reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A ja z innej beczki ...
Ale mi sie tęskni do wizyty ! [emoji52]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t1d [emoji272]
Ja tez juz tęsknie za wizytą! Ostatnią miałam 3tyg temu a mam za tydzień dopiero... powiem mojemu gin ze chce go cześciej widywać bo teraz to stanowczo za długo :D
 
reklama
Dziewczyny was tez tak strasznie pieką sutki?? Chwilami mam ochotę ściany gryźć :/ swędzi Was skóra na brzuchu i piersiach czy tylko ja jestem jakaś dziwna ?
 
Oj swędzi :) bardziej nawet piersi niż brzuch, smaruje codziennie mam nadzieje ze nie pojawia się rozstępy
Uff to mi ulżyło. Od wczoraj mnie zaczęło mocniej swędzieć i bardziej zastanawiać czy mi cos nie jest ale widocznie skóra sie naciąga czy cos :) muszę zacząć sie smarować jeszcze chociaż rano, bo dotąd tylko wieczorem sie smarowałam zeby nie brudzić ubrań.
 
Też dopada Was apetyt wieczorami? W ciągu dnia nie jestem jakoś szczególnie głodna, ale wieczorem... drzwi lodówki się nie zamykają :D Pochłaniam wszystko :p
 
Justyna musi być dobrze, myślę że limit nieszczęść już wyczerpaliście.
Ja padam na ryjek, dobrze, że taki dzień jest już ostatni.
Ja tez juz tęsknie za wizytą! Ostatnią miałam 3tyg temu a mam za tydzień dopiero... powiem mojemu gin ze chce go cześciej widywać bo teraz to stanowczo za długo :D
Ja miałam wizytę wczoraj a teraz muszę czekać do 18 maja... :( mogłabym codziennie oglądać moja zuzie
 
Dziewczyny was tez tak strasznie pieką sutki?? Chwilami mam ochotę ściany gryźć :/ swędzi Was skóra na brzuchu i piersiach czy tylko ja jestem jakaś dziwna ?
Piec to mi nie piecze. Ale piersi i brzuch czasami zaswedza :) oprócz tego mam obrosniety brzuch, lekarz mówił że to przez progesteron będę miała więcej włosów niż mąż :)
 
reklama
Też dopada Was apetyt wieczorami? W ciągu dnia nie jestem jakoś szczególnie głodna, ale wieczorem... drzwi lodówki się nie zamykają :D Pochłaniam wszystko :p
Dlatego u mnie kolacja dopiero teraz [emoji23]
1492627654-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t1d [emoji272]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry