reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziwne, że twierdzi, że nic nie można w ciąży :/ Mój pierwszy gin i później po zmianie ta obecna lekarka powiedzieli, że do 15 tc faktycznie ciężko jakieś leczenie zaordynować, bo mało co można ciężarnej podawać, ale że później już będzie lepiej. I jak miałam jakąś infekcję w 14 tygodniu to dostałam Nystatynę, która mi super pomogła. A teraz niedawno jeszcze zapobiegawczo przepisała mi 10 tabl. Gynalginu, żeby zapobiegać rozwojowi ewentualnych stanów zapalnych. No i póki co, żadna infekcja mi się nie przyplątała i wszystko jest w porządku.
To jest grzybicza, wiec moze tez inaczej.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
An a jakby dumox ? To jet antybiotyk na wszystko tak szczerze na zapalenia różne, odgrzybienia też - bezpieczny jest w ciąży a może pomoże? Kuzde nie wiem jak pomóc bo wiem , ze to mega uciążliwe jest ...
Tylko tak jak pisalam jak twoj ma to będziecie tak w kółko sie zarazac, albo nieh mu gin przepisze chociaż tabletki.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 [emoji594]
 
An a jakby dumox ? To jet antybiotyk na wszystko tak szczerze na zapalenia różne, odgrzybienia też - bezpieczny jest w ciąży a może pomoże? Kuzde nie wiem jak pomóc bo wiem , ze to mega uciążliwe jest ...
Tylko tak jak pisalam jak twoj ma to będziecie tak w kółko sie zarazac, albo nieh mu gin przepisze chociaż tabletki.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 [emoji594]
Watpie żeby cos mial, bo przed ciaza nigdy nie bylo zadnej infekcji.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nowe osoby sprawdzcie czy każda jest w tabelce - te osoby które są w tabelce zostały JUZ DODANE do wątku zamkniętego - takie mam info.
https://www.babyboom.pl/forum/fora/mamusie-pazdziernikowe-_2017.1216/
1496184355-aaaaaa.png
1496184372-aaaaaa.png
1496184381-aaaaaa.png


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 [emoji594]
 
BUM ż z Ciebie to niezły nocny Marek jest :-)
Haha ;-)
To przechodzcie na wątek zamknięty, tu co jakiś czas trzeba będzie napisać, że jesteśmy, że można do nas dołączyć i po prostu dodać nowym link do zamkniętego; -)

Idę na śniadanie, tylko nie mam pomysłu co zjeść ;-/ i jadę na male
 
Dzień dobry wszystkim mamusiom. Mam dziś do Was pytanie trochę z innej beczki. Jak to jest z becikowym. Jeżeli urodzimy dzieciaczka w październiku to PIT-a zanosimy z 2015 roku czy z 2016? Wiem że oni mają jakiś dziwny okres rozliczeniowy dlatego się trochę zgubiłam.

Przy okazji mogę wczorajsze zakupy w limpiku[emoji2]
1496212911-aaaaaa.jpeg

1496212930-aaaaaa.jpeg


Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak w ogole witam was o poranku. Mam dzis wolne i jutro i sie bycze a ze muszę się oszczędzac to nawet za prasowanie nie moge sie zabrac. Ginek mi nie karze. No wiec postanowilam znalezc jakas kobitke do pomocy w domu. Troche dziwnie sie z tym czuje bo raczej sama z mezem wszystko ogarnialam ale teraz nie moge.
Mąż zmywa, odkurza ale do prasowania to juz go nie zagonie.Rodzice nie dadza rady mi pomoc bo chore kręgoslupy eh...Muszę odżalowac troche kasy na wynagrodzenie dla kobitki. Trudno.Moje bezpieczenstwo w ciazy wazniejsze...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry