reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
No właśnie o to chodzi że ja jestem bardzo spokojna a przyszły tatuś szaleje [emoji4]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A bierzesz jakieś leki na podtrzymanie? Może weź nospę na ten ból, skoro boli Cię już trzeci dzień?

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Alraris ja przy synu uzywalam wielo:) akurat kieszonki nam nie odpowiadaly,ale formowanki i welniane gatki,albo wklady i welniane otulacze:) ale polecam:) wydalam na wyprawke ponad 1200zl ale sprzedalam wszystko lacznie za ponad 800zl;) teraz juz sie nie moge doczekac na kompletowanie wyprawki:) poszukaj czy nie ma w Twojej okolicy biblioteki pieluchowej, albo spotkan wielo-mam, jestes na fb w grupach o pieluchowaniu wielorazowym?

Oo dzięki za porady :) Właśnie dzisiaj złożyłam pierwsze małe zamówienie, bo uznałam, że taki zestaw pieluch to trzeba kupować na raty. Była jakaś promocja, więc pierwsze 2 otulacze i kilka wkładów kupiłam. O bibliotekach pieluchowych nie słyszałam, ale w takim razie poszukam tych grup na FB, może tam coś ciekawego znajdę. Ja bym chciała mieć swój zestaw, bo teraz to pierwsza ciąża, ale chciałabym mieć potem jeszcze co najmniej jedno dziecko. Marzyła mi się czwórka, ale mój M ma jedno z poprzedniego małżeństwa, mieszkanie mamy małe, zobaczymy, jak będzie. W każdym razie nie sprzedawałabym tego po pierwszym dziecku, tylko bym chciała zachować jak najwięcej na drugie i może kolejne, o ile te pieluchy to wytrzymają :D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry