reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
dawidowe- no to dobry jest jak nawet żyrandol opanował, ja wiem przynajmniej po kim młoda ma skłonności do bicia, bo M lał brata i jego brat miał nos złamany jak się wygłupiali, głowę rozwaloną, bo M go popchnął i wiele innych kontuzji, raz miał rękę połamaną bo M z nim gdzieś skakał. Ale ja Lurze, nie życzę odziedziczenia skłonności do wspinania się aż tak wysoko :-)

Wioli- zdrówka. A co do afery to dobrze, że tam kamery były, już się nie wymiga tak łatwo.

ja idę spać, a raczej czytać książkę, umyć dziadówę i nie chyba oglądne Geslerównę. PA
 
Kania w szoku jestem ciekawe ile ten mały ma jakos około 2 lat chyba.

mala_mi ja bym nie wierzyła w kase zawsze to możesz się mile rozczarować.

wioli mi nie muli

Kroma raczej nie życz mi bo zawału dostane jak ją zobacze bujającą się. A co do icia to już nie wiem bo mąż bitny nie był wrecz przeciwnie wszyscy chodzą do niego jak do sędziego i do tej pory tak ma. A ja nie byłam bitna.
 
Ostatnia edycja:
kroma to i chyba ja muszę zacząć wpuszczać jednym uchem a drugim wypuszczać żeby nie dać się zwariować:eek:
dawidowe no ja też na to nie liczę i byłabym w ogromnym szoku gdyby ta kasa to byłaby prawda. Chociaż dziwne byłoby to bo przecież równy tydzień temu była gigantyczna awantura a tu nagle taki chętny dać , nie no , ewidentnie ściemniają ze wszystkim, tylko nie wiem co im to da. Po co to ciągnąć dalej..:baffled:
Próbowałaś kiedyś tego snajpera na allegro, który wygrywa/licytuje za Ciebie?
 
dawidowe ja przeważnie używam snajpera jak aukcja kończy się bardzo póżno albo jak wiem że nie będzie mnie w domu;-)
kroma to miłego czytania książki, ja to czekam na Kuchenne rewolucję i pózniej chyba też udam się do wyrka, G. wraca z pracy dopiero po 23 więc raczej się jego nie doczekam. Ostatnio ciągle się mijamy- ja do południa ostatnio latałam na uczelnie a on z dzieckiem siedział, potem przychodziłam a on wychodził zaraz prawie no a jak wraca po pracy to ja śpię i raczej nawet jak się przebudzę to za bardzo senna jestem żeby gadać o czymkolwiek.
 
Mała_mi gratuluję pięknej oceny, trzymam kciuki za jutrzejszy egzamin.
Jeśli chodzi o ślub i przygotowania, to u mnie wtrącania nie było bo jak już wcześniej pisałam sami wszystko sobie organizowaliśmy, właśnie między innymi po to, żeby nikt za mnie nie decydował, ale przede wszystkim by odciążyć rodzinę moją jak i męża. Jeśli chodzi o teściów to faktycznie zachowali się beznadziejnie, ale to nie pierwszy raz więc czemu mnie to nie dziwi??? Rozumiem Twoją mamę, też bym się wkurzyła, jakby ktoś w ostatniej chwili mi powiedział, że nie zjawi się a wszystko było przygotowane. A co do kasy, hmmm chciałabym wierzyć w dobre intencje Twojego teścia ale jakoś nie potrafię.

Kroma też słyszałam o tych szablonach, no cóż wszystko zależy od dziecka ile z tego zapamięta.

Dawidowe bujanie się po żyrandolu :szok::szok::szok:, ojej to rzeczywiście lepiej by było, żeby Laura odziedziczyła charakterek po Tobie :-) A co do spania, to w żłobku dzieci kładą po śniadaniu, i dlatego moja około 16 jest padnięta. Zresztą nie wiadomo ile tam śpi, w weekend nam czasem śpi dwa razy a jak raz to przez południe i potrafi spać do 3 h.

A tak w ogóle to gdzie się zapodziała Ida, Roxi???

Zmykam do łóżka, kolorowych snów Wam życzę i przespanej nocki.
 
Ostatnia edycja:
Ja uciekam zaraz k wroci zaplanowalam sobie dzisiaj winko:-p trzeba sie odstresowac na wieczor zeby sen przyszedl do jutra kochane dobranoc
 
reklama
Mała Mi, no to zapraszamy:) Najprawdopodobniej już na tydzień przed świętami wybędziemy z Kraka, ale do wyjazdu jeszcze trochę czasu pozostało. Ja jestem cały czas w domu, więc moje drzwi stoją otworem:) Gratuluję ocenki! Stresu przedślubnego i całego galimatiasu, który się z tym wiąże serdecznie współczuję...
A ja wypiłam piwsko, a teraz idę się wykąpać i edukować, bo ostatnio mam zapał. Przeglądam moje stare zeszyty ze studiów i jeszcze o jakieś podręczniki od gramy chyba zahaczę, bo się ostatnio zmartwiłam, że już tak mało języka pamiętam. No ale ni ma się co nad sobą użalać, tylko do roboty trzeba się brać. Mam nadzieję, że uda mi się odświeżyć wiedzę:p To dobranoc Wam wszystkim!
 
Do góry