reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja sie niestety żegnam, mój kropek nic nie urósł i brak tętna [emoji17]pozdrawiam i powodzenia


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Tak bardzo mi przykro [emoji29]

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
Gratulacje innych udanych wizyt,

Ja chyba terminem jestem na prowadzeniu, kto jeszcze na przelom miesiaca?!

Pixie- przykro mi, trzymaj sie, wiem ze jest ciezko, ale dla Ciebie tez wyjdzie w koncu slonce:*
Ja mam na 2 pazdziernika wg usg a wedlug om na 6.

7470yx8dgcqmre1z.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
Ja już po wizycie :) trafiła nam się super babeczka, pasjonatka. Byłam z mężem, słyszeliśmy serduszko 161 uderzeń na minutę, kropek ma 13 mm i jest zdrowy. Wg om mi wychodzi 8 tc 3 dzień a wg usg 7 tc 2 dzien :) zmierzyła różne rzeczy i powiedziała ze jestem skazana na sukces! [emoji175]Co lepsze podobno mam tak przekrwiony prawy jajnik ze dziwne ze nie ma bliźniaków. Mówiła ze wynika z tego ze owulacja musiała być na całego [emoji23] widać było jak się rusza nawet
b4140fb1ab06232c47e855e3d898198b.jpg
b7b809df41130e244f9a0fd686a33909.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję [emoji173] Śliczny Maluszek [emoji7][emoji7][emoji7]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Ja też po wizycie :D Przede wszystkim wiem, że wszystko zdrowe i jak należy, serduszko pracuje jak mały parowóz, 168 na minutę. I widziałam Maleństwo! Według @ i lekarza to 9 tydzień, napisał, że 8w + 5d i że wymiary CRL = 19,5 mm <3 Mam termin na 6 października.

Zobacz załącznik 797282
Zobacz załącznik 797283

P. S. Jak tam pisałyście o tym, ze się robi słabo... mi tez się robi. Zwłaszcza jak byłam na zakupach w markecie, niby nic nie dźwigałam, chciałam się przejść, pogapić na rzeczy... Zrobiło mi się mega słabo i duszno, musiałam usiąść. Dzisiaj tak samo, poszliśmy do marketu budowlanego po nowy kran i filtr do wody, a mi znowu duszno i sucho i jakbym zasypiała na stojąco.
Super, Gratuluję [emoji173] To już "kawał" Dzidziolka [emoji6][emoji7]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
W poniedziałek mam wizytę u ginekologa, bede wtedy w 7tyg i 5 dzień. Dziewczyny myslicie ze juz bedzoe widac serduszko? Podzielcie sie swoimi doświadczeniami. Po nocach juz mi sie sni to USG

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiejszy dzień zaczyna się zaskakująco [emoji4] Młodszy syn (lat 12) wstał SAM o 6 rano, naszykował się do szkoły i wyszedł już 7.10 [emoji87] aż ciężko uwierzyć, ponieważ zazwyczaj toczymy wojnę, kłótnie odbywają się niemiłosierne, takie podnoszenie ciśnienia z rana. A dziś... wow...
Za to mdłości... bożeszzzz.... męczą mnie już od 3 rano! Dziewczyny, to tak długo?! W poprzednich ciążach nie miałam ani przez chwilę. Teraz całymi dniami. Wściekam się, bo mi to na przytomność umysłu wpływa negatywnie. A dziś dużo do ogarnięcia [emoji43] bo jutro chciałabym robić nic.
Dzisiaj po pracy mój mąż wraca, czyli będzie nad ranem, w końcu się z nim podzielę tą nasza nowiną. [emoji4]

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
reklama
W poniedziałek mam wizytę u ginekologa, bede wtedy w 7tyg i 5 dzień. Dziewczyny myslicie ze juz bedzoe widac serduszko? Podzielcie sie swoimi doświadczeniami. Po nocach juz mi sie sni to USG

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę że już spokojnie będzie widać. :) Ja w poprzedniej ciazy z synkiem w 7tc byłam i już pięknie było widać serduszko.
Natomiast teraz mam wizytę w poniedziałek i to będzie 6tydz i też jestem ciekawa czy nie za wcześniej.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry