reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej, jestem tutaj nowym użytkownikiem :)
Jestem w 14 tygodniu ciąży, i dziwne jest dla mnie to, ze lekarz nie przepisał mi żadnych witamin, jestem aktualnie na tabletkach podtrzymujących ciąże, ale witamin żadnych nie biorę, jak zapytałam dlaczego, to odpowiedział, ze w Europie żywimy się tak, ze w jedzeniu są witaminy.
Czy któraś z Was tez nie bierze witamin? :) Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej, jestem tutaj nowym użytkownikiem :)
Jestem w 14 tygodniu ciąży, i dziwne jest dla mnie to, ze lekarz nie przepisał mi żadnych witamin, jestem aktualnie na tabletkach podtrzymujących ciąże, ale witamin żadnych nie biorę, jak zapytałam dlaczego, to odpowiedział, ze w Europie żywimy się tak, ze w jedzeniu są witaminy.
Czy któraś z Was tez nie bierze witamin? :) Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Hej [emoji5] dla mnie to jest dosyć dziwne bo ja idąc do lekarza rodzinnego pokazałam mu jakie witaminy z Polski Przywiozlam dla kobiet w ciazy. Kazał to jeść aż do wizyty u gin. Ten z kolei na wizycie mi przepisał francuskie witaminy i w zasadzie jem je od początku ciąży. A wizytę u gin miałam w 9 tyg. A co w takim razie z kobietami które mają ciągle mdłości i wymioty i w zasadzie jedzą niewiele. Ja np na poczatku to prawie wcale nic nie jadłam. Więc nie bardzo miałam skąd te witaminy czerpać.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie dla mnie tez jest to dziwne, i będę sobie musiała jakieś witaminy kupić, bo mam dużo koleżanek co byly bądź są w ciąży i zażywają witaminy, tak jak mówisz od początku ciąży. Ja tak samo na początku ciazy tez nie wiele jadłam, Wgl nie mogłam patrzeć na jedzenie, a teraz jak śmietnik wszystko jem :) a przytyłam 200 gram od początku ciąży, tez się tym trochę zamartwiam szczerze mówiąc.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Rzeczywiście witaminy warto jeść a tym bardziej na początku ciąży. Ja mogę polecić femibion bo ma w sobie wszystko co potrzebne :)
A skąd jesteś?
 
No właśnie dla mnie tez jest to dziwne, i będę sobie musiała jakieś witaminy kupić, bo mam dużo koleżanek co byly bądź są w ciąży i zażywają witaminy, tak jak mówisz od początku ciąży. Ja tak samo na początku ciazy tez nie wiele jadłam, Wgl nie mogłam patrzeć na jedzenie, a teraz jak śmietnik wszystko jem :) a przytyłam 200 gram od początku ciąży, tez się tym trochę zamartwiam szczerze mówiąc.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja wagi w domu nie mam ale az się boję jutro na nią stanąć u gin [emoji5] a jak przejrzałam rzeczy w które się już nie mieszcze to mi sie przeciag w półce zrobił [emoji6] na święta sb muszę coś kupić bo aż wstyd w tych jednych spodniach chodzic

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, jestem tutaj nowym użytkownikiem :)
Jestem w 14 tygodniu ciąży, i dziwne jest dla mnie to, ze lekarz nie przepisał mi żadnych witamin, jestem aktualnie na tabletkach podtrzymujących ciąże, ale witamin żadnych nie biorę, jak zapytałam dlaczego, to odpowiedział, ze w Europie żywimy się tak, ze w jedzeniu są witaminy.
Czy któraś z Was tez nie bierze witamin? :) Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Cześć :-) ja też jestem od początku na tabletkach na podtrzymanie i też nie biorę żadnych witamin. 3krotnie pytałam lekarza czy powinnam sobie jakieś kupić. Zalecił tylko wit D.
 
To sobie muszę kupić :) Z Katowic jestem :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Werusia ja tez z Kato :) Jak pisalam prace mgr to duzo grzebalam w zaleceniach polskiego towarzystwa ginekologicznego i oni zalecali femibion i 1 i 2 w ciazy. Nie mowie, ze inne preparaty sa gorsze ale ja akurat tez biore femibion jak zalecaja.
A tak w ramach ciekawostki moj kolega choruje na wrzodziejace zapalenie jelita grubego i ma bardzo restrykcyjna diete przy nawrotach i lekarze kazali mu brac witaminy dla kobiet w ciazy bo maja podobno najlepszy sklad i najlepsza jakosc. Bardzo duzo testow musza przejść podobno. :)

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wagi w domu nie mam ale az się boję jutro na nią stanąć u gin [emoji5] a jak przejrzałam rzeczy w które się już nie mieszcze to mi sie przeciag w półce zrobił [emoji6] na święta sb muszę coś kupić bo aż wstyd w tych jednych spodniach chodzic

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom

Ja na szczęście mogę sobie chodzic dalej w tych samych ubraniach co chodziłam przed ciąża :) ale mówią, ze może mi waga nagle wzrosnąć, a w którym tygodniu jesteś?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lili ja też zamierzam jutro kupić coś na święta :-) na pewno spodnie dżinsowe, bo w Wielkanoc nie wypada wystąpić się w dresy :-) w legginsach chodzę na co dzien, więc zamierzam kupić dżinsy. No i pewnie ze 2 bluzki I może jakaś koszulę. Zła jestem trochę na siebie, bo jak schudłam, to wszystkie większe spodnie, bluzki, koszule oddałam koleżance, która była w ciąży. Były to ubrania w naprawdę bardzo dobrym/idealnym stanie. Nawet 2 bluzki nowe z metka... Teraz ja muszę kupować nowe...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry