć [emoji14]
Ps. jak to jest u Was z badaniami? dostałam rozpiskę - WR, HBS, HCV, HIV, WIT D, TSH.
Czy jak chodzicie na NFZ to wszystko refundowane? czy jednak trzeba zapłacić? Bo mam zamiar przenieść się do Pani dr na nfz, którą załatwia po znajomości przyszła teściowa :) i myślę czy czekać aż mi da skierowanie czy iść od razu w piątek skoro mam wolne i zrobić i zapłacić.
D3? Grubo :) na nfz na pewno nie dostaniesz skierowania na takie badania. Ja mam sporo mniej. Każdy lekarz zleca badania inaczej.
 
Czoperka dawaj adres bo musze w nawigacje wbić ;)

Ja też kiedyś słyszałam i myslałam że w ciąży na rowerze nie wolno, jednak w drugiej jeździłam. Tylko ja mysle że może to jest zabronione bo można upaść lub mieć jakiś wypadek.
Ja tak myśle czy można nordic walking, myśle ze na pewno. Spytam sie dla pewności w piątek mojej gin. ;)
Ja tam myślę że lekarze się w ten sposób zabezpieczają. Że jakby co to nie pozwolił :) jakbym nie jeździła regularnie na rowerze to może bym się w ciąży nie porywała. Ale że jeżdżę to nawet nie pytam lekarza. A jeśli chodzi o wywrotke to nie pamiętam żadnej w przeciągu ostatnich yyy 10 lat :) prędzej się wyglebie na oblodzonym chodniku :D
 
Ja mam takie badanie : Glukoza, Morfologia, HBS Antygen, Anty-Hcv, HIV, Toksoplazmoza IgG i igM, różyczka, WR, Tsh no i jescze mocz. Jestem ciekawa ile za te badania zapłacę..do ginekologa chodzę prywatnie, bo zależało mi żeby mial certyfikat FMF.
 
Ja mam takie badanie : Glukoza, Morfologia, HBS Antygen, Anty-Hcv, HIV, Toksoplazmoza IgG i igM, różyczka, WR, Tsh no i jescze mocz. Jestem ciekawa ile za te badania zapłacę..do ginekologa chodzę prywatnie, bo zależało mi żeby mial certyfikat FMF.
Co to za certyfikat?
 
reklama
Haha tylko ja na rowerze to w góry i enduro po lesie na dół... oczywiście wiem, że to w grę nie wchodzi. całą zimę przejeździłam więc się wstrzymam :)
 
Do góry