reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Dzień Dobry :-)

Wpadam na chwileczke bo musze się zaraz wyszykować i jedziemy na obiad do rodzinki, a jeszcze sporo rzeczy do zrobienia w domu. Śniadanko już zjedzone, pranie się pierze a mąż właśnie położył Ptyśka na drzemke :happy:
Ja nie wiem co mi jest ale mam mega powera, od rana ciągle coś robie, ogarniam, sprzątam i porządkuje ... co u mnie nie jest naturalne o tej porze w dodatku w niedziele :-p:eek::shocked2: Podobnie jak e-lona położyłam się coś koło 1 w nocy, ale za to obudziłam się - uwaga uwaga - o 10 !!! :rofl2::-):rofl2::-)

dawidowe
, my też od jutra do żłobka, tylko że po krótszej przerwie niż wy ;-)

alicja, zdrówka życze, obyś się nie rozłożyła! przesyłam troszke mojego dzisiejszego "pałera" :cool2:
 
kahaa łelkom bak :***

wioli boks oglądasz, no no no ileż Ty tajemnic w sobie skrywasz :-p :-) , miłego dnia w pracy :***
o widze ze reszta dziewczyn także :-p

rysia ja tam sie ciesze ze teraz będziesz z nami imprezować :-D

no masz :-D oj Idek idek :-D wielkie gratulacje zebolkowe dla Misi!!!!!!

mamaagusi dla Was również wielkie gratulacje :*

mała mi fajnie ze dzień mieliście udany :-)
Iś zaczęła wczoraj sie marudna robić nie wiedziałam o co kaman i nagle zauważyłam ilość zmienianych pieluch z bomba zapachowa i sobie skojarzyłam ze Łuki jak ida mu zeboki to też tak ma. I kurcze faktycznie - zeby u nas idą.
nie no kahaaa malibu częstowała :-) kurcze jak ja dawno tego nie piłam... :rolleyes2::rolleyes:

rysia no to niezłą pobudkę Miłoszek sobie urządził :-p a co do sprzątania wiesz że ja mam tak samo - posprzątam namęczę się a tu po 10 minutach urzędowianina Isi znów sajgon aż mi sie zwyczajnie odechciewa robić cokolwiek :/ podłoge zamiatam (ach te panele :-D ) średnio 4 razy dziennie a i tak mam wrażenie ze co chwila jakieś okruszki widze :baffled:

roxannka :-D :-D może trzecie oko gdzieś ma to może z dwoma zamkniętymi oglądać :-D

.a pozatym kuźwa cały świat(no może cały) szanuje kobiety w ciąży a polacy to co trzeci świat, że nie potrafi?? ja chyba pod tym względem nigdy się nie zmienie i chciałabym, żeby to się zmieniło. Bo jak widzę w supermarketach .....więcej uprzejmości dla kobiet w ciązy to ja się pytam gdzie ona jest ehhhh

niestety tak właśnie jest i to mnie dobija.
Buziaki na miły dzień, mam nadzieje ze uda Ci sie jeszcze troche snu złapać :****

dawidowe widze że masz dziś "dzień organizacyjny" ;-) powodzenia w szykowaniu wszystkiego na jutro ;-)

dziulek jak tam samopoczucie dzisiaj? @ troche odpuściła?

roxi
miłego obiadku :-) my też dzis do mojej teściówki wybywamy na obiad, całe szczeście bo jakbym miała dziś stać przy garach...to a obiad zamówilibyśmy pizze ;-)

moriam wracaj no, szybciutko

E-lonka kakao wypite :-) ? wiesz że mnie tak tym kakaem skusiłaś że wczoraj specjalnie po nie leciałam i sobie właśnie popijam z myślą o Tobie :-)

kania jak tam u Was? mała ok, z oczkiem sie nic nie powtórzyło?

ragna jak nocka?

eliza :-D a jednak małż jest niezastąpiony by zaspokoić kobietę :-) a wiecie ze ja nigdy jeszcze nie piłam margarity :zawstydzona/y::sorry:?
 
Roxi to oby obydwoje troszke pochodzili.

Pałera to byś mi dała bo mi od jakiegoś tygodnia brak. Dobrze że po wyjściu ze szpitala miałam spory i dużo porobiła.
 
Cześć,
Sarisa, zgadzam się z Tobą, że społeczeństwu przydałoby się trochę edukacji odnośnie podejścia do kobiet w ciąży i nie tylko. Jeśli jeszcze będę kiedyś w ciąży, to też będę o swoje walczyć i już. Bo czemu nie korzystać z przysługujących praw?
Alicja, na szczęście nocka OK, choć usnąć nie umiałam, ale to dlatego, że znów kombinowałam, co z klubem malucha zrobić, więc stara śpiewka. Niestety apetyt wciąż jej nie dopisuje, a jak byliśmy dziś na spacerku, to marudziła strasznie - chodzić nie chciała, w wózku jeździć też nie, tylko na rączki... A co do Twojego zdrówka, to może jakiś Upsarin albo Aspirynę weź? Trzymam kciuki, by się choróbsko nie wykluło.
Mąż pojechał do IKEI. Chcieliśmy stolik Hani kupić i krzesełka, ale mąż dzwonił, że zielone stoliki są tylko okrągłe, a wolimy kwadratowe. Na różowy się nie zgodził, bo stwierdził, że jak będzie różowy, to w jej pokoiku zrobi się pstrokacizna, ale jakieś zabawki jej kupił. Mam nadzieję, że się dzidziolla ucieszy:)
 
Hejka:)u nas nocka hmmm jakby to powiedzieć...a więc Miłosz obudził się o 22 i poszedł spać o 1.30 (więc całą walkę oglądaliśmy w gronie rodzinnym;-))co do walki to nie jestem miłośniczką tego sportu (jeśli to w ogóle można nazwać sportem:szok:)ale nie ukrywam że oglądałam ją całą w pełnym napięciu i cieszę się że Kliczko wygrał bo mądry i kulturalny z niego facet w porównaniu to tego chama Chisory:tak:a odnośnie tej nocy jeszcze to pobudka była już o 7 (więc co jak co,ale mój syncio za dużo snu nie potrzebuje bo gdy ja byłam wrakiem człowieka to on w przeciwieństwie do mnie obudził się pełen energii do zabawy:rofl2:).Teraz Miłosz sobie drzemie a ja leniu****e i nie mam zamiaru robić przez cały dzień zupełnie nic...hihi tylko wieczorem wybywam na spotkanie w gronie babskim co mnie bardzo cieszy:-Da teraz postaram się poczytać co tam u Was...a więc:
Roxi udanego obiadku u rodzinki,a tak poza tym to zazdraszczam Ci snu do 10 a jeszcze bardziej tego niedzielnego pałera:-D
Dawidowe miłego szykowania się na wielki jutrzejszy powrót...Twój do pracy a Laurki do żłobka:-)
Kahaa fajnie że jesteś...no i mam nadzieje że takiego wielkiego drina jakiego wysłałaś do Dziulki prześlesz również dla mnie:-D
Alicja zdrówka,zdrówka i jeszcze raz zdrówka:tak::-)
Dziulka oby @ dał Ci żyć (czy.jak najszybciej się skończył)a tak poza tym to życzę Ci miło spędzania czasu z tatą:tak:
Sarisko co do walki to jestem takiego smaego zdania jak Ty że ten Chisora powinien ponieść jakąś karę za to swoje chamstwo...dupek z niego i tyle!!!
Makucku mam nadzieje że jesteś już po lekcjach i jednak jeszcze do nas wrócisz!!!a i czym Ci tak rodzinka podniosła ciśnienie??!!:happy:
Eliza ja też mam jakieś przesilenie zimowo-wiosenne czy jakoś tak więc łącze się z Tobą w bólu i tak sobie myslę czy już wstałaś bo pora w końcu pojawić się na bb:-D
Ragna no i co zakupił mąż dla Hani??!!chwal nam się szybko:tak:
Wioli pewnie w pracy i też z niecierpliwością czekam aż się zamelduje na bb:-D
i tak sobie jeszcze myśle gdzie jest Dobranocka,Efa-już wielki ich nie było!!!co tam u Kani której jakoś tam mało ostatnio (nad czym ubolewam),gdzie Czarodziejka i wiele innych mamusiek???!!! i tak się jeszcze zastanawiam kiedy foch gigant przejdzie Natolince :-)
no i to wszystko jak narazie bo mój Terminator się obudził i czas tylko i wyłącznie poświęcony na swoje przyjemności dobiegł końca:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Rysia zazdroszcze takiego wypadu. Ja to chyba taki uskutecznie jak się Laura usamodzielni heh

Prawdziwy obiad niedzielny zjadłysmy. Dziecko patrzy się na mnie i co się spojrzy to się śmieje. Chyba śmiesznie wyglądam z farbą na włosach. Pościel wyorasowana i pachnąca zapakowana i pozostało wyszukać ubranka.
 
Eliza ja też mam jakieś przesilenie zimowo-wiosenne czy jakoś tak więc łącze się z Tobą w bólu i tak sobie myslę czy już wstałaś bo pora w końcu pojawić się na bb:-D

No ales mnie wywolala, Rysiu :-D Wstalam juz, wstalam, chyba z 5 minut przed Twoim postem :-pMialam co prawda nadzieje na dluzszy sen, ale juz od osmej slyszalam jak Adasiek spiewa, pyskuje do misia i histerycznie sie smieje... :blink:Od wczoraj sie tak nauczyl diabelsko smiac...
No, ale sie okazalo czemu tak wczesnie sie zbudzil, bo cala pielucha byla dokumentnie przesikana... biedactwo, lezalo w takiej mokrej pizamie...

Zrobilam mu sniadanie, wlasnie zjadl, a teraz sobie zrobie. No bo przeciez kaszki z owocami nie bede jesc... :rofl2:

Dzien dobry niedzielnie :-)
 
reklama
dobry...
u nas piekna pogoda, słonko że ho ho i jak tylko młody wstanie idziemy się dotleniać.
happi - a twój foch o co? o jakie fotki?
makuc - powodzenia i cierpliwości na lekcjach
elona - mozna się jeszcze powygłupiać po trawie albo na trrzeźwo ale ty po winku szalałaś
alutek - łyknij cos zapobiegawczo zanim rozłoży
dawidowe -czyli do pracy wracasz?
roxanaka - samcznego rodzinnego obiadku
rysia - drina to dziulka podobno całego sama golnęła więc nie liczyłabym ani na margeritę ani na dziulkę w tym miesiącu już, ale speszli for you i dla innych co się upominały Zobacz załącznik 438930

eliza - juz wstałaś? morning


pranie mi się skończyło, może by mi ktoś przyszedł powiesić???
 
Ostatnia edycja:
Do góry