reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej dopiero teraz piszę bo zaraz po naszej wizycie zjechała do nas rodzinka męża [emoji3], niedawno od nas wyszli więc dzieci szybko do łóżek zagonilam i wreszcie mam czas na bb[emoji3].
A po wizycie bardzo dobrze mimo że tak się obawiałam bo prawie wcale maleństwa nie czuje to jednak się rusza i to intensywnie [emoji3] wiek ciąży z usg 18t 4 dni więc o dwa więcej niż z om, waga płodu 264g. Rytm serca prawidłowy 146/min. Ogólnie dzidziuś zdrowo rośnie, a no i jeszcze płeć ale to oceńcie same do mnie jeszcze nie dociera [emoji6]
1494964692-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Joanno super :)

Ilona dzieciaczki teraz chyba zaczynaja juz roznie rosnac. Jak by cos bylo nie tak to przeciez lekaz by powiedzial wiec nie martw sie.
Anaconda a czy nie mozesz gdzies indziej zrobic usg.

Aniu wazne ze jestes pod opieka. Czy beda Ci zakladali pesar albo szew jak ustabilizuja skurcze?
Badz dobrej mysli, trzymam kciuki.



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Narazie starają się ustabilizować sytuację. Dostaje calyvczas magnez w kroplowkach, 2× duphaston i 3x luteine. W czwartek może będę badana i wtedy zadecydują co i jak:) ogólnie to sporo przeszłam ostatnio bo byłam na pogotowiu w sobotę bo strasznie bolały mnie plecy u dołu... badał mnie tez ginekolog i okazało się ze moją szyjka ma 2 cm - z takim wynikiem odesłać mnie do domu bo dał skierowanie do poradni patologii ciazy... cała niedzielę odpoczywalam, a w poniedziałek pojechałam z tym skierowaniem do poradni oczywiście stwierdzili, ze maja czas i zarejestrowali mnie na 24 maja. Byłam bardzo zła i pojechałam do mojej ginekolog, zbadala mnie bo okazało się ze szyjka jest jeszcze krótsza bo ma 1.88 dała mi skierowanie do szpitala i była oburzona tym jak postąpił ten gin. Pojechałam na ujastek ze skierowaniem - czekałam 6 godz na przyjecie mnie po czym powiedzieli że niestety nie mogą mniebprzyjac bo nie mają miejsca- wyobrażacie sobie jaką byłam zła.... skierowali mnie do innego szpitala- no i jestem.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dopiero teraz piszę bo zaraz po naszej wizycie zjechała do nas rodzinka męża [emoji3], niedawno od nas wyszli więc dzieci szybko do łóżek zagonilam i wreszcie mam czas na bb[emoji3].
A po wizycie bardzo dobrze mimo że tak się obawiałam bo prawie wcale maleństwa nie czuje to jednak się rusza i to intensywnie [emoji3] wiek ciąży z usg 18t 4 dni więc o dwa więcej niż z om, waga płodu 264g. Rytm serca prawidłowy 146/min. Ogólnie dzidziuś zdrowo rośnie, a no i jeszcze płeć ale to oceńcie same do mnie jeszcze nie dociera [emoji6]
1494964692-aaaaaa.jpeg
Super , ze u Was ok ! [emoji4]
A płeć hmmm chłopak ? [emoji2]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t0d [emoji272]
 
Narazie starają się ustabilizować sytuację. Dostaje calyvczas magnez w kroplowkach, 2× duphaston i 3x luteine. W czwartek może będę badana i wtedy zadecydują co i jak:) ogólnie to sporo przeszłam ostatnio bo byłam na pogotowiu w sobotę bo strasznie bolały mnie plecy u dołu... badał mnie tez ginekolog i okazało się ze moją szyjka ma 2 cm - z takim wynikiem odesłać mnie do domu bo dał skierowanie do poradni patologii ciazy... cała niedzielę odpoczywalam, a w poniedziałek pojechałam z tym skierowaniem do poradni oczywiście stwierdzili, ze maja czas i zarejestrowali mnie na 24 maja. Byłam bardzo zła i pojechałam do mojej ginekolog, zbadala mnie bo okazało się ze szyjka jest jeszcze krótsza bo ma 1.88 dała mi skierowanie do szpitala i była oburzona tym jak postąpił ten gin. Pojechałam na ujastek ze skierowaniem - czekałam 6 godz na przyjecie mnie po czym powiedzieli że niestety nie mogą mniebprzyjac bo nie mają miejsca- wyobrażacie sobie jaką byłam zła.... skierowali mnie do innego szpitala- no i jestem.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Krążek na szyjke powinni ci założyć.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t0d [emoji272]
 
