reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sorry za moj nagi fet.
Tam gdzie mam palec pod nim czuje maleńka kulkę , wydaje mi sie , ze to ona ona boli , taki siniec - nie wiek jak to inaczej opisać .
Po prawej stronie to jest.
Nie chce zbytnio panikowac , ale sie boje o dzidziola.

Macica razej tak wysoko nie jest.
[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t4d [emoji272]
 
Ostatnia edycja:
reklama
ania_miki kurczę nie wiem, ale ta sama lekarka Ci badala tę szyjkę?
dziewczyny, ten drewniany stojak na wanienkę z przewijakiem jest kapitalny, postawilabym taki w pokoju dziecka.
dzis patrzyłam tu w Danii na ciuszki dla maluchów, masakra, jak tu sie nic nie opłaca kupować! Dla dunczykow to pewnie ceny przystępne, ale ja wszystko przeliczam na złotówki i wychodzą body czy śpiochy za 50 zl... zdecydowanie kupie w Polsce jak juz wrócę. I zdam sie na znajome, obiecaly ciuszki po swoich synkach.
No właśnie ten sam lekarz...

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz, mi się skróciła szyjka w pierwszej ciąży, ale wogóle się potem nie zmieniła. Tzn leki i uważnie na siebie sprawiły, że nie straciła się bardziej ale już do końca ciąży się nie wydłużyła spowrotem. To ta sama gin Ci mierzyła? Może jakiś błąd w badaniu? A może sprawdzić u innego lekarza, myślałaś o tym?

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
Tak ta sama gin. 22 idę na genetyczne do innego więc poproszę to żeby mi zmierzył szyjke...

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
1494097936-aaaaaa.jpeg


Sorry za moj nagi fet.
Tam gdzie mam palec pod nim czuje maleńka kulkę , wydaje mi sie , ze to ona ona boli , taki siniec - nie wiek jak to inaczej opisać .
Po prawej stronie to jest.
Nie chce zbytnio panikowac , ale sie boje o dzidziola.

Macica razej tak wysoko nie jest.
[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t4d [emoji272]
Na macicę za wysoko, a na wątrobę trochę nisko.
Kurcze... Zgadzam się z Tobą, poleż sobie, a jak nie będzie przechodzić to jedź na ip

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
Bumm tak jak mowisz kontroluj sytuacje a w razie czego jedz do szpitala...ja uwazam ze lepiej panikowac niz przeoczyc cos powaznego...
Jesli masz byc spokojniejsza to jedz sprawdz co sie dzieje...
 
Ewka - co do wózka gondola+fotelik, to wiem że ta opcja jest dostępna bez problemu. Jedynie trzeba wiedzieć który wózek może mieć wpięty fotelik Maxi Cosi wraz z adapterem. Sama będę kupować taki zestaw ale wybiorę trochę tańszą wersję.
Odnośnie lewatywy- mało który szpital to narzuca i właściwie zależy to od rodzącej. Niemniej uważam (z różnych opinii) że ten zabieg jest przydatny i daje poczucie komfortu. Przy córce nie zrobiłam i bardzo tego żałuję. Tym razem robię na pewno- w domu lub już w szpitalu.
Golenie okolic intymnych to stare czasy- właściwie obecnie to sprawa osobista i estetyczna. Raczej nikt już tego nie wymaga. Każda z nas robi tak jak chce.

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 17+4
 
Moj P mi lekko ręka na to dotknął / lekko smyrnal i mnie boli , od razu odruch " ala "[emoji52] leże w lozku , ide zaraz spać a z rana jal tak dalej bedzie to pojade na ip.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t4d [emoji272]
 
reklama
BUM mam nadzieje, ze Ci przejdzie do rana, ale jak nie to jedź koniecznie niech Ci to przeswietla na wszelki wypadek...

Ja się zastanawiam jak ja pod koniec ciąży będę sie golić, bo mój mąż dziecko umiał zrobić, ale podejrzewam, ze golenie mnie pewnie za bardzo by go krepowalo ;-) już widzę jak sie tłumaczy, że nie bo mnie pozacina ;-) haha :-)
No chyba, ze mnie zaskoczy :-)


Dopiero pojechali od nas po tym piwie. Ale jestem padnieta... Już myślałam, ze że nie pojadą; -) cham ze mnie, ale wieczorami to ja się do niczego nie nadaje, tym bardziej, ze posprzatalam całe mieszkanie po południu, byłam z Frankiem na spacerze i kupę prania złożyłam. Poleże trochę, nabiorę sił i idę sie wykąpać...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry