reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Cześć dziewczyny, ja z kolei zrobiłam tylko jeden test(po ostatniej biochemicznej gdzie biegalam na betę stwierdziłam że nie będę się stresowala tym czy dobrze przyrasta, poza tym od samego początku mam przeczucie że teraz będzie dobrze). Jestem po pierwszej wizycie, lekarz pow że jest już maly ludzik:) termin 08.10, przepisał 2*1duphaston, kolejna wizyta za trzy tyg.
Wie tylko mąż....chcialam pow w pracy po 3miesiacu ale w pt szef poinformował mnie o awansie i podwyżce....no to się zdziwi
Hej, no to wygląda na to, że ta ciąża silna i zdrowa ;) szef będzie miał niespodzianke ;) a w którym tygodniu bylaś na wizycie i widziałaś małego ludzika ?
 
reklama
Dorzynka, witaj kochana ;) ale nie bedziesz Ty wrześniówką? Dlacze bliżej termin nie określony? No chyba że masz długie cykle ;)

Loli, no mam tak samo, czasem chlupnie ;)

Bo spodziewałam się więcej informacji na pierwszej wizycie :) a w pęcherzyku tylko żółteczo... Pani Dr powiedziała ze brać leki i zobaczmy za 2 tyg i założymy kartę.
Moje cykle były tak różne ze nie idzie nadążyć więc chyba skorzystam z fusów :D
 
7+5
Hej wszystkim nowym październikóweczkom [emoji8]
Ja dopiero wstałam [emoji33] Śpię od wczoraj z przerwą na śniadanie i leki. Masakra jakaś.
Co do piersi, to naturalne mam D i większe mnie przerażają. W ogóle to zawsze marzyły mi się takie małe, co to nie potrzebują stanika [emoji1787] ale wtedy moja (gruba) sylwetka wyglądałaby karykaturalnie, więc już niech zostanie to C/D, ale nie więcej. W ciąży i podczas karmienia (zwłaszcza w nawale) to już są przesadnie duże.
 
7+5
Hej wszystkim nowym październikóweczkom [emoji8]
Ja dopiero wstałam [emoji33] Śpię od wczoraj z przerwą na śniadanie i leki. Masakra jakaś.
Co do piersi, to naturalne mam D i większe mnie przerażają. W ogóle to zawsze marzyły mi się takie małe, co to nie potrzebują stanika [emoji1787] ale wtedy moja (gruba) sylwetka wyglądałaby karykaturalnie, więc już niech zostanie to C/D, ale nie więcej. W ciąży i podczas karmienia (zwłaszcza w nawale) to już są przesadnie duże.
Oddam Ci moje a Ty mi swoje ok ? ;D ☆☆☆
 
Dorzynka, a no tak myślałam ;) w takim razie życzę Ci aby był malutki ludziczek przy następnej wizycie ;)

Olga88, to super;) ja tak wypytuje bo 1.03 mam wizyte i będzie to równo mój 7tc i cały czas boje sie że nie zobacze serduszka.

Właśnie wstaĺam z drzemki. Tzn obudziłam sie ale wstać nie umiem, i tak za każdym razem ;( taka słaba jestem
 
reklama
Do góry