reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Powiem wam ze czas leci, dopiero co zapisywałam sie do styczniowek 2016 a teraz od potorej roku juz mamy grupe na fejsie, zostało nas 26, znamy sie jak łyse konie, wiele z nas juz w ciazy sie prywatnie poznało, jestesmy mega zżyte, sopiero co przeżywaliśmy genetyczne polowkowe porody a wlasnie oststnia z nas roczek wyprawiała !!! Kiedy to minęło :) szybko nam zleci

A odchodząc od wizyt i testów - planujecie pokoik dla dziecka ? Do sypialni ? Jakies plany przemyślenia ? Wyprawki wózki foteliki ?:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja już myślę o pokoju [emoji2]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Powiem wam ze czas leci, dopiero co zapisywałam sie do styczniowek 2016 a teraz od potorej roku juz mamy grupe na fejsie, zostało nas 26, znamy sie jak łyse konie, wiele z nas juz w ciazy sie prywatnie poznało, jestesmy mega zżyte, sopiero co przeżywaliśmy genetyczne polowkowe porody a wlasnie oststnia z nas roczek wyprawiała !!! Kiedy to minęło :) szybko nam zleci

A odchodząc od wizyt i testów - planujecie pokoik dla dziecka ? Do sypialni ? Jakies plany przemyślenia ? Wyprawki wózki foteliki ?:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
My aktualnie powiększamy pokoj małej by rodzeństwo miało miejsce razem w pokoju [emoji38] a z aktualnego pokoju od małej będziemy robić sypialnie i tam chcę wstawić lozeczko [emoji38]
Ty do styczniowek ja do wrzesniowek 2014 [emoji38]

wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png
 
Cześć dziewczyny.
Ostatni okres 22 grudnia. Z om wychodzi 7 tydzień a dziś na wizycie okazało się, że jest dużo mniej. Jak na złość owulacja musiała się przesunąć (przestałam mierzyć temperaturę bo za bardzo mnie to stresowało). Dziś na USG było widoczne ciałko żółte i zarodek ok 1,5mm. Coś tam migało ale bardzo słabo. Karta ciąży nie założona. Czekam 2 tygodnie do następnej wizyty..:(
 
Puczi nie ma się co martwić zapewne wszystko będzie dobrze [emoji6] a ty nie lapiesz się na wrzesień? [emoji6]

wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png
 
Cześć dziewczyny.
Ostatni okres 22 grudnia. Z om wychodzi 7 tydzień a dziś na wizycie okazało się, że jest dużo mniej. Jak na złość owulacja musiała się przesunąć (przestałam mierzyć temperaturę bo za bardzo mnie to stresowało). Dziś na USG było widoczne ciałko żółte i zarodek ok 1,5mm. Coś tam migało ale bardzo słabo. Karta ciąży nie założona. Czekam 2 tygodnie do następnej wizyty..:(
Gratulacje [emoji2]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
xBUMx właśnie myślałam, że wrzesień ale jak tu takie maleństwo na USG to raczej październik. Lekarka nie była jeszcze w stanie określić który to tydzień.
 
Puczi masz fotke ? [emoji4]
Nie no zapewne wrzesień [emoji38]

wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry