reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Ja po synku nie mam nic,moze tylko jeden malenki pajacyk w ktorym przyjechal do domu,byl na malutkie dziecko a i tak byl za duzy na niego.ni ale syn mial 2700 wiec co sie dziwic.teraz ma 8 lat i jest wysoki.wiec co by nie bylo to musze kupic wszystko nowe,bo znajome juz tez maja starsze dzieci.zreszta moj maz lubi wszystko nowe niestety,i tez lubi kupowac ciuszki.tak malo ciazowo sie czuje dzis ze zastanawiam sie czy wogole cos tam jest jeszcze:(tylko wkurzona chodze non stop strasznie,i brzuch mnie kluje
 
reklama
Też lubie kupować wyprawki. Ale jakoś o tym nie myśle... nie dociera do mnie że na prawde to mnie czeka. Jedyne co mnie przeraża to czas! Dla pierworódek 9 miesięcy to szmat czasu i sie dłuży - mi też sie dlużył. Ale mamy tyle do zalatwienia, to dziecko to serio dla nas wyzwanie, przede wszystkim najważniejsze znaleźć inne lokum, w tym nie damy już rady. Chce by ta ciąża trwała jak u słonia 2 lata !
 
Też lubie kupować wyprawki. Ale jakoś o tym nie myśle... nie dociera do mnie że na prawde to mnie czeka. Jedyne co mnie przeraża to czas! Dla pierworódek 9 miesięcy to szmat czasu i sie dłuży - mi też sie dlużył. Ale mamy tyle do zalatwienia, to dziecko to serio dla nas wyzwanie, przede wszystkim najważniejsze znaleźć inne lokum, w tym nie damy już rady. Chce by ta ciąża trwała jak u słonia 2 lata !
My mamy pokoj z kuchnia i dwa pokoje,tez nie wiem jak sie pomiescimy,ale nie chce sprzedawac mieszkania bo je lubie bardzo
 
Ja po synku nie mam nic,moze tylko jeden malenki pajacyk w ktorym przyjechal do domu,byl na malutkie dziecko a i tak byl za duzy na niego.ni ale syn mial 2700 wiec co sie dziwic.teraz ma 8 lat i jest wysoki.wiec co by nie bylo to musze kupic wszystko nowe,bo znajome juz tez maja starsze dzieci.zreszta moj maz lubi wszystko nowe niestety,i tez lubi kupowac ciuszki.tak malo ciazowo sie czuje dzis ze zastanawiam sie czy wogole cos tam jest jeszcze:(tylko wkurzona chodze non stop strasznie,i brzuch mnie kluje
Może taki dzień. Mam dziś tak samo... ja to do południa pełnia energii- poszłam na spacer bo mój luby spał :) a po południu spadek i znowu dumam czy jest tam ktoś w środku :(
 
U mnie bylo na odwrot. Bylam na usg gin mowi corka. Mysle SUPER - Bedzie Maja!
Polowkowe robilam u innego gin. Pyta sie czy plec znam, ja ze tak - BEDZIE MAJA!
A gin na to... "[emoji19] MAJAJA"
Ja: Slucham?!
Gin: No ma jaja...
I został Kubuś [emoji23][emoji1787]
ale sie obsmialam :) dobrze mi to zrobilo :)
 
7+3
Cześć kochane
Ja zrobiłam zaległości w czytaniu
MAJAJA Ale się uśmiałam :D
Widzę że obfitość śluzu nie tylko mi doskwiera. Jeśli chodzi o bóle wczoraj mniejsze dzisiaj znowu boli :( ale biorę leki.
Czas bardzo się dłuży dopiero w piątek byłam u lekarza A kolejna wizyta dopiero za 3tyg, już bym chciała kolejną. Te początki najgorsze bo ciągle jakieś zmartwienia Ale myślę że tak do końca 1trymestru później będzie lepiej. Pozdrawiam was .
 
5+5
Dobry wieczór
majaja dobre dobre :D
u mnie dalej brak objawów Ale jutro po pracy wizyta i stres jak nie wiem co
 
reklama
Do góry