reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wyszlam od lekarza, blizna sie nie zmienia. Mowil ze jak by bolalo to mam sie odezwac. Mam sie oszczedzac ale nie musze caly czas lezec. Mowil ze zapewne te bóle byly jelitowe bo by to byl szew to bybolalo caly czas. Dziekuje wam za wszystkie kciuki, dobre mysli, fluidki, za wsparcie. :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Super wieści! Ale co Cię nastraszyli...
Ale jak oni to teraz widza? Jest wszystko ok, czy jednak z ta blizna może być jakiś problem?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Wyszlam od lekarza, blizna sie nie zmienia. Mowil ze jak by bolalo to mam sie odezwac. Mam sie oszczedzac ale nie musze caly czas lezec. Mowil ze zapewne te bóle byly jelitowe bo by to byl szew to bybolalo caly czas. Dziekuje wam za wszystkie kciuki, dobre mysli, fluidki, za wsparcie. :)


Cieszę się bardzo:)
 
Wyszlam od lekarza, blizna sie nie zmienia. Mowil ze jak by bolalo to mam sie odezwac. Mam sie oszczedzac ale nie musze caly czas lezec. Mowil ze zapewne te bóle byly jelitowe bo by to byl szew to bybolalo caly czas. Dziekuje wam za wszystkie kciuki, dobre mysli, fluidki, za wsparcie. :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Świetna wiadomość [emoji5]️

___________________________

[emoji177] Maja - 05.04.2006r.

[emoji177] czekamy na drugą córeczkę, termin na 05.10.2017r.
 
Czesc dziewczynki...
Nadrobilam was ale juznie pamietam co mialam napisac...
Wczoraj jsk wrocilismy do domu to padalam...
Komunia sie udala...pogoda byla piekna a Olo zadowolony a to mnie najbardziej cieszy...
Wrzuce pozniej zdjecia na fejsa to mozecie zobaczyc jak chcecie...bo narazie jedziemy do rodzicow no siostra juz wylatuje do Irlamdii...
Trzymam kciuki za wizyty...
Ewkaa za ciebie zebys plec poznala...
Hajmal super ze lekarz cie trochr uspokoil..
Ai widzialam ze nowe blizniaki mamy...gratulacje i witam nowa mamuske...
 
Wyszlam od lekarza, blizna sie nie zmienia. Mowil ze jak by bolalo to mam sie odezwac. Mam sie oszczedzac ale nie musze caly czas lezec. Mowil ze zapewne te bóle byly jelitowe bo by to byl szew to bybolalo caly czas. Dziekuje wam za wszystkie kciuki, dobre mysli, fluidki, za wsparcie. :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo się cieszę!

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
Wyszlam od lekarza, blizna sie nie zmienia. Mowil ze jak by bolalo to mam sie odezwac. Mam sie oszczedzac ale nie musze caly czas lezec. Mowil ze zapewne te bóle byly jelitowe bo by to byl szew to bybolalo caly czas. Dziekuje wam za wszystkie kciuki, dobre mysli, fluidki, za wsparcie. :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Super informacja [emoji6]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem przerażona, bo lekarz po skończeniu ostatniego listka luteiny kazał ją odstawić, powiedział: spróbujemy odstawić, zobaczymy jak będzie :)


Ufam mu, a z drugiej strony jestem przerażona... cała ciąża na lutce i jak mam odstawić to się stresuję, że coś się może stać...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Spokojnie ;) lekarz napewno wie co robi. Branie leków jakichkolwiek nie jest zbyt dobre, jeśli można ich nie brać. Pewnie miał jakieś przesłanki, że już jest bezpiecznie. A gdyby coś sie działo (oby nie!) to wrócisz do niego i znów Ci przepisze ;) niestresuj się bo to niewskazane w naszym stanie.

Hajmal super wieści. To teraz dbaj o Was.

Anscarlett teraz Ty dawaj znać co i jak i bezpiecznej podróży

Lili zazdroszczę powrotu...ja tylko na tydzień za miesiąc. Dziś mi sie śniło że się pakowałam.
 
Hajmal dobrze, że nie musicie iść do szpitala.
A ja też już po wizycie, oczywiście nic nowego oprócz, że muszę zrobić glukozę z obciążeniem ze względu na IO, i że nic nie przytyłam. Według ich danych straciłam na początku 1kg i od tamtej pory waga stoi w miejscu :-)
 
reklama
Hajmal dobrze, że nie musicie iść do szpitala.
A ja też już po wizycie, oczywiście nic nowego oprócz, że muszę zrobić glukozę z obciążeniem ze względu na IO, i że nic nie przytyłam. Według ich danych straciłam na początku 1kg i od tamtej pory waga stoi w miejscu :-)
A kiedy masz nastepna wizyte i te obciążenie na konkretny termin?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry