reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Moja młoda bedzie miala 3 latka we wrześniu , uwielbia dzieci , odmojej siostry to nie chce wychodzić a w domu co pies , kot ilez sie można z rodzicami bawić , rodzeństwo to naprawdę coś pięknego [emoji4] jak w śróde zobaczymy serduszko to chcemy jej juz powoli uświadamiać , ze juz nie będzie sama [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t1d [emoji235]
 
reklama
Kasiu, po czym lekarz to podejrzewał?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Pęcherzyk był ładny, owalny , ładnie umiejscowiony, Ale w środku nie było ani zarodka ani nawet ciałka żółtego, a w tym tygodniu teoretycznie powinien być już zarodek z bijącym serduszkiem... Miałam nadzieję że może owulacja mi się opóźniła i jeszcze maluszek się pojawi Ale do 11tc nic się nie zmieniło i trzeba było zrobić zabieg [emoji20]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobrze się czuje, znaczy mdli mnie strasznie i mega dużo śpię, cały czas bolą mnie piersi. Jutro dzwonię się zapisać do lekarza, ale myślę nad innym.
Pytam dzisiaj koleżankę gdzie chodzi, a ona mowi, że do takiego i takiego, ale go nie poleca, bo jest w 6 miesiącu, a zna tylko wagę dziecka i że jest ok. Nic jej nie mowi


Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom

A prywatna klinika?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pęcherzyk był ładny, owalny , ładnie umiejscowiony, Ale w środku nie było ani zarodka ani nawet ciałka żółtego, a w tym tygodniu teoretycznie powinien być już zarodek z bijącym serduszkiem... Miałam nadzieję że może owulacja mi się opóźniła i jeszcze maluszek się pojawi Ale do 11tc nic się nie zmieniło i trzeba było zrobić zabieg [emoji20]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Rozumiem, ja właśnie czekam na usg za 2 tygodnie, bo też nie było widać pęcherzyka i zarodka a teoretycznie 6 tydzien

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia, xBUMx to bardzo subiektywne uczucie z tym rodzeństwem :) jedni uważają tak inni siak. Ja bardzo się cieszę ze moi rodzice podjęli taka a nie inna decyzje :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
I słuchając takich historii jestem jeszcze bardziej zła na los, że takim patologicznym rodzinom rodzenie i posiadanie wielu dzieci przychodzi z łatwością, a my musimy się nastarać, często nacierpieć, żeby mieć to jedno lub chociaż dwoje. Tym razem też cały czas myślę, żeby dać tą radość mojemu synowi, żeby było dobrze, głównie dla niego. Oczywiście, że ja też bardzo ale to bardzo chcę ale ja jakoś sobie poradzę a on już teraz w wieku 10 lat musi się z tym zmagać.

Ale się smutno zrobiło. Hajmal wyobraziłam sobie ten moment i łzy mi same lecą :-(
 
Moja młoda bedzie miala 3 latka we wrześniu , uwielbia dzieci , odmojej siostry to nie chce wychodzić a w domu co pies , kot ilez sie można z rodzicami bawić , rodzeństwo to naprawdę coś pięknego [emoji4] jak w śróde zobaczymy serduszko to chcemy jej juz powoli uświadamiać , ze juz nie będzie sama [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t1d [emoji235]
No ja też chce poczekać przynajmniej do bijącego serduszka z informowaniem [emoji16]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
I prywatna i państwowa. U nas w sumie nie ma typowo prywatnej, a jak ktoś tak przyjmuje to za to w szpitalu nie pracuje i potem przy porodzie jest zupełnie ktoś inny

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom

U nas tak samo z tym ze ja wgl planuje rodzic w innym szpitalu niż przyjmuje moja pani ginekolog :) ale jeszcze się nie zdecydowałam w ktorym


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rozumiem, ja właśnie czekam na usg za 2 tygodnie, bo też nie było widać pęcherzyka i zarodka a teoretycznie 6 tydzien

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie martw się, owulacja mogła się przesunąć lub maluszek gdzieś się schował... 6tc z terminu @ to tak naprawdę 4tc od zapłodnienia ;-) Ja w pierwszej ciąży dopiero w 8tc zobaczyłam serduszko [emoji178] Będzie dobrze, trzymam kciuki [emoji173][emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry