reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

Mała_mi czas strasznie szybko ucieka, a widać to właśnie po Naszych Dzieciaczkach.
Jak się nie możesz skupić, to nie pisz, nic na siłę.
Może Cię natchnie później :-)

Doris na pewno :-)
 
reklama
A mi jest smutno,bo dowiedziałam się,że mąż cały weekend pracuje:-:)-:)-(.
Ale tak to jest,jak trzeba nadzorować budowę,gdzie termin realizacji jest "na wczoraj":crazy:
 
kania no nie będę pisać na siłę akurat w tej chwili, myślę że mnie najdzie wena.
A u nas słonko świeci w tej chwili.
emilab uu to miejmy nadzieję że chociaż pogoda u Was będzie ok, żeby nie musiała z dzieciakami w domu siedzieć a spędzić miło czas na łonie natury:tak:
 
witam na szybko bo zaraz ide do pracy:))) Leane do niani psozla na12h, wiec jak maz wrocil to... zesmy skonczyli pod kolderka:))))

nocka ok, dospala do 8h:)))))

DORIS przeczytalam o rybce i po prostu nie daje sobie rady:)))))))))))))))) olac rybke:pppppp :)))))))))

wieczorem bede:)) buziam:)
 
ja moje uśpiłam, Arek nie chciał spać w ciągu dnia i padł o 19. A mi się pralka popsuła i teściu wpadł i naprawił, M nie ma więc dobrze, że teściu jeszcze jest. Też spadam, wzięłam się za siebie i ćwiczę. Czytam książkę jeszcze, więc nie mam czasu. Buźka laski i Rysia ja pamiętam, Basia zdrówka dla was, lato przyjdzie to mam nadzieję że nasze dzieciaki bb nie będą chorować. Emilia- weekend minie szybko, dobrze, że M ma co nadzorować, a wróci to sobie odbijecie.
 
melduję się ze żyje i napewno poudzielam się w weekend zwłaszcza że zapowiada się zimno deszczowo i śniegowo to posiedze z niunią w domu.
Te 4 dni w pracy to jakaś masakra nawet do łazienki szłam tylko przed wyjsciem bo mi było szkoda czasu na takie spacery. Najgorsze jest to że przyszły tydzien nie zapowiada się lepiej. Plus że nawet nie wiem kiedy mija 7h i wychodze.
A teraz lece spać bo jak mi księżniczka wstanie o 5 to chyba pogryze ściany.
 
Hej dziewczęta :-)
mała mi nie wiem o co chodzi ale oby jak najszybciej się wyjaśniła ta nieprzyjemna sprawa.
kania ano dopadło nas przeziębienie,narazie się wstrzymuję od lekarza bo gorączki nie ma tylko jej gdzieś katar uwiązł i czasami zielone smary wyciągam myślę że się obejdzie bez doktorka.
emilia fajnie że zyrtec działa,co do zabawy to ja też czasami nie mam pomysłów w co się bawić z Lenką.
makuc jeszcze tylko parę dni i pogoda się poprawi no i humorek też napewno wtedy będzie lepsiejszy:-)
doris ehh faceci to małe móżdżki mają o ile je mają;-) a historia z rybką ciekawa:-D
kroma zdrówka dla dzieciaczków.
baska zdrówka dla Kamila.
rysia oj tam oj tam od razu że nie tęsknimy,tęsknimy a co:-)

Powiem Wam że mimo iż taka pogoda jest jaka jest to się z jednej strony baaaaardzo cieszę bo przynajmniej nie pojadę do teściowej:tak:.Powiedziałam S że nie będę dziecka narażać na ich zachcianki bo oni chcą Lenkę zobaczyć,jak chcą ją widzieć to niech przyjadą tylko że mi to też tak szczerze nie pasuje bo nie mam ochoty na to towarzystwo.
 
reklama
Weekend nastał i cisza...
Ika kup sobie sterimar Cu dla Lenki na ten katar i kurujcie się :-)
To Ty masz chore dziecko gdziekolwiek wozić w taką pogodę??? Teściowa niech się stuknie z czółko.
Dawidowe odpocznij przez weekend jak kolejny tydzień ciężki się szykuje.
Kroma ja też zaczynam wracać do ćwiczeń, dziś póki co poćwiczyłam 10 minut ale dobre i to a co :-)
A jak dzieciaczki??? Lepiej już?
 
Do góry