reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Ja złapałam jakiegoś doła przez moje bóle. Przyszło mi do głowy że skoro biorę luteine i nospe to powinny bóle ustąpić i spanikowalam. Do wizyty jeszcze dwa tygodnie a ja juz się nie pokoje.
Ja mysle ze to normalne,mam takie okresowe bole wieczorami i zadnych plamien i na usg tez czysto.ale ciezko mi sie w nocy spi bo sie w nie wczuwam,nawet myslalam zeby moze jedna nospe wziasc i przespac noc w spokoju ale kiedys pamietam.jak.mialam bolesny okres to nospa nic nie dala i nie wiem czy by pomogla mi,raz w zyciu wzielam i nic nie dalo
 
reklama
Akrimjoch witaj wśród nas :) gratulacje i aby bez żadnych komplikacji się obeszło..

Carenik piękny przyrost bety, gratuluję :)

Kora piąteczka, też kolejny termin mam na 11 marca.
 
Laseczki jak jutro mam 5 tyg i 6 dni to pojutrze juz jest 6 tydzien?czy pojutrze mam 5 tyg 7 dni? Nie kumam tego wogole.ja zawsze mowie ze jestem w 5 tygodniu ale tak czytam to chyba jestem w 6 i zaraz w siodmym??
 
Ja mysle ze to normalne,mam takie okresowe bole wieczorami i zadnych plamien i na usg tez czysto.ale ciezko mi sie w nocy spi bo sie w nie wczuwam,nawet myslalam zeby moze jedna nospe wziasc i przespac noc w spokoju ale kiedys pamietam.jak.mialam bolesny okres to nospa nic nie dala i nie wiem czy by pomogla mi,raz w zyciu wzielam i nic nie dalo
Mi lekarz kazał brać nospe Ale nie ma poprawy i różnicy bolało przed braniem i boli jak biorę. Ja mam przez dzien bole a w nocy wstaje często do łazienki i mam taki ból podbrzusza jakby mi się mięśnie zastały Ale to takie chwilowe dopóki nie rozchodzę.
 
Laseczki jak jutro mam 5 tyg i 6 dni to pojutrze juz jest 6 tydzien?czy pojutrze mam 5 tyg 7 dni? Nie kumam tego wogole.ja zawsze mowie ze jestem w 5 tygodniu ale tak czytam to chyba jestem w 6 i zaraz w siodmym??
Loli też ostatnio o to pytałam bo jak w np 5t1d mogę być w 6tc i dziewczyny mówiły że tak się mówi Ale nie które wola mówić tak jak Ty.
 
reklama
Do góry