reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam Was ponownie :-) długo nie zagladalam do was bo tyle ostatnio się u mnie dzieje że napisalabym opowiadanie a tak w skrócie...w czwartek wracając z pracy czułam że rozkłada mnie jakieś chorobsko wiec mąż zaczął podawać mi czosnek mleko z miodem i masłem niestety przez noc choroba tak się rozwinęła że nie wstałam do pracy. Do tego dostałam duszności, gorączki ponad 38,5, kataru i zapalenia pęcherza i jak nie mogłam złapać oddechu dzisiaj w południe mąż zawiózł mnie na izbę.... No i antybiotyk 3x1 amotaks i do końca tygodnia łóżko ... Jestem załamana :-(
 
Witam Was ponownie :-) długo nie zagladalam do was bo tyle ostatnio się u mnie dzieje że napisalabym opowiadanie a tak w skrócie...w czwartek wracając z pracy czułam że rozkłada mnie jakieś chorobsko wiec mąż zaczął podawać mi czosnek mleko z miodem i masłem niestety przez noc choroba tak się rozwinęła że nie wstałam do pracy. Do tego dostałam duszności, gorączki ponad 38,5, kataru i zapalenia pęcherza i jak nie mogłam złapać oddechu dzisiaj w południe mąż zawiózł mnie na izbę.... No i antybiotyk 3x1 amotaks i do końca tygodnia łóżko ... Jestem załamana :-(
Ja od czwartku leze na duomoxie, jutro ide do kontroli bo ani troche nie jest lepiej... :(

U mnie wie tylko mama i siostra z racji wyjazdu na narty, reszta sie dowie po 1trym, nie mam zamiaru mowic wczesniej bo wiadomo jak to bywa.

Moj maly dzisiaj byl bez drzemki i byl z lekka nie do zniesienia, jednak musi sie kimnac kolo poludnia bo zaraz inne dziecko ;)
 
Ostatnia edycja:
Ja wlasnie stoczyłam kolejna batalie o kąpiel juz mnie yo wykancza corka nienawidzi wsnienki histeryzuje krzyczy proborlam ja wsadzić dzis kolejny raz i nic kuz wanienkę odpuszczam bo tak jest od pol roku mam dosyc. Wzielam ja na rece i pod prysznic i dalej awantura ale chociaz ja umylismy - wszystkiego probowalam.
Jak drugie takie bedzie to nie wiem jak sie bwdziemy myc bo zawsze dwójka do niej jedt potrzebna


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
bierzecie ja na basen ? u niektórych dzieci pomaga zakładanie okularów do pływania lub tych czepków żeby nie zachlapać buzi.
 
emenems mój syn też się nie lubił kąpać, tak nie lubił wody, że nawet śnieg czy deszcz padający mu na twarz powodował płacz, i właśnie pomógł basen
 
Moze cos w tym jest bo my od 4miesiaca jezdzimy regularnie na basen i uwielbia wanne i im wiecej wody i zabawek tym lepiej:)
 
Jest słuchajcie masakra :(
I mnie typowego basenu mie ma jest aquapark cholernie drogi w hotelu ale chyba sprobuje chociaz sie poddałam - pogodne kochane odważne usmiechetne dziekco sle kąpiele to koszmar, i ona bawi sie woda siedząc obok jak spróbujesz wlozyc tp jak do wrzątku ...:(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja wlasnie stoczyłam kolejna batalie o kąpiel juz mnie yo wykancza corka nienawidzi wsnienki histeryzuje krzyczy proborlam ja wsadzić dzis kolejny raz i nic kuz wanienkę odpuszczam bo tak jest od pol roku mam dosyc. Wzielam ja na rece i pod prysznic i dalej awantura ale chociaz ja umylismy - wszystkiego probowalam.
Jak drugie takie bedzie to nie wiem jak sie bwdziemy myc bo zawsze dwójka do niej jedt potrzebna


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
My też już pod prysznicem kąpiemy bo ostatnia nasza kąpiel w wanience skończyła się wylaniem całej wody z wanny na mieszkanie...
Ja mam zawsze problem z myciem głowy bo tak to siedzi grzecznie jak wrzuce jej dużo zabawek
Emenems będziecie kąpać dwie na raz [emoji12]


Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry