reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

kahaaa- a bo wstawiają,@y wredne wieczorem i zaraz usuwają:-p:rofl2:.O!
O drinka sie nie upominałam,ale jako że w domu pustki pod tym względem,a wk....łam sie po przeczytaniu tego tam,co wkleiłas linka,to muszę się napić!!!!Pozwolisz,że skorzystam?;-):-p
 
reklama
happi - po tym tam to myślę, że trzeba jak u bułhakowa:
"-To wódka?- słabym głosem zapytała Małgorzata. Kot poczuł się dotknięty i aż podskoczył na krześle. -Na litość boską, królowo- zachrypiał- czy ośmieliłbym się nalać damie wódki ? To czysty spirytus. "
 
Kahaaa a jak szalałam bez winka to tego już nikt nie pamięta. :-p

Ale mi się już dzis nic nie chce. Pranie zrobiłam i powiesiłam, gary z wczoraj pomyłam, obiad ugotowałam i mam ochotę wyciągnąć nogi i nic nie robić. Szkoda, że tak się nie da.
 
:-D:tak::***
Coraz bardziej Cię lofciam:tak::-):happy::***
A spirytus piłam .Raz .To się nazywa "kapitan".Leje się do kieliszka sok malinowy,na to spirytus i podpala.Maaaatko....chcieliśmy wtedy programowo sie upić z kumplem....hm...nie powiem....ciekawie było....moje płonące spodnie...jego oparzona ręka...hm...:eek:.Najgorsze było to,że...jemu się udało.I musiałam go wlec do domu:no:.Jeszcze się ze mną kłocił calą droge,że to nie tu- jaklbym nie wiedziała,gdzie mieszkam:-p
 
ilonka - ja pamiętam, wystarczy wątek o moderatorach prześledzić, żeby wiedziac jak szalejesz na czeźwo.
happi - historia super:-D:-D to tak jak u nas na xmass party zawsze jak już wsyzscy są mocno pijani to sambuke wnoszą i wielu "kozaków" usiłuje to pic bez gaszenia. efekty są wiadome.
a i z wzajemnością oczywiście
 
A moje dziecko wlasnie sie bawi paczka prezerwatyw... :cool2: I nie da sobie odebrac :hmm:
To chyba poloze go na drzemke z tego wszystkiego. A potem ide pod prysznic, bo juz najwyzsza pora :ninja2:
A moj malzonek szanowny wlasnie wstal... jest 10:30...ten to ma spanie.
 
reklama
ale macie tu dzisiaj wesoło :-p:szok::-D ja zaczynam właśnie germanizację pokolania młodszego. O 21 kończę. Się będzie działo :eek:
 
Do góry