reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Tak czytałam w napięciu,czy ktoś wreszcie "zajarzy " o co Idkowy foch był:-D:rofl2::-p.No,niestety,Eliza mnie ubiegła w gratulacjach zębolkowych:-p dla Misi.I dla Mamyagusi też gratki (tzn. dla Agusi dokładniej mówiąc,żeby nie było):-D.U nas nadal 6,więc tez zębolkowo w ogonie się ciągniemy:-p.
lolkak- dzięki za Wasze fotki:tak:-jedyna porządna,co pozwoliła mi się zobaczyć.Twoja Maja też taka czarnulka z ciemnymi włoskami jak moja Amelka:-)?Na resztę strzelam focha :crazy::ninja2:.
I z powodu focha tylko jeszcze :***dla Sariski i Elizy za niemiłe przejścia wczoraj.
I se idę:-p
 
reklama
Happybeti, no jakie godziny znowu uskuteczniasz...masakra! :baffled: Ja to chyba musze tam pojechac i przeprowadzic z Amelka powazna rozmowe... albo lepiej jeszcze - dam Adaskowi z nia pogadac :-p On tam cale nocki grzecznie przesypia i pozwala rodzicom odetchnac i wypoczac, to moze przemowi tez Amelce do sumienia :-D
A tak powaznie to mam nadzieje, ze jeszcze dospalas troche po tym poscie...

Kahaaa, no nie, takiej margarity to bym nie wypila, moglabym sie w niej najwyzej wykapac :-p Ale nie powiem, szklaneczke juz popelnilam i chyba na dzisiaj dosc, bo zmeczona jestem.

Wiecie co? Mnie chyba faktycznie juz zmeczenie przedwiosenne dopadlo... czuje sie wyczerpana... :sorry:

E-lona, no nie, pluje na ekran przy Twoich postach... :-D I faktycznie, te winka wypite chyba troche tu wyjasniaja... Ja chyba po margaritach tak nie "brykam" nawet :-p:rofl2:

Dobranoc i dzien dobry mowie. Bede jak wstane ;-)
 
Dzień dobry,

wczorajszy dzień mi przeleciał z prędkością światła, tak jak pisałam pojechaliśmy do centrum załatwić parę spraw, potem po powrocie zrobiliśmy obiad, położyliśmy się wszyscy do łóżka z lenistwa i oglądaliśmy filmy na kompie ( no Łukasz raczej wolał biegać po pokoju i zabawki rozwalać:tak:). Po południu poszliśmy do mojego kuzyna i tam spędziliśmy czas do wieczora, potem kąpiel Łukiego i zaciekawił nas film na tvnie jaki leciał tak więc tak sobie oglądaliśmy a potem spać już poszliśmy:-)
Mimo że spałam z te 8 h to czuję się jakbym gdzieś pobalowała w nocy;-)

doczytałam że sarisa miała nieprzyjemności w sklepie, przykro mi że musiałaś się tak zdenerwować, ja pamiętam że jak byłam w ciąży to w takich chwilach bardziej osoby młode niż kobiety w średnim wieku były w stosunku do mnie uprzejme.
O i Iduś co to za foch?
Gratulacje zębowe dla Agusi od mamaagusi i Inki od Idy.
happy a Ty czemu też focha strzelasz? No, no nie ładnie!:-D;-)
O i Eliza napisała, ja tu co dopiero wstałam a on idzie sobie spać;-)
 
No widzę,że na wątku to same delektujące się napojami:-D;-) Ja ostatnio piłam pół roku temu Karmi i dzięki więcej nie chcę wole normalne piwo :-D A tak to ostanie picie to było jeszcze na Sylwka 2009:-p I,że tyle wytrzymałam:eek:

HappyBeti ja się bardzo cieszę,że Maja ma taką bardziej w brzoskwinkę wpadającą cerą, bo ja to biała jak ściana :-D A Amelka z 10 października?

E:

Dzień dobry,


doczytałam że sarisa miała nieprzyjemności w sklepie, przykro mi że musiałaś się tak zdenerwować, ja pamiętam że jak byłam w ciąży to w takich chwilach bardziej osoby młode niż kobiety w średnim wieku były w stosunku do mnie uprzejme.

Zgadzam się, mi też ustępowali miejsca albo staruszkowie albo małolatki;-) A reszta społeczenstwa miala mnie gdzieś. Najgorzej było w 30 stopniowe upały a autobusach poranny szczyt:no:
 
Ostatnia edycja:
Eliza- tak,proszę:tak:,przybywaj z Adasiem na ratunek:-D.
Mała Mi- foch był o fotki:-p:rofl2:
lokak-tak,Amelka z 10go:tak:.co do jej cery- trudno na razie powiedziec...jakby blada bardziej,ale zobaczymy
A że napojami na razie się nie delektujesz- no,normalne:)))
 
Hello :-) ja znowu jak po ogień wpadam. Wczoraj odwiedził nas mój tata z bratem i emocje sięgnęły takiego zenitu, że padłam po 19 i tylko mąż na kliczkę mnie obudził przy czym pamiętam tylko początek walki i słowa męża o tym, że juz po i czas iść spać o_O dziś za to mam 6h lekcji więc nie wiem czy Was odczytam :-(
 
Halo laseczki
niewsypana, że hoho........pojechaliśmy do znajomych na chwilke i wróciliśmy o 2:00 a Zuu postanowiła wstać po 5:30 i ja dostapałam do 7:00 ale i tak czuję się jakbym popiła ehhh.
Widzę, że Wy z % szalejecie no to super, a malibu mniam mniam :-) pinacolda, malibu z mlekiem, czy z samym sokiem ananasowym mniam mniam....
Rysia,Maqc,Wioli, Roxi i my wlakę oglądalaliśmy i stwierdziliśmy jednogłośnie, ze chisora powinnien dostać taką karę za nieładne sportowe zachowanie, że by się nie wypłacił. Tylko, że to taki głupol, że niewiem co by w jego przypadku pomogło. Troszkę się rozczarowałam, że tak długo wytrzymał , i że Kliczko troche się zmęczył hmmm . I śmiało mogę stwierdzić, że Kliczko 1 i 2 umieją się zachować ja bym nie dała rady, a oni tacy opanowani no żesz tylko pozazdrościć :-).
Ragna ja też w pierwszej chodziłam na koniec kolejki i zawsze mnie ktoś prosił do przodu, ale w większości przypadków niestety nie. Pozatym ja robię to z premedytacją, bo chciałabym, żeby polski naród a zwłaszcza głupie babony nauczyły się szacunku. Jakby nie było kobieta w ciąży powinna mieć przywileje (może nie ja bo i w tej żadnych komplikacji nie mam i nie czuję się jakbym w niej była nadal ;-)), ale są kobietki które nie mogą stać i czekać.........a pozatym kuźwa cały świat(no może cały) szanuje kobiety w ciąży a polacy to co trzeci świat, że nie potrafi?? ja chyba pod tym względem nigdy się nie zmienie i chciałabym, żeby to się zmieniło. Bo jak widzę w supermarketach .....więcej uprzejmości dla kobiet w ciązy to ja się pytam gdzie ona jest ehhhh
Kahaa no pięknie fajnie, że jesteś :-)
Moriam nam się gdzieś zapodziała
Idek no ja szczerze, nie doczytałam : i dopiero zobaczyłam , że dodatkowo Agusi Mamagusi wyszedł ząbek...gratki dla dziewczynek. My w tym teamcie też jesteśmy w tyle
 
Hej!
No to teraz ja focha strzelę. Czy tylko po winku można się powygłupiać????:hmm:

I ja średnio wyspana, bo mnie syncio obudził przed 8.00, a poszłam spać o 1.00 lub coś w tych okolicach.
 
witam się i ja.

Niestety padł mi net ale dziewne było to że byłamdostępna na wszelakich komunikatorach.
Laura szalała do 00.30 i zaczynało mnie ponosić. Wkoću po godzinnym śpiewaniu lali i chyba jej zaśnieciu sama zasnęła. No i co o 6 rano wyszła z łóżka i grzmotneła mnie pilotem do TV. To było 2 w 1 budzenie i zakomunikowanie że jest baja i trzeba włączyć. Ona jak się nie interesowała bajkami tak ma jobla na punkcie "Gwiadki Laury " i "Literkowych Chochlików". Zanim zacznie mówić będzie liczyła i recytowałąa alfabet.
No i jutro po 4 tygodniach "laby" wstawanie o 5 i do żłobka i pracy. Heh do pracy chce mi się ale to wstawanie i podróżmnie przeraża. Wdrugą stronę jakoś mogę.
Ocho ktoś padł.

A dziś musze poszykować ubranka, pościel do żłobka, walnąć farbe na włosy a jakos mi się nie chce. Mus to mus.
 
reklama
chory_mis1.jpg


chyba coś mnie rozkłada :-( czuje się taka zmęczona i jakaś taka rozbita :-(

małż dziś w pracy więc jesteśmy z Iś same do tego kurcze "zaraziła" się zębolkami od Waszych maluszków i u nas też zaczęły iść. Nie jest źle ale marudzenie jej sie włączyło, a ja kurcze ledwo potrafie sie skupić :/

lece spróbować nadrobić, troche może mi zejść :*
 
Do góry