Dzisiaj dziewczyny mam straszy dzień, od rana ktoś u nas remont robi i około 7 obudziła mnie wiertarka :( oczywiście głowa mnie zaraz rozbolała... Potem wizyta u dentysty, okazało się że mam jakiś ubytek do zrobienia i teraz ten ząb mnie boli... Tak się zastanawiam czy to normalne bo wcześniej nie bolał, po uzupełnieniu zaczął dopiero

Widziałam że są dobre i złe wieści niestety , udanych wizyt oczywiście gratuluję :)
Ja w piątek idę na krzywa cukrowa i już dygam :D kupiłam dziś glukozę 75g i przeraziła mnie rzeczywista ilość tego cuda he
 
Agatki sporego juz masz brzucha , widziałam na fb [emoji14]
Ja mam plan kupic ta cytrynowa glukozę jest trochę lepsza od tej zwykłej [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t0d [emoji272]
 
Hej dopiero teraz piszę bo zaraz po naszej wizycie zjechała do nas rodzinka męża [emoji3], niedawno od nas wyszli więc dzieci szybko do łóżek zagonilam i wreszcie mam czas na bb[emoji3].
A po wizycie bardzo dobrze mimo że tak się obawiałam bo prawie wcale maleństwa nie czuje to jednak się rusza i to intensywnie [emoji3] wiek ciąży z usg 18t 4 dni więc o dwa więcej niż z om, waga płodu 264g. Rytm serca prawidłowy 146/min. Ogólnie dzidziuś zdrowo rośnie, a no i jeszcze płeć ale to oceńcie same do mnie jeszcze nie dociera [emoji6]
1494964692-aaaaaa.jpeg
Chłopak :)
Super że wizyta udana.

Ania to miałaś przejścia, teraz oby tylko dobrze było
 
Narazie starają się ustabilizować sytuację. Dostaje calyvczas magnez w kroplowkach, 2× duphaston i 3x luteine. W czwartek może będę badana i wtedy zadecydują co i jak:) ogólnie to sporo przeszłam ostatnio bo byłam na pogotowiu w sobotę bo strasznie bolały mnie plecy u dołu... badał mnie tez ginekolog i okazało się ze moją szyjka ma 2 cm - z takim wynikiem odesłać mnie do domu bo dał skierowanie do poradni patologii ciazy... cała niedzielę odpoczywalam, a w poniedziałek pojechałam z tym skierowaniem do poradni oczywiście stwierdzili, ze maja czas i zarejestrowali mnie na 24 maja. Byłam bardzo zła i pojechałam do mojej ginekolog, zbadala mnie bo okazało się ze szyjka jest jeszcze krótsza bo ma 1.88 dała mi skierowanie do szpitala i była oburzona tym jak postąpił ten gin. Pojechałam na ujastek ze skierowaniem - czekałam 6 godz na przyjecie mnie po czym powiedzieli że niestety nie mogą mniebprzyjac bo nie mają miejsca- wyobrażacie sobie jaką byłam zła.... skierowali mnie do innego szpitala- no i jestem.
Leż plackiem kochana, moja bratowa miała podobna sytuacje, założyli jej szew na szyjkę ktory niewiele juz potem dawał ale mieli takie leki powstrzymujące, ze udało sie powstrzymać poród z 23 tygodnia na końcówkę 29! Dzięki temu dzisiaj mam kochanego bratanka Oliwierka. Bratowa leżała na Ujastku i to właśnie tam jej pomogli. Trzymam kciuki zeby było dobrze ! ✊✊

Joanna, Kornelcia gratuluje udanych wizyt i poznania/ potwierdzenia plci
:)
Ja zbieram sie spać bo rano do pracy :) dobrej nocy
 
reklama
Joanna gratuluję córeczki! :-)

Ania trzymam kciuki, żeby z Twoja szyjka wszystko udało sie unormowac. Będzie dobrze. Przynajmniej masz opiekę i jesteś pod kontrolą ;-) no ale nieźle musiałaś sie zdenerwować tym wszystkim...

Z tego wszystkiego nie powiedziałam Wam wczoraj, ze w drodze powrotnej od lekarza kupiliśmy w IKEI komode dla Malucha :-) ciekawe, czy mój zdąży ja skręcić do października :-D


A! I dostałam w niedzielę od koleżanki 2 paczki pampersow Premium Care po 88 szt! Jej Tata oszalał i kupił 4, a Jasiek urodził się ponad 4 kg i szybko wskocZył w następne :-)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry