reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
igusiad wystarczy wklepać w google ile ma pęcherzyk w 5tc i wyskakuje :) a ten szczegółowy to na stronie tej jest i do każdego tygodnia podane są normy :)
Link do: 5 tydzień ciąży

hajmal kochanie bo jest wszystko w porządku ! :*
 
Hajmal moim zdaniem jest bardzo wcześnie, żeby zobaczyć coś więcej [emoji4] A to że wychodzi inny termin usg, to też normalne [emoji4] Na następnej wizycie będzie[emoji175]

Dziewczyny sorry nie chciałam Was nastraszyć z tym pustym jajem. Też wcześniej nie miałam o tym pojęcia dopóki mnie to nie spotkało.

Nie czytamy i nie bierzemy sobie na bańkę [emoji6]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hajmal moim zdaniem jest bardzo wcześnie, żeby zobaczyć coś więcej [emoji4] A to że wychodzi inny termin usg, to też normalne [emoji4] Na następnej wizycie będzie[emoji175]

Dziewczyny sorry nie chciałam Was nastraszyć z tym pustym jajem. Też wcześniej nie miałam o tym pojęcia dopóki mnie to nie spotkało.

Nie czytamy i nie bierzemy sobie na bańkę [emoji6]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Myślmy pozytywnie ! :)
 
Dziewczyny Wy też jesteście takie zmęczone ? Najchętniej spalabym cały dzień. Kiedy tylko mogę to kładę się do łóżka. Na szczęście do końca tygodnia mam wolne ale nie wiem jak ja w poniedziałek wstaje o 6:30..

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

ja też tak mam...
 
Dziewczyny Wy też jesteście takie zmęczone ? Najchętniej spalabym cały dzień. Kiedy tylko mogę to kładę się do łóżka. Na szczęście do końca tygodnia mam wolne ale nie wiem jak ja w poniedziałek wstaje o 6:30..

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w dzień bym spała a w nocy koszmar nie mogę spać.Ostatnia noc o 2 w nocy się obudziłam a poszłam spać o 23 i do 5:30 jak usnęło mi się fajnie to o 6:30 pobudka

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ten opis na usg, tak mnie przytloczyl. Slowa ktore mowil lekarz byly takie same jak wtedy. Przerażona wyszlam strasznie. To usg faktycznie takie troche slabe. Ja analizy zdjęć usg uczylam sie na studiach ale tam mam problem odczytac co widzę.
Dostalam skierowanie do endokrynologa z dopiskiem pilne. Mam w piatek wizyte. Znow muszę prosic o urlop bo od 11 do 15 przyjmuja.
Wrocilam do domu dalam chlopakom jeść a sama poszlam lezec. Wlasnie wstalam. Juz mi lepiej.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Baslan ja o pustym jaju wiem, tak to jest jak sie idzie za wczasu do lekarza. Teraz juz na pewno sama nie pójdę.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Baslan ja o pustym jaju wiem, tak to jest jak sie idzie za wczasu do lekarza. Teraz juz na pewno sama nie pójdę.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie martw mi się , jest dobrze dzidzia ładnie urosnie i następna wizyta będzie z serduszkiem [emoji171]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
5t4d [emoji235]
 
reklama
Trochę mnie tu nie było , muszę was nadrobić :) ja niestety miałam kilka dni wyjęte z życia znowu , te migreny mnie wykonczą ...okropny ból głowy i oczu non stop , próbowałam nie brac leków żeby nie zaszkodzić fasolce ale ten ból był tak silny że nie dałam rady i niestety wczoraj musiałam brac 3 tabletki paracetamolu ( podobno to jedyny lek który można w ciąży ) ale mam wyrzuty sumienia....Teraz pod wieczór już jakby lepiej mam nadzieje że przeszło na dobre .
Jutro mam stresujący dzień - pierwsze USG u ginekologa , to będzie równo 6 tydz więc może jakaś szansa na serduszko jest
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry