reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
o właśnei słysze, że moje dziecko wstało - obwieścił "tomsio up" i rozdarł kopare. do wieczora

Tak fajnie mowi: tomsio up? :-D Super! Bardzo mi sie podoba. Zdecydowanie i do rzeczy :rofl2:


Eliza uważaj, żeby nie podziurawił. :laugh2:

:-D Eee tam, dobrze zapakowane sa. Ale nawet jakby "accident" byl to w sumie tragedii nie ma, nie? :-p:rofl2: Czasami niezdecydowanym potrzeba troche "kopa" ...:-D

No to czekam, Makuc :-) Faktycznie, cisza jak w niedziele... ;-)Dzieki temu moze troche na maile poodpisuje zalegle...
 
no to ja już naszykowana do boju na jutro. Niunia śpi a ja coś głodna się zrobiłam hmmm myśle.

eliza wybredna jesteś. Hrabianka kaszki z owocami jesć nie będzie.

kahaa niestety

happy dobre uśmiałam się.
Przypomniała mi się opowieść mojego szefa co to razem jechali do pracy. Wyszli z pociągu wieczorem i postanowili się napić bo rano dopiero było do pracy. No i tak potem wracali do mieszkania. A tu nagle płot. Przerzucili walizki przeleźli bidaki i tak jeszcze pare razynapotykali taka przeszkodę. Okazało się że to był ciągle ten sam płot a oni go przełzili z tymi walizakami z lewej na prawą i prawej na lewą ;-)

makuc wspólczuje pracowitej niedzieli
 
Eliza, fajne podejście do sprawy:) Niezdecydowanym faktycznie potrzeba czasem przypadku. Ja bym nie miała nic przeciwko takiemu wypadkowi, jak zacznę się zastanawiać, czy to już nadszedł moment na drugiego dzidziola. Ja niestety z tych, co to wszystko lubią mieć zaplanowane, a trochę spontanu czasem by się przydało;-)
Rysia, info o zakupach męża na wątku zakupowym.
A ja odpiszę tylko koleżance na maila i urządzam sobie chyba dziś wieczór wolny od kompa. Chyba, bo wiadomo, kobieta zmienną jest, więc nie wiem, czy mnie jednak potrzeba Internetu nie najdzie.
Miłego wieczoru!
Z ostatniej chwili - myślałam, że Hania śpi, ale nie może usnąć, bo debile zza ściany skończyły remont i wróciły do starych nawyków, czyli głośnego oglądania telewizji... Chyba jutro spróbujemy przemeblować trochę pokoik Hani, bo łóżeczko stoi akurat przy tej nieszczęsnej ścianie... Obawiam się jednak, że to niewiele pomoże. Mąż twierdzi, że trzeba będzie jakąś matę wygłuszającą kupić... Oj, dzięki tym sąsiadom to nudzić się nie można
 
Ostatnia edycja:
Ragna współczuję sąsiadów.
Dawidowe niezłą przygodę szef miał. :laugh2:
Eliza w takim razie czekam na wieści, bo może Adaś szczęściu dopomoże. :-D
Makuc to już jest koniec?

A ja padnięta jestem, gardło mnie boli i nie chcę jutro iść do pracy. :-(
 
Ja jeszcze tylko na chwilkę. Jestem w takim szoku, że muszę to napisać. Byłam dzisiaj w kościele i ksiądz powiedział kazanie dokładnie o tym o czym rozmawiałyśmy :szok: Praktycznie mówił to samo co ja, może tylko trochę radykalniej niż ja. Pozdrawiam te, które jeszcze mnie lubią.
I spadam.
 
Hej,moje dziecko dopiero usnęło,godz się kulała zanim zasnęła.Byłyśmy dziś u koleżanki bo S w pracy cały dzień i nam się trochę nudziło,Lenka zadowolona z odwiedzin bo miała towarzyszkę trochę młodszą ale i tak się dogadywały.Lece nadrabiać.
 
makuć - i jak postępuje germanizacja?
eliza Tomcio z reguły jest dość "do rzeczy" i mało mówi, znaczy mówi dużo tylko sensowne zdania są dość zwięzłe. Tomsi up (rzadziej Tomsio) to najsensowniejsze co mówi. jak czytałam dialog alutka z isią to padłam. a przepraszam moje dziecko jeszcze potrafi oznajmić "tata nie ma". i wczoraj w sklepie powtórzył po jakimś kolesiu "tika masala" co zrobiło wrażenie.
dawidowe - co oni pili? chyba właśnie spiryt.
ragna - współczuje, a wieczory wolne od kompa masz z nami uzgadniac z wyprzedzeniem.
elona nie idz, powiedz ze trawy się opaliłas i nie możesz zajęć prowadzić do to zbyt śmieszne
natolin - głupia ty - wracaj!!!!!!!!
 
reklama
Do góry