reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A moje 12 córka i 9 syn.
I powiem Wam szczerze że nadal nie dociera do mnie myśl ze bedzie u nas trzecie dziecko (8.10). W moim strasznie poukładanym życiu nagle zrobi sie cos czego sie bardzo boję. Chociaz planowalam to jednak... Martwie sie ze wpadne w ten kierat karmienie pampersy płacz nie przespane noce...o boże.... Sorki...nie mam gdzie i komu ,więc tu się trochę poużalałam.
Też dziewczyny dopada Was takie przygnębienie czy tylko ja tak myślę?

Ja mam podobnie, tez na razie to dla mnie abstrakcja, tym bardziej, ze moj narzeczony nie jest tata mojej dwójeczki, czeka mnie ślub w maju, przeprowadzka do Rzymu, szkoła dla młodej, starszy syn zostanie prawdopodobnie w polskiej szkole, a ja bede 3 tygodnie mieszkać w ITA, tydzien w PL, przygotowuje sie psychicznie na duża rewolucje. NA szczęście mam cudownego partnera i familie włoska i prace, która moge wykonywać zdalnie w dużej mierze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny,mnie też ogarnia przerażenie i myśl,że nie dam rady.:no: Choć u mnie dzieci mniejsze,bo córka 7 lat,a syn w czerwcu skończy dopiero 2 i w zasadzie to mnie najbardziej przeraża. Taki maluch i noworodek. Bo córka wiem,że pomoże,przy braciszku zawsze chętnie pomaga,zajmuje się nim, czego absolutnie od niej nie wymagam- ona sama chce.:happy2: Ale właśnie jak to wszystko będzie wyglądać..
Kwestia też tego czy dziecko będzie spokojne, czy też wymagające i płaczliwe. A tego nie da się przewidzieć. :sorry2:
 
Gdzieś widziałam na youtubie filmik jak dziewczyna zamówiła na Ebay taki proszek i sikala do pojemnika i na podstawie koloru tam się określało płeć. Jej się sprawdziło :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
A co ma mocz matki do genów płodu? Dziewczyny to ewidentnie ściema i naciąganie na kasę. Komórki jajowe mają chromosom X a plemnik może być X albo Y i tylko od tego jaki materiał niesie plemnik zależy płeć dziecka.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co ma mocz matki do genów płodu? Dziewczyny to ewidentnie ściema i naciąganie na kasę. Komórki jajowe mają chromosom X a plemnik może być X albo Y i tylko od tego jaki materiał niesie plemnik zależy płeć dziecka.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi też się wydaje ze sikance to ściema ale z krwii to na 100% prawda już ponoc od 8 tc można robić to badanie bo dziecko przekazuje do krwioobiegu matki hromosomy i na podstawie tego można potwierdzić płeć, tak jak pisałam 100% pewności.
Znam dwa przypadki jedno badanie robione w PL a drugie w USA.
 
Mi też się wydaje ze sikance to ściema ale z krwii to na 100% prawda już ponoc od 8 tc można robić to badanie bo dziecko przekazuje do krwioobiegu matki hromosomy i na podstawie tego można potwierdzić płeć, tak jak pisałam 100% pewności.
Znam dwa przypadki jedno badanie robione w PL a drugie w USA.
O tych badaniach z krwi nie słyszałam ale wydaje się być logiczne.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Planowałaś trzecie? Nie dopada cie czasami mysl ze nie dasz rady?bo juz dzieci odchowalas?tak jak ja (12 i 9) i są bardzo samodzielne.Bo ja czasem mam czarne myśli.
Ja mam dzieci prawie 14-i 12 lat. Planowaliśmy to trzecie jako tzw "ostatni dzwonek". Lekarz mówił, że mam 10% szans na zajście naturalne. Stwierdziliśmy, że rok spróbujmy i odpuścimy. A tu dwa miechy i jest :) Mieszanka wybuchowa jeśli chodzi o uczucia. Cieszę się ogromnie, ale też boję: możliwej niepełnosprawności, swojego zmęczenia, rezygnacji z wygody, podróży, własnych planów szkoleniowych. Ale chyba dominuje radość. Wczoraj jak wracałam od lekarza uśmiech nie schodził mi z twarzy. Bo czy może być wieksze szczęście i coś pikniejszego niż dziecko? :-)
 
reklama
Byłam u lekarza, fasolka zdrowa 1,33 cm, 7 tydzień I 4-6 dzień nie wiadomo. Termin mam na 7 października. Słyszałam serduszko [emoji176] taka mam fasolke

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom

gratulacje :) super wieści! :)

babeczki podołacie ze wszystkim, zobaczycie! no kto jak nie my :) ?

a co do jedzenia to ja pamiętam jak moja mała miała jakieś dwa latka, budziła się o 5.00 i trzy minuty po wstaniu prosiła: mamusiu zrób mi placuszki z jabłkami. I ja je robiłam. jedno oko zamknięte, na wpół przytomna o 5.00 smażyłam placki z jabłkami. Bo dla dziecka jesteś w stanie zrobić wszystko :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry