reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Hello.
Ja już po pracy:-)
Happy- ale w nocy jeszcze ma pieluchę .Moja starsza do 4 lat spała z pielucha .
Kania- Gabi budzi się w nocy i woła mleczko!Wypije i śpi dalej:tak:

Dzisiaj była u babci i mówi do niej " gdzie moja skarpetka w koziołki"
A babcia nie wie o co chodzi.Więc ona dalej" mózg ci wyprało". Babcia padła.:-D
Nie wiedziała o co chodzi- bo nie ogląda reklam.kto ogląda ten wie!
Do wieczora.pa.
Aha- Dziulka ty chcesz jeszcze zgubić 12 kg? Jesteś szalona:-)
 
reklama
joli u nas po staremu,dawno mnie tu nie było chyba ze 100 lat.Lenka już śpi od 19 i pewnie tak jak Gabi obudzi się koło północy na mleko.Ja sobie zajadam czekoladę i piwko popijam.
 
A ja pochłaniam lody, po prostu znikają w mgnieniu oka...
Ika witaj, sto lat Cię nie było, co u Was? !!!
Oliwia to tak na mleko koło 5 się budzi.
Pierwszy dzień w żłobku, po 2 tyg przerwy ją zmęczył, bo padła jak mytka o 20.30, nawet za bardzo kolacji nie chciała jeść. Dziś 2 h stałam przy desce z żelazkiem i mam dość, a jeszcze tyle przede mną, że szok. Mam nadzieję że do mojego podbytu w szpitalu uda mi się to ogarnąć, i zakupić meble, bo już nie mieścimy się w szafach.
 
Ostatnia edycja:
Ika truskawkowe są teraz na topie :-) Jeszcze kilka tygodni zostało a czuję się nie najlepiej.
Ta ciąża jest całkowitym przeciwieństwem tej pierwszej, z Oliwą mogłam góry przenosić, przestawiać meble, spacerować po kilka godzin dziennie, jeździć na rowerku stacjonarnym do 9 m-ca a teraz połowy z tego nie robię, bo po prostu sił nie mam...
 
reklama
Do góry