reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
@25pixels, no tak zapomniałam, że Ty masz swój biznes przecież. No ja w ciągu dnia też zalatana, nie nudze sie bo przede wszystkim nie lubie nudy, ale tą ok. Godzine dziennie lub 1 dzień w tyg, pier*** nie robie nic :D w sensie nie tak do końca bo dzieci ale leniuchuje, i nie jest to niedziela, bo niedziela dla mnie to żadko lenistwo ;)

Amica, przed terminem okresu też miałam podwyższone temp. Teraz juz chyba nie mam
 
Ja bym chciała córke no bo mam 2 synów. Ale nie wierze by była córka, jestem niemal pewna że znając życie to chłopiec. Oczywiście, nie będę zła bo z obsługą chłopców jade z zamkniętymi oczami. Tylko tak jak ktoś tu pisał - czuję już presję. Choć mało osob wie to i tak każdy mówi że na pewno tp będzie dziewczynka, oni tak czują. Mąż wręcz marzy o córce a nasi synkowie nie chcą rodzeństwa, tzn nie chcą brata - choć o mojej ciąży jeszcze nic nie wiedzą. Presja jest ;( a ja nic na to :(
 
Najważniejsze żeby zdrowe było. U mnie ciąży klątwa "kubusia" :D moja siostra miała być Kubą, potem ja... jak Sis zaszła w ciążę też było: nareszcie! Kuba! :D a tu Maja. Więc chyba czekają na Kubę ;) moi rodzice jeszcze nie wiedzą - czekam do kolejnej wizyty... jeszcze 9 dni. Uhhhhh
 
w sumie to jest mi obojetne jaka plec byle by sie ciaza udala i dziecko bylo zdrowe
wiadomo ze z corka byloby mi latwiej bo po najmlodszej mialabym duzo rzeczy ale jak bedzie chlopiec to tez bede sie cieszyc. choc ja osobiscie uwazam ze z dziewczynka jest latwej zwlaszcza na poczatku ;)
 
reklama
Kochana Ty dzis termin @ mialas czy mi cos juz sie pokrecilo?
w sumie to jest mi obojetne jaka plec byle by sie ciaza udala i dziecko bylo zdrowe
wiadomo ze z corka byloby mi latwiej bo po najmlodszej mialabym duzo rzeczy ale jak bedzie chlopiec to tez bede sie cieszyc. choc ja osobiscie uwazam ze z dziewczynka jest latwej zwlaszcza na poczatku ;)
 
Do góry