reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Trzymam kciuki!:-)

Co do krwi nosa, to mi nie leciała w ciąży, z dziąseł też nie, za to mój mąż dziś w nocy obudził się bo leciala mi krew z nosa, oczywiście poduszka i pokrowiec na materac zakrwawione. Z 5 minut się chłodził w łazience wodą. A ja niedobra żona położyłam mu tylko ręcznik na ta krew bo nie chciało mi się o 2 w nocy zmieniać pościeli :-/ i poszłam spać dalej ;-)
Może upał, przemęczenie i z tego wzięło się osłabienie i krwotok gotowy. Mój Mąż to już by pewnie na SOR kazał się zawieźć.[emoji23]

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja krwi z nosa nie miałam, za to z dziąseł owszem, ale tylko przez jakiś czas bardzo intensywnie.
Krew w wymiotach może brać się z tego że ściska po tylnej ściance jamy gardłowo-nosowej do żołądka. Więc być może to nic groźnego, jednak skonsultuj z lekarzem :)
 
Nie mogę znaleźć postu jak któraś z Was pytała po polowkowym, które miałam 26 maja ile waŻy Maluch. Wtedy było 404 i to byl 20+6, a wcZoraj 21+2 ważył 502! Nie wiwm czy to mozliwe, czy sprzęt inny. Zapewne lepszy, bo mamy piękne zdjęcia 3d. MoŻe tak przytyl, bo nowa Pani ginekolog mówił, że papuśny i ma duże stopy.:p Ale zdziwiło mnie to bardzo.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was o poranku!
Ja mam dziś i jutro wizytę. Wzięłam sobie wolne do czwartku,żeby przesiedzieć te upały w domku bo słabo mi jest często a ostatnio zemdlałam to teraz grzecznie siedzę...albo leżę...
Zgodnie z obietnicą wklejam przepis na chlebek:
-1kg mąki pszennej (np Reva, Lubella)
-1szklanka otrąb pszennych
-1szklanka siemienia(ziarno)
-0,5szkl płatków owsianych
- 0,5szkl słonecznika
-0,5 szkl dyni
-3łyżeczki soli(lub ciut więcej wg uznania)
-5 szkl ciepłej wody(nie letniej)
-zakwas

Wykonanie:
Wszystko dokładnie wymieszać w dużej misce,odłożyc 6łyzek na zakwas, (może stac w lodówce do 8tyg), zarobione ciasto przełożyć do dwóch wysmarowanych keksówek, na 3/4 wysokości blachy. Odstwic w ciepłe miejscena 8godzin (jak robię wieczorem do przez noc rośnie a rano wstawiam).Wstawić do rozgrzanego piekarnika na około 1h 25min na 190stopni.

Jesto mega pyszny chlep z ziarnem, idealnie zapobiega zaparciom w ciązy. Może stac długo i nic sie z nim nie dzieje. Najlepszy z samym masłem mniaaam!!!
jeśli robicie pierwszy raz to wiadomo ze bez zakwasu ale za drugim razem(odłożone 8 łyżek) to wyjdzie ideal. Mój mąż i córka uwielbiają.
 
Próbuję wkleić suwaczek ale nie wiem czy mi sie uda tak jak chciałam...
Kod suwaczka musisz wkleić w sygnaturę, żeby pojawiał się pod każdym Twoim postem [emoji6]

w57v3e3kc5lxwrmy.png
 
Rozumek Puchatka - uśmiałam się [emoji23]

Ja znowu zasnąć nie umie , P wrócił z pracy wkurzył tylko i poszedł spać wrr [emoji48] ]
Kurcze, to chyba coś wisiało w powietrzu, bo mój zrobił tak samo- wkurzył mnie i poszedł spać :crazy:
 
Dziewczyny jedną rzecz trochę mnie dziś zaniepokoila. Mimo, że jestem w 20 tyg to dzień w dzień wymiotuje taka zolcia. Przy wcześniejszych ciałach też tak miał a więc w sumie mnie to nie dziwi. Dziwi mnie tylko fakt, że dziś pojawiła się tam krew. To samo od kilku dni jak oprozniam nos z rana to też sama krwią? Miała któraś z Was Tak?


Ja ma czasem niewielka ilośc krwi rano podczas oczyszczania nosa, ale biorę Acard i na to to zwalam. Zauważyłam bowiem też intensywniejsze krwawienie podczas drobnych skaleczeń. Przyjmujesz jakieś leki wpływające na krzepnięcie? Bo moźe to dlatego. Jeśli nie, to moze gin zleci Ci kontrole morfologii i krzepnięcia jak mu o tym powiesz?
 
reklama
Naprawdę wiele ciekawych artykułów w tyn sklepie[emoji6] w wolnej chwili muszę się im przyjrzeć dokładniej.
Dziękuję za link[emoji255]

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom


Tak sobie teraz pomyslałam, ze może te wszystkie fajne linki dałoby radę wrzucić do jednego wątku? Tutaj przy ilości, która piszemy, to ciężko potem znaleźć, a tak by było dostępne "na później" . Założyłam taki wątek, jak się nie przyjmie, to trudno. Ale moim zdaniem strony, które wynajdujecie, są bardzo przydatne, starałam się je nawet zapisywać, ale nie zawsze pamiętałam to zrobić. A przewertowanie głównego wątku chyba jest już niemożliwe:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry