reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ania kciuki za Was [emoji110][emoji110][emoji110] dawaj znac co i jak u Was

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie co tak sobie patrzę i porównuje pomiary obu ciąż i coś czuje ze moja córcia tez malutka nie będzie :)
Ja się nawet kiedyś lekarza pytałam od czego to zależy ze dzidziuś jest duży czy mały, to znaczy czy mam na to wpływ to stwierdził ze ja nic nie mogę zrobić
 
Madagos ja przez 2semestry jezdzilam z dzieckiem na zajecia,studiowalismy z mezem razem, pierwsze pol roku przespal,kolejne szorowal podlogi na czworaka...

Xbumx skad to?!? Ten kaftanik i polspiochy?!
 
Ja wgl nie wiem co robić, bo powinniśmy jej powiedzieć od razu, ale tak nas tym zbiła z tropu, że my jej wgl ledwo co odpowiedzieliśmy. Teraz mamy taką sytuację, że mój M dopiero 30 maja dostanie tu pierwszą wypłatę i z niej nic nie odłożymy, bo też musi się jeszcze za coś rozliczyć, dopiero z wypłaty 30 czerwca możemy cokolwiek odłożyć. Jak jej powiemy, to w razie czego nawet nie mamy gdzie iść mieszkać, bo teraz nie mamy kasy w zapasie na kaucję za nowe mieszkanie.
Musisz poszukać...są spółdzielnie, które nie biorą kaucji. U nas np jest jedna (chyba HGW). Więc może i u Was też jakaś taka sie znajdzie.
 
Czesc Dziewczyny[emoji6]nadrobilam, strasznie się rozpisalyscie[emoji6]
Dopiero o 19 wróciłam z klasą z wycieczki, bylo super, pogoda cudowna. Ale padam na pysk, dziecię uśpione i ja chyba się kładę.

Ewka współczuję cukrzycy, ja też niedlugo będę badala i już się boję bo w poprzedniej ciąży mialam na granicy....

Gratuluje cudownych wieści z usg, same slodziaki nam rosną na tym naszym forum[emoji6]ja 22 maja idę, zobaczymy czy się ujawni[emoji6]

Co do wagi to ja mam 21tc i już 5kg na plusie, ale jeszcze nie waze tyle, co przed pierwszą ciąża nawet[emoji2]wtedy mialam 74kg w dniu porodu.... Teraz 55 prawie.

Za te ciasta bym Was zabiła...ale jadlam dzis mega lody na wycieczce[emoji2][emoji2][emoji2]

Hajmal, Justyna sluczne ubranka[emoji6]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Joanno super :)

Ilona dzieciaczki teraz chyba zaczynaja juz roznie rosnac. Jak by cos bylo nie tak to przeciez lekaz by powiedzial wiec nie martw sie.
Anaconda a czy nie mozesz gdzies indziej zrobic usg.

Aniu wazne ze jestes pod opieka. Czy beda Ci zakladali pesar albo szew jak ustabilizuja skurcze?
Badz dobrej mysli, trzymam kciuki.



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry