reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hajmal super wiadomość.
Mi lekarz tez mówiŁ że na następnej wizycie będzie odstawienie luteiny tylko nie wiem czy naraz czy stopniowo będę wtedy w 19 tyg. Tłumaczył to wydolnoscia łożyska nie umiem tego powtórzyć dokładnie bo już nie pamiętam ale mówił że zazwyczaj ok 20 tyg najczęściej można bezpiecznie zrezygnować .
 
reklama
Ewka mi tak w pierwszej ciazy nie powiedzial dla czego tylko kazal brac, teraz wiem ze na szczescie.

Jenny tak ona moze sie rozejsc, ale z tego co mi dzis mowil bol byl by dlugi no i by bylo widac to na usg, jest cieniutka bo ma raptem 2,5 mm a brzuch mam jeszcze maly. Musze rozganiac skorcze nospa i magnezem by utrzymac ciaze jak najdluzej. Jak szew pusci to mowil ze otrzewna jeszcze trzyma, ale to juz wtedy ostatnia prosta przed cc.
Wazne ze w domu :), w piatek ide na planowa wizyte to mi powie co dalej.


1494841919-aaaaaa.jpeg

Ta preklampsja to wlasnie stan przedrzucawkowy, gestoza itd jak oni to nazywaja. Tak wygladaja zalecenia z badan prenatalnych

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spokojnie ;) lekarz napewno wie co robi. Branie leków jakichkolwiek nie jest zbyt dobre, jeśli można ich nie brać. Pewnie miał jakieś przesłanki, że już jest bezpiecznie. A gdyby coś sie działo (oby nie!) to wrócisz do niego i znów Ci przepisze ;) niestresuj się bo to niewskazane w naszym stanie.

Hajmal super wieści. To teraz dbaj o Was.

Anscarlett teraz Ty dawaj znać co i jak i bezpiecznej podróży

Lili zazdroszczę powrotu...ja tylko na tydzień za miesiąc. Dziś mi sie śniło że się pakowałam.
Z jednej strony mega się cieszę bo tęsknię za wszystkimi w Polsce. Tutaj mnie już powoli ludzie wykanczaja. Najgorsze jest to ze jak coś potrzebują to wiedzą gdzie mieszkamy i wgl. Moja była szefowa (polka) dopóki u niej (pracowałam ciągle pod tel z ciągłą zmianą grafiku i swoim samochodem robiąc po kilkaset km miesięcznie za swoje paliwo) to byłam super A jak się zwolnilam to opowiada o mnie takie historie ze szok. Ehh szkoda słów. Koledzy mojego jak wyczuli ze trochę mówię po francusku to non stop gonią do mnie z dokumentami żebym to tu to tam jechała. I wszystko na ostatnią chwilę jakbym jakimś cudotworca była i umiała wszystki załatwić. Ale znów jak pojadę do Polski to męża będę oglądać co 3 miesiące [emoji22][emoji22] Ale już wiem ze jakoś damy radę. Musimy być silni

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny!

Nadrobienie Was po dwóch dniach to niezłe wyzwanie.
U mnie cały weekend była piękna pogoda, więc spędziłam weekend leżąc na leżaczku :D Mąż zabronił mi robić cokolwiek - miałam tylko wchłaniać witaminę D dla naszej małej :D Nawet trochę buzia mi się opaliła :)
Witam nową mamusię :) Bliźniaki... WOW! :)
Hajmal to fantastycznie, że możecie zostać w domu. Teraz tylko się oszczędzaj i nie wariuj. :p
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i poznanie płci Waszych dzieci :)
 
Hej dziewczyny [emoji3]

Hajmal doczytałam dobre wiadomości [emoji3] oby blizna jak najdłużej mocno trzymała[emoji110]

My wczoraj u teściów mieliśmy niezły sajgon[emoji3] 6 dzieciaków w 2 pokojowym mieszkaniu... wyobraźcie sobie, dwóch 8- latkow, 4-latek, dwie po 1,5 roku dziewczynki i jedna miesieczna kruszynka no nie dało sie spokojnie porozmawiać [emoji6] Ja nie wiem jak nasze babcie i prababcie wychowywały takie gromadki[emoji3]
Miłego dnia
 
Wyszlam od lekarza, blizna sie nie zmienia. Mowil ze jak by bolalo to mam sie odezwac. Mam sie oszczedzac ale nie musze caly czas lezec. Mowil ze zapewne te bóle byly jelitowe bo by to byl szew to bybolalo caly czas. Dziekuje wam za wszystkie kciuki, dobre mysli, fluidki, za wsparcie. :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Bardzo się cieszę, że wszystko dobrze się potoczyło :) Dbaj o siebie, odpoczywaj, a wszystko na pewno będzie dobrze :)
 
Wyszlam od lekarza, blizna sie nie zmienia. Mowil ze jak by bolalo to mam sie odezwac. Mam sie oszczedzac ale nie musze caly czas lezec. Mowil ze zapewne te bóle byly jelitowe bo by to byl szew to bybolalo caly czas. Dziekuje wam za wszystkie kciuki, dobre mysli, fluidki, za wsparcie. :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Super wiadomość kochana :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry