reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja nie mam zachcianek i w żadnej ciazy nie miałam.
Mam tylko trochę wzdety brzuch ktory mnie od rana pobolewa.

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam dzisiaj :)

Jak Wam dzień mija? Ja byłam w pracy na 4 h i teraz się lenie w łóżku. Któraś z Was pytała o zachcianki :) ja nie mam żadnych, ale odrzuca mnie od jedzenia. Właściwie jem bo muszę. A na słodkie nawet nie mogę patrzeć. Czasami brzuch mnie pobolewa jak na okres ale bardzo słabo. I lewy sutek mnie boli [emoji52]
Powiedzieliście już rodzinie? My się trochę pospieszyliśmy i zalujemy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie już wszyscy wiedzą.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie mowię długo jak w poprzedniej Powidzialam w 4 miesiacu bo musiałam bo jechaliśmy na urlop do pl ciezko było ukryć - chce sie z mezem nacieszyć


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do dentysty idz niech oglądnie.

Wy dziewczyny chudziutkie jesteście, byłam ostanio na analizie dietetyk wyliczyła mi ze mam 55kg mięśni. Nie mogę w to uwierzyć bo wiele dziewczyn sumarycznie tyle nie wazy. Z tym ze faktycznie góry dla mnie nie straszne choć nadwagi mam sporo zwłaszcza tej wody zastanej. Dała mi dietę ale ta jej dieta pokrywa sie w 90% z moją i miałam jakąś nową spróbować a tu lekarz najpierw mówi że mozna próbować a po 2 tyg II kreseczki, No i po mojej diecie.
 
Do dentysty idz niech oglądnie.

Wy dziewczyny chudziutkie jesteście, byłam ostanio na analizie dietetyk wyliczyła mi ze mam 55kg mięśni. Nie mogę w to uwierzyć bo wiele dziewczyn sumarycznie tyle nie wazy. Z tym ze faktycznie góry dla mnie nie straszne choć nadwagi mam sporo zwłaszcza tej wody zastanej. Dała mi dietę ale ta jej dieta pokrywa sie w 90% z moją i miałam jakąś nową spróbować a tu lekarz najpierw mówi że mozna próbować a po 2 tyg II kreseczki, No i po mojej diecie.

Zdrowa dietę tym bardziej powinnaś w ciąży trzymac nic straconego :) najgorsze co moze byc dla maluszka to przemysłowe słodycze gazowane napoje itp :) wiec głowa do gory ciaza nic nie przekreśla a wrecz dla malucha warto zdrowo i racjonalnie sie odżywiać


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dzisiaj :)

Jak Wam dzień mija? Ja byłam w pracy na 4 h i teraz się lenie w łóżku. Któraś z Was pytała o zachcianki :) ja nie mam żadnych, ale odrzuca mnie od jedzenia. Właściwie jem bo muszę. A na słodkie nawet nie mogę patrzeć. Czasami brzuch mnie pobolewa jak na okres ale bardzo słabo. I lewy sutek mnie boli [emoji52]
Powiedzieliście już rodzinie? My się trochę pospieszyliśmy i zalujemy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi dwa bolą :)Rodzice tylko wiedzą :)
 
Mnie pobolewal brzuch jak na okres teraz mniej wzięty mam gazy są hehe czyczki bolą sutki wrażliwe. Na jedzenie nie mam ochoty ale zaczynam jeść ogórki kiszone a teraz jadę z mężem autem od teściowej i wrzeram kapustę kiszoną
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry