reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
witam wieczorowoa pora. u nas oki, wczoraj poszlismy spac kolo 1h. wstalismy o 8.30. Leane z dziadkiem szalala, zaczepiala go itp.
do poludnia poszlismy po chleb z tata, pogoda do bani ale lekki spacerek z rana dobrze zrobil. pozniej obiad. Leane wciela wielki talerz makaronu i calego kotleta mielonego i coraz bardziej samodzielnie wpiernicza lyzeczka i widelcem i sprawnie jej to idzie bez wywalania na hektary poza krzeselko. jak leane poszla na sieste to my tez i spalismy do 16h :) ogolnie fajnie sie siedzialo po poludniu i gadalo o wszystkim.
KAHAAA ja cie tak lofffciam a ty mi tu foacha walisz :pp

HAPPY twoja Amelka ma tylko 6 zabkow??? :) jak ona daje rade z jedzonkiem??:)) moja ma 10 i nieraz sie zastanawiam czy wszystkiemu da rade zeby pogryzc:))
ROXI a mosze masz syndrom wicia gniazda i trza kolejnego dzidziusia zrobic??:))))

ALICJA @ dzisiaj zelzyla nieco i nie boli mnie juz nic ale wczoraj i przedwczoraj to masakra... chyba zaraz bede drugie dziecko robic:)) fajnie bylo bez okrecu:pp
KAHAA z tej foty z koktajlami t o poprosze druga szklaneczke:))))))))))))))
MAKUC ty wn iedziele tez harujesz??? uuuuuuu
 
dziulka a ty po tej margericie to jeszcze masz ochote na koktaile? jak cie nie bylo to nawet myslalam, ze w jakims rowie trzeźwiejesz
 
i dzień dzisiejszy moge uznac za zamknięty.
tylko gdzie
- KANIA
- MORIAM (chociaż ona to się weseluje pewnie?)
- ASIK
- WIOLI dzisiaj nie było, czy pomnięłam nieświadomie?
:eek::crazy::confused2:

a o mnie to się nie pamięta co???:-p
a ja jak zwykle się nie wyrabiam i dzisiaj to w ogóle nie miała czasu nawet poczytać co tu się dzieje. tak czy siak cały czas będę się strarać bardziej ogarnąć tylko nie piszcie aż tyle:-p moja mama wczoraj poleciała do siostry a ja jej zazdroszcze bo bardzo mi się podoba latanie samolotem:-p u nas chyba będzie niedługo się dolna 3 przebijać heh i z tego co widzę to już Agusia niektóre dzieciaczki przegoniła choć ostatnia zaczęła:-p
 
KAHAA ja codziennie jestem tyle ze wieczorem:))) bez wzgladu na stan... bb = uzaleznienie... nie umiem juz bez tego zyc i sie przyznaje.
 
hello (to takie powitanie żebyśta myślały że ja "obco" języczna choć troszkę jestem:shocked2:).
A więc babski wieczorek przełożony na jutro bo dzisiaj żem miała gości (czyt.brata ciotecznego z przyszłą żonką)z zaproszeniem na wesele:-Dwięc % z kumpelami zmieniłam na.....% z rodzinką:-Dwypiłam chyba z 0,5 litra pigwówki (roboty mojej najukochańszej babci)i żem w dobrym humorze:-Dmożeta myśleć co chceta ale żem chyba już alkoholiczka bo tak mi wszystko co zawiera procenty smakuje i co jak co ale żałuje że (chociaż bym chciała)nie mogę podzielić się z Wami bo uwierzcie (mi na słowo) że ta nalewka to po prostu niebo w gębie:-D(hihi i takie sprostowanie dla tych które mnie "dobrze" nie znają...PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH CHYBA JESZCZE NIE MAM...albo chłopina jeszcze nie zauważył że takowe posiadam...więc nie nasyłajcie na mnie kogoś z mopsu;-))
Sarisko co się dzieje że już idziesz????!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry