reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dziewczyny a kupujecie jeden rożek czy dwa? Żeby mieć jakiś w zapasie ? I ile kocykow bedziecie kupowały ?

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a kupujecie jeden rożek czy dwa? Żeby mieć jakiś w zapasie ? I ile kocykow bedziecie kupowały ?

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Kocyki już mam dwa, więcej nie kupuję. Bo pewnie dostaniemy jakiś :) a rożek wlasnie nie wieem ile

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kocyki już mam dwa, więcej nie kupuję. Bo pewnie dostaniemy jakiś :) a rożek wlasnie nie wieem ile

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja właśnie się zastanawiam czy nie kupić 2 bo jak się jeden coś pobrudzi to bym miała drugi. A w sumie nie mam zamiaru kupować jakiś super drogich

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam dwa rożki. Jeden to za mało bo czasem dziecku się uleje albo pieluszka przesiąknie i już do prania. Kocyki też dwa taki bardzo ciepły i cieńszy.
 
Ja mam dwa rożki. Jeden to za mało bo czasem dziecku się uleje albo pieluszka przesiąknie i już do prania. Kocyki też dwa taki bardzo ciepły i cieńszy.
Dzięki już mi się w takim razie sprawa wyjaśniła [emoji23]mąż to mnie chyba z domu wyprowadzi jak mu listę zakupów dla Maleństwa pokaże [emoji23][emoji23]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewka - w pierwszej ciąży miałam zdejmowany kamień po raz pierwszy w życiu. Tym razem może być go mniej i być może też mi to odradzi dentysta. (normalnie jest raz na rok), więc wniosek taki, że nam kamień może szybciej się osadzać i w razie czego warto interweniować.

Ilona - z ochotą to bywa różnie i wcale nie jest konieczne mega libido w drugim trymestrze. Przy pierwszej ciąży ochotę miałam dopiero w trzecim[emoji39]
Teraz póki co bez szaleństw, ale czasem mamy taki tydzień, że kochamy się 4 dni z rzędu.
Wózek będę kupować w wersji gondola+fotelik. Ale tylko dlatego, że mam już spacerówkę. Z perspektywy doświadczenia wiem jednak, że te spacerówki z zestawu 3w1 rzadko spełniają wymagania małych pasażerów i szybko są zastępowane innymi. Więc warto się zastanowić dwa razy co tak na prawdę jest nam potrzebne.

Baslan - zdrówka i siły! Okłady, płukanie zatok i dużo odpoczynku!

Beczulinda - to teraz dopiero wystawiajcie mieszkanie. Jakby nie było to trafi do szerszego grona i z pewnością ktoś niebawem się odezwie!

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 18+2
 
reklama
Witajcie dziewczyny!

Ja rano byłam na badaniach... Nie było tak źle - byłam trzecia więc szybko poszło :) Wyniki krwi bez szału, ale mam takie od początku ciąży, więc się nimi nie martwię.

Seks... mhmm... a my mamy zakaz... :(

Trzymam kciuki za wizytujące mamy. Z tego co pamiętam sporo z Was idzie dziś oglądać swoje maleństwa :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry