reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzisiaj usiadłam i porównałam ceny aptek internetowych Melissa i Gemini (Ewka i Bum o nich pisały). Za podstawowe zakupy pielęgnacyjne dla mamy i dzidziusia mniejsza cena wyszła mi w Gemini- o jakieś 20zł! Brałam pod uwagę moje potrzeby (dla dzidzi: - Ziajki krem do pupy, krem do ciałka, olejek do kąpieli, octenisept, aspirator do noska, płatki kosmetyczne, dla mamy: podpaski poporodowe, majtki siatkowe, podkłady higieniczne, wkładki laktacyjne, maść na sutki, chusteczki do higieny intymnej, tantum rosa).

[emoji214] Kinga - 4.04.2015 [emoji173]
[emoji272] Fasolka - usg 16+1
om 16+6


A ja patrzyłam na bio oil( tylko na tym było 12 zł różnicy1), wlładki laktacyjne i mi taniej wychodziło w Melissie :-) parę rzeczy zamówiłam, do końca tygodnia powinny przyjść. Bliżej porodu będę porównywać ceny innych rzeczy, to też Wam napiszę sprawozdanie :-D
 
reklama
Kochane , może któraś chce przejąc tabelke ?
Ja mam lapka zespustego i nie wiem kiedy go ktoś naprawi.
A na priv dostaje , wiadomości.
Chyba , że na razie nie będzie aktualizowana.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t1d [emoji272]
 
Cześć dziewczyny:) te kontrole z zus sa losowe albo jak pracodawca zgłosi pracownika do kontroli wiem bo moja ciotka pracuje w zus...
Mam do was pytanie... Od wczoraj czuje takie jakby klucie ciagniecie w pochwie... Dość regularnie co kilka minut glownie jak leze lub siedze... Myslicie ze to moze miec zwiazek ze skracajaca sie szyjka? Jechac na IP czy czekac za tydz mam wizytę:(
Miałam tak niedawno, byłam na IP w nd z powodu plamiennia, ale nic się nie dzieje złego, także u mnie to klucie nic nie oznaacza :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ooo nie słyszałam o takiej grupie naawet hehehe.
Tak tylko ta ma więcej ponoć przeciwciał itd. Niż "zwykła" krew...
No nas nie będzie raczej stać...bo to nie mały koszt

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No akurat mam najrzadziej występująca grupę krwi w Polsce i ogólnie ma ja 1% społeczeństwa :(

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A gdzie pracujesz? Fajnie! Jak Ci sie podoba praca? ;)

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]

Madagos - Pracuje w Przychodni Zdrowia :) praca w porządku, tylko ludzie teraz okropni :( dużo nerwów mnie to kosztuje. Ale od pon idę na urlop, a potem na l4, bo lekarz tak zalecił, więc odpocznę psychicznie.Dodatkowo z racji tego, że pobieram krew i pracuje z chirurgiem jestem narażona na kontakt z materiałem zakaźnym :/ A Twoja praca na pewno bardzo fascynująca :)
 
1493214736-aaaaaa.jpeg

Torcik śmietanowy w skorupce z białej czekolady-tylko czekolady za mało na boki dałam [emoji12][emoji23]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry