reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
BUM niestety od 3 dni prawie nic nie jem, praktycznie nie ruszam się z lozka a jak już jem to kleik dla dzieci... tragedia :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzis jade na prenatalne.. A w srode wyszlam ze szpitala.. Mam nadzieje ze badania wyjda ok:)
Wszystko będzie dobrze [emoji173] Koniecznie daj znać po badaniach [emoji5]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
roza miałam podobnie z małą tak jak ty teraz... może będzie córka :) jedynie co mi wychodziło to leżenie w łóżku i miska obok :D teraz się czuje naprawdę w tej ciąży super mimo tych mdłości :)

Kasia no musi być lepiej :)
 
BUM niestety od 3 dni prawie nic nie jem, praktycznie nie ruszam się z lozka a jak już jem to kleik dla dzieci... tragedia :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana,bardzo ci współczuję.:( Oby ci to szybko przeszło.
Ja pamiętam,w pierwszej ciąży,jeszcze w Polsce,lezalam na patologii ,bo czekałam na indukcje porodu. I ze mną na sali leżała młodziutka,17 letnia dziewczyna,chyba w 7 tygodniu i ona miała niesamowite wymioty,mdłości i w ogóle dramat,prawie nic nie jadła,tylko kroplowki leciały...strasznie słaba była bidulka.:( Coś tam jej podawali i w końcu pomogło,ale żal mi jej było strasznie.
 
Współczuję Wam dziewczyny... ja na szczęście mam rzadko mdłości. W zasadzie to tylko kilka razy mnie zlapalo, ale chwilowo i bez zakończenia ;-) myslicie, że jeszcze mnie to czeka? Wolalabym nie... juz i tak tyle mamy za sobą...
 
roza miałam podobnie z małą tak jak ty teraz... może będzie córka :) jedynie co mi wychodziło to leżenie w łóżku i miska obok :D teraz się czuje naprawdę w tej ciąży super mimo tych mdłości :)

Kasia no musi być lepiej :)
Na to liczę, w poniedziałek kontrolne badanie [emoji6]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Jestem tą "szczesciara" , ktora od początku może sobie poleniuchowac :-/ 2 poronienia za mną, teraz od kiedy tylko sie dowiedzialam jestem na tabletkaxh na podtrzymanie, kategoryczny zakaz chodzenia, tylko do lazienki... Krwiak na macicy i odklejajaca sie kosmowka... leze juz 4 tygodnie, gdybym znalazla Was wczesniej, to przynajmniej by mi sie tak nie nudzilo :-)

Ps. Mam duuuze zaleglosci, wybaczcie, nie bede czytac tych wczesniejszych ponad 4 tysiecy postow ;-)
Hej [emoji3] to miłego leżenia przez kolejne miesiące

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry