reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

moje padły mam wolne bo dwójka śpi jak nigdy

Sarisa
- nie dziwię się, że cię nie puścili na pierwszy rzut, jak ty masz taki brzusio. Ja znam na pamięć mój obwód 79 cm.
No i szkoda mi że u was w rodzinie nie ciekawie a szczególnie u mamy.
Kania i Ragna- każde dziecko jest inne, ja miałam problem że moja Olka leci do każdego pijaka, aż się bałam, teraz już nie jest taka ufna, ale za to do dzieci jak była, a wiadomo każde jest inne i nie raz ją jakieś pobiło, aż w tamtym roku sama zaczęła na przywitanie bić. Za to Arek jest bardziej uważny i nie ufny do ludzi, ale dzieci to zaczepia. Waszym pannom przejdzie z czasem, może będą w życiu takie uważne co do kontaktów z ludźmi, na bank im to nie zaszkodzi.
Ragna- ja mam takie same czasem doły, że moje koleżanki już mają prace a ja mam 30tkę i ciągle w pieluchach odkąd Olka się urodziła to nie pracuje i w sumie nie ma nic dla mnie, ale też może będę miała dobre wieści, tylko czekam. A tobie życzę powodzenia i trzymam kciuki.
Doris- ty jak ty ale nie masz co nam udowadniać, że masz dużo w pasie.
Mała Mi- w sumie to tylko weekend szybko minie, ale jak się tęskni to wiadomo, że się dłuży, ale jak już wszystko ogarniecie to będziesz nadrabiać z Łukaszem czas, aż będzie miał dosyć mamy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
aaaa zapomniałam Wam napisac ,ze wczoraj o mało zawału nie mialam. Siedzę z Mikim w pokoju, Dodo poszedł do lazienki i po chwili idę sprawdzić co tam tak cicho. Wchodze do łazienki , jego nie ma:szok: , wychodzę z lazienki , patrzę , a on w małym pokoju, wszedl na stól i trzyma sie parapetu! :szok::baffled:... i się cieszy.
 
sariska no ja się właśnie obawiam czy oby tak szybko mu minie ten czas w weekend bez nas,bo on nadal chory a to oznacza że i marudny + ogromny tulasek z niego wtedy jest. No nic będę musiała jakoś wysiedzieć na tych naukach i pewnie co chwilę będę dzwonić czy wszystko OK.
kania no ja wieczorem to nie wiem czy będę, tak więc miłego dnia i wieczorku dla Ciebie.
doris nasz Łukasz też ma takie pomysły z tym wchodzeniem na różne meble, taki etap wspinaczkowy ma...:baffled:

Okey maile napisane w sprawach uczelnianych.
Teraz wykorzystam jeszcze ten czas jak chłopaki śpią ( wiecie ile wczoraj spał Łukasz w dzień- 4 godziny:szok:) i chcę napisać CV które mam zamiar poskładać w szkołach. Tylko jak się za to pisanie CV zabrać? hehe.
 
doris, a ja mogę byc?:-pa wtedy to mi chodziło o to że kazałaś dawidowe jej stukniętej sąsiadce z baśki przyłożyc i mi się smutno zrobiło że chcesz mną w takiego jamochłona walić:-p:rofl2::-D
fakt swoje 5 minut miałam, ale jak za nimi tęsknię...:zawstydzona/y:
cm w talii mam teraz jak kroma, gdzieś koło 80 jak nie więcej:baffled:gdzie ta moja stara 70tka w pasie:-(aaaaa wiem!!! z babcią na spacerku;-):-)

ja właśnie korki skończyłam, jestem załamana, ale się nie łamię, mam jeszcze prawie 2 m-ce moze cudu dokonam:nerd:
co jeszcze? córa odwaliła nam dzisiaj mega akcję na mieście - była już tak zmęczona że zasnąć nie mogła i sie rozpłakała tak że nic nie działało, aż sie zanosiła. ludzie oczywiscie patrzyli jakbysmy dziecko mordowali, a ona nawet na ręce sienie dała wziąć... ale oczywiście zanim do domu doszliśmy to zasnęła:baffled:
mała mi, dzieki, nocka była ok:-)ja też często tak sobie myślę ile czasu Misia spedza z babcia zamiast ze mną... ale tak juz czasem wychodzi i nie ma sie co łamać:tak:zobacz na dawidowe: jak odbiera Laurę ze żłobka to już jest chyba po 15 a mała idzie spać o 18 wiec widzą sie ile? 3h dziennie? a wy teraz tylko wyjątkowo, więc luzik;-)tylko szkoda że mały chory:-(moze do weekendu mu przejdzie?
sariska, brzusio przesłodziaśny!!!!! i zgadzam sie z dziewczynami że wcale nie wygląda na duży!!! mierz się:-)i najważniejsze: nie żałuj fasolince miejsca, co?:-p:-D:rofl2:
Kania, jak Oliwka???wirus jakiś czy co? może coś jej siadło na żołądku i do rana będzie po sprawie:tak:
maqc, a jak Alicjusz???sprawy z szefem-palantem?
 
doris- tak mi niespodziankę zrobiły i się szybko obudziły.
Ida- ja mam 79 cm jak wciągnę a na nie wciągniętym to mój jeszcze z dobre 4 cm jest większy.
Wioli- byle co ci w głowie świta.

a moje jak na złość nie śpią
 
reklama
heloł jest tu ktoś?
rysia fajnie że jesteś,uzależnienie to jednak uzależnienie z niektórych nałogów cięzko wyjść ale ten nałóg akurat to dobry nałóg:-)
ragna moja Lenka w stosunku do obcych też strasznie wstydliwa,wzrok w podłogę i nie patrzy na nikogo:tak:
sariska zgrabny brzuszek :-) a nie pisałam bo mi się dziecko obudziło a z nia nie da się niestety pisać bo mi wiecznie coś pogrzebie w kompie albo guziki wyrywa.
mała mi a tak mnie naszło na przemyślenia nad naszym życiem,bo mnie czasami krew zalewa bo to coraz gorzej w tym naszym państwie,my też tak żyjemy jak zyjemy,latka lecą a my w miejscu ja tu S tam i wogóle.
doris matko aż mi się gorąco zrobiło jak przeczytałam o wyczynie Dorianka
ida a ja mam w talii 60;-)(czyt.90):-)
wioli i co piszesz czy nie?
kroma śpią już?

to tyle.mam nadzieję ze jutro już nie będzie tak wiać bo dziś wiało że tylko w samochód i do sklepu po chleb pojechałyśmy i spowrotem.mój S po niedzieli na kurs wyjeżdża i dopiero wróci na święta ale mam nadzieję że na weekend jakiś zjedzie.
 
Do góry