reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
IMG_7178.JPG
Dziewczynki ja z lipcówek :) mam do sprzedania sukienkę założoną raz na komuni chrześnicy. Nie łatwo znaleść sukienkę z miejscem na brzuchol więc wystawiam- ja nie będę już miała okazji jej założyć. Zdobiona gipiurką :) jak co prv. 139 zł (dałam 250+40 krawcowej za doszycie falbanki bo była krótkawa).
Ps przy okazji to ja i mój brzuchol -34 tydz :) Ściskam , Katja.
 

Załączniki

  • IMG_7178.JPG
    IMG_7178.JPG
    819,3 KB · Wyświetleń: 459
Ufff! Nadrobiłam wczoraj [emoji28]
Dzień dobry Nam wszystkim!
Młodszy syn ma urodziny, więc dzisiaj też mnie raczej tu nie będzie. Ale nadrobię.[emoji6]
Hajmal trzymam kciuki![emoji110]
Witam nową mamę!
I nie pamiętam co jeszcze miałam napisać [emoji23][emoji23][emoji23]
Udanej niedzieli!!!

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
Witam nowa mamę ;-)

Ja powoli się zbieram na ta komunię.w sumie to już od pół godziny trwa msza, ale 2 godzin bym nie ustala w tym tłumie w środku, albo przed Kościołem na pełnym słońcu, więc jedziemy na kawałek mszy tylko. Zresztą sami rodzice komunijni zaproponowali mi takie rozwiązanie ;-)

Pewnie znów objem się dobrych rzeczy i wieczorem będę żałowała :-/ ale przecież jem teraz wszystko oczami, a jak nie mam cukrzycy, to nie muszę sobie wszystkiego odmawiać ;-)

Hajmal kciuki za wizytę!

Milej niedzieli kobietki ;-)
 
Witajcie, a ja sie dzis cos zle czuje serducho wali mi jak oszalałe tchu mi az brak, do tego jeszcze mnie starsza córka tak wkurzyła az mi para uszami poszła :(
Znacie jakies dozwolone w ciazy specyfiki na biegunkę?
 
Hej kochane u mnie dziś ciepło , dopiero wstałam .
Zaraz musimy polecieć do biedry bo nic nie wyciągnęlam na obiad [emoji33] ...

Beczulinda fajna bluzka na wątku brzuszkowym , mam podobną [emoji14]

emka3 smecta .




[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t5d [emoji594]
 
Witajcie, a ja sie dzis cos zle czuje serducho wali mi jak oszalałe tchu mi az brak, do tego jeszcze mnie starsza córka tak wkurzyła az mi para uszami poszła :(
Znacie jakies dozwolone w ciazy specyfiki na biegunkę?
Kochana, koniecznie zmierz sobie ciśnienie!

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widziałam wyprawki Wasze! Zazdraszczam!:)) u nas dziś też gorąco.. Wczoraj jeszcze rzęsy robiłam i dziś ciągnie mnie w brzuchu.:(

Jeszcze odwiedziłam dziś instagram mamy ginekolog i nie mogę się teraz pozbierac.:(

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja uważam że organizm dla Ci sam znać jak będzie mu źle w takiej pozycji.
Też tak uważam. Ja czasami jeszcze leżę na brzuchu, ale już niedługo. Jak coś się czuję źle to od razu się przekładam. U mnie gorzej idzie leżenie na plecach. Zaraz mnie boli i tyłek ciągnie w dół[emoji14]

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez dzień zaczynam od wspomagacza tarczycy, a pierwsza moja myśl po przebudzeniu to JEŚĆ ;-) też jak wstaje do lazienki rano to od razu biore tabletke, ale i tak ciężko mi potem dotrzymać te minimum pół godziny bo jak juz pobudze zołądek to on od razu sie domaga czegos konkretnego :-)
Ja też dzień zaczynam od tabletki.już tyle lat minęło, że się do tego przyzwyczaiłam. Też biorę na poranne wyjście do toalety.[emoji6]

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry