reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Myślałam że nie wspominałaś mu nic o tym. Wiesz każda taka sytuacja w naszym stanie jest nie pokojaca :) dobrze wiedzieć że to normalne :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Właśnie jak to powiedziałam to stwierdzila ze może bolec nawet do końca ciąży :) ale również powiedziała żebym do wizyty wstrzymała się ze stosunkiem. Jak mój gin powie ze można to można


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie też się niechce swirowac mam też mała blokadę. Mąż tez☺. Jak będę u gin to jak się mam spytać z którego jajnika była owulacja ? Będziemy jeszcze widać?
 
Mi raz wychodza siniaki innym razem nie. Nie znalazla.m zadnego powiązania. Czy stoje czy siedze. Raz tak raz tak

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja ogólnie mam blokadę przed seksem, nic nam nie będzie jak poczekamy te 9 msc:-)
 
reklama
mififi tabelka na 1 stronie więc zerkam od czasu do czasu [emoji4] jutro ja zaktualizuje bo na razie nie mam jak , ja juz w wyrku leze [emoji38] po urodzinach ok , ale sane ciacho , tort nie przemawiało to do mnie na sam widok mi zle było [emoji38]

roza no trzeba używać jak na razie [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
5t6d [emoji235]
Jak bedzięsz tabelke aktualizowała to zmień mi termin bo uległ zmianie i ide 20.02 :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry