reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Alpine przykro mi.
Mam dzis strasznego stracha, nic mi nie bylo wiec wzielam mlodego do miasta. W sumie tylko na chwile do jednego sklepu. Jak wrocilam brzuch zaczal cmic. Czuje jak by parcie na pecherz, denerwuje sie strasznie. Brzuch nie boli a mnie strach nie opuszcza. Myślałam ze moze sie zresrtuje to sie rozluznie i to przejdzie ale nie moge tak sie stresuje. Jak tak dalej bedzie to bede musiala na ip jechac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja starcilam ciąże 2 razy , o 1 nawet nie wiedziałam poprostu dostalam boli i jechałam na IP.
Jakos przykro było , ale sie z tym pogodzilam.
Jak sie zaczęliśmy starać w 2013roku poronilam 15 października w dzień dziecka nienarodzonego i w ten dzień bardzo boli ... Ale aniołek wrócił bo teraz mam termin na październik [emoji4][emoji4]
Potem już nie chciałam zajasc w ciąże i od listopada bralam tabletki anty a w styczniu 2014 przy tabletkach zaszlam z Lenorem [emoji171]
Trzeba żyć, dalej i cieszyć sie z tego , ze dostalismy kolejne szanse na zdrowe dzieciątko [emoji4] choć pamięć zawsze będzie mała czy większa [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t3d [emoji594]
 
Ja miałam dwa razy ciążę biochemiczną. Ciężko nazwać to ciąża.. trwała kilka dni od momentu jak zobaczyłam dodatki test, do krwawienia minął mi że tydzień.. pierwszy raz był w 2011 roku. Pisałam wtedy akurat maturę. Oczywiscie nieplanowane. Cóż. Patrząc wstecz widocznie tak miało być. Byłam wtedy z chłopakiem który nie jest teraz moim mężem. Nie przeżyłam tego bardzo mocno bo nie pragnąłem wtedy dziecka. Drugi raz stało się to miesiąc przed ta ciążą. Wyszedł test pozytywny, potwierdziło hcg. Oznajmilisny to całemu światu. Do moich rodziców pojechaliśmy że skarpetkach niemowlęcymi z napisem babcia i dziadek. W pracy też wiedzieli. Moje szczęście trwało 4 dni. Miesiąc później udało się i do dziś ciecze się każdym dniem.
 
Ja też po cichutku liczę na dziewczynkę. Ostatnio siostra się smiala ze z naszymi genami (mam 5 siostr i brata ) to dziewucha gwarantowana [emoji23] wiadomo ze najważniejsze żeby zdrowe było ale widzę ze każdą z nas ma jakieś tam swoje ciche przekonanie co do płci [emoji6]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Plec to akurat tatuś przekazuje[emoji4]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
No tak myślę żeby zrobić. Tylko i tak wiem że napiszą mi że to be jest brane pod uwagę, że chodzi tylko o zaświadczenie z pracy i mam spadać na drzewo. Ja biorą kasę to za każdy dzień spóźnienia odsetki naliczają, a jak trzeba pomóc studentom to tak sobie regulamin zrobią że za .... Nic od nich nie dostaniesz :/ ale za to jak są konkursy w radiu eska np. (Kiedyś nagroda był wylot do Egiptu i to wygrywali kilka osób a nie jedna plus osoba towarzysząca) to sponsorem była moja uczelnią. Gnoje! Nigdy nikomu nie polecę tej uczelni. Nigdy. Człowiek na prawdę ledwo ciągnie żeby tylko studiować a oni na to przeznaczają nasze ciężko zarobione pieniądze. Pocieszam się jedynie tym że teraz zostały jeszcze 3,5 zjazdu. A potem już tylko 3 semestry. Byle tylko było warto.
U mnie to samo, kupa kasy na czesne i tez myslalam zeby złożyć o tą zapomogę i tysiaka dostac. A tu trzeba zaswiadczenie o zarobkach wiec pewnie nie dostane. Juz i tak się wscieklam, ze becikowego nie dostanę. Co za kraj!!!!

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie to samo, kupa kasy na czesne i tez myslalam zeby złożyć o tą zapomogę i tysiaka dostac. A tu trzeba zaswiadczenie o zarobkach wiec pewnie nie dostane. Juz i tak się wscieklam, ze becikowego nie dostanę. Co za kraj!!!!

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Czemu nie dostaniesz? My spróbujemy. Nic nam nie szkodzi. Ja już zaświadczenie Mam, mąż ma dostać w pobiedzialek. Do tego wydeukujemy przelewy i napiszemy że to niektóre z naszych opłat. Damy to jako załącznik do podania. I zobaczymy. Szczerze wątpię ale spróbować można a nawet trzeba
 
Ja na Lene dostalam tylko tysiaka , drugiego tego co tam dochody były potrzebne tez dostalam ale po 3msc musialam im zwrócić [emoji52] od tamtej pory stwierdziłam, ze nawet jakabym jakas pomoc od nich chciala i tak nie pójdę [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t3d [emoji594]
 
Sunday a dlaczego becikowego nie dostaniesz...
Z tego co kojarze to jedno 1000 zl nalezy sie kazdemu bez wzgledu na dochod...a drugie 1000 dla tych ktorym dochod nie przekroczy...
Oj dziewczyny nie gadajmy o kasie...u nas niby oboje pracujemy...nie biore rodzinnego ani zadnych 500 plus bo dochody nam przekraczaja...
A mam znajome ktore maja kupe kasy...tyle ze na papierze najnizsza krajowa i biora wszystko 500 plus...rodzinne i stypendia...pytam gdzie tu sprawiedliwosc jest...szkoda gadac i sie denerwowac ten co pracuje uczciwie w naszym kraju nugdy nie bedzie mial trzeba kombinowac na maksa...

A ja opierdzielilam kopiec truskawek...ale byly pyszne...
 
Czemu nie dostaniesz? My spróbujemy. Nic nam nie szkodzi. Ja już zaświadczenie Mam, mąż ma dostać w pobiedzialek. Do tego wydeukujemy przelewy i napiszemy że to niektóre z naszych opłat. Damy to jako załącznik do podania. I zobaczymy. Szczerze wątpię ale spróbować można a nawet trzeba
Zapytam na uczelni jak to jest, czy dochód ma znaczenie. Ale pewnie ma skoro wymagaja zaświadczenia.
Plec to akurat tatuś przekazuje[emoji4]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie to samo, kupa kasy na czesne i tez myslalam zeby złożyć o tą zapomogę i tysiaka dostac. A tu trzeba zaswiadczenie o zarobkach wiec pewnie nie dostane. Juz i tak się wscieklam, ze becikowego nie dostanę. Co za kraj!!!!

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sunday a dlaczego becikowego nie dostaniesz...
Z tego co kojarze to jedno 1000 zl nalezy sie kazdemu bez wzgledu na dochod...a drugie 1000 dla tych ktorym dochod nie przekroczy...
Oj dziewczyny nie gadajmy o kasie...u nas niby oboje pracujemy...nie biore rodzinnego ani zadnych 500 plus bo dochody nam przekraczaja...
A mam znajome ktore maja kupe kasy...tyle ze na papierze najnizsza krajowa i biora wszystko 500 plus...rodzinne i stypendia...pytam gdzie tu sprawiedliwosc jest...szkoda gadac i sie denerwowac ten co pracuje uczciwie w naszym kraju nugdy nie bedzie mial trzeba kombinowac na maksa...

A ja opierdzielilam kopiec truskawek...ale byly pyszne...
Bo na becikowe tez jest kryterium dochodowe, cos ok 1800zl na osobę. Koleżanka ostatnio skladala i nie dostala...tego pierwszego tysiaka. O drugim już nie wspominajac[emoji17]

Sent from my LG-H440n using Forum BabyBoom mobile app
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry