reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej ja dopiero wstałam. Chyba zaczynam lubić ten czas kiedy mogę pospac tak długo. Dziś mam tylko prasowanie zaplanowane i nic więcej nie robię. Naleśniki na obiad [emoji5]trzymam kciuki za wizyty [emoji110]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny:) ja dzisiaj na nogach wyjątkowo od 7:30 bo jechaliśmy załatwić sprawy papierkowe. Bo tak to nie ukrywam, ze jestem śpioch i przed 9 sie z łóżka nie ruszam jak nie muszę:p dzisiaj pewnie jakies pranie, małe sprzątanie i obiad a tak to planów brak;) Ja też chodziłam do ginekologa prywatnie przed ciąża i na 2 pierwsze wizyty w ciąży (potwierdzajace) potem babka sama bez zbędnych pytań zapisała mnie na kolejną wizyte na NFZ więc tu nie powiem zachowała się super. U mnie wszyscy mówią - będzie dziewucha. Ja nie wiem, zobaczymy. Mam cichą nadzieję że może coś mi powie w przyszłym tyg o ile będę miała robione usg :) Miłego dnia i udanych wizyt :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam i ja pyszne drugie śniadanie :-) zawsze to mąż robi mi pyszne, zdrowe kanapeczki, ale Beczulinda mnie natchnela i się postaralam :-) hihi :-)
rps20170421_103612.jpg
 

Załączniki

  • rps20170421_103612.jpg
    rps20170421_103612.jpg
    86,4 KB · Wyświetleń: 300
Ale ja Wam zazdroszczę tych pysznych polskich wędlin. Wczoraj właśnie rozmawiałam z koleżanką ze już nie mogę się doczekać jak pójdę do sklepu w pl i poproszę o 10 dag cienko krojonej wędliny.[emoji5]już mi ślinka cieknie. Bo tu gdzie ja mieszkam to albo już pakowane i krojone grubo (A mnie takie rośnie w buzi jak to mówi mój ) a na stoisku z wedlinami to same nie dobre wędliny z tłuszczem blee. Tak więc bardzo Wam zazdraszczam [emoji16] Ale jeszcze 3 miesiące i ja też bd takie dobroci jadła. A dziś to chyba sobie kupie arbuza bo za mną już nie chodzi tylko biega hahahha

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O, arbuz też za mną chodzi od jakiegoś czasu ale jeszcze chyba za wcześnie na to żeby były takie słodkie jak w wakacje :(
Powiem Wam, że tak jak nigdy nie jadłam owoców, to tetaz codziennie i to na kilogramy. To się chyba jedyne zmieniło w moich "smakach" no i prawie nie jadam mięsa. A tak to Bez rewelacji :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